Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Choroba... zaczyna mnie nosić i rozważam zamianę Ex na Dj41... Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.

Ta choroba nigdy nie mija.

 

 

Gratuluję nowości.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, nie dziwię się.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczesny klasyk...ale bransoleta trochę za ciasno...po południu użyj mikroregulacji ...masz w cenie. ;-)

Nieeee... to tylko złudzenie optyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niech żyją, choć nie wiem jak długo

Ciasno to wygląda ;)

Ooo, już było...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech żyją, choć nie wiem jak długo[/img]

Piękny jest... Kiedyś mam nadzieje będzie mi dane sprawdzić sobie coś tego typu na ręku. Ponadczasowe są te modele. Sub i DJ to moje must have, obym kiedyś odchaczył te pozycje na swojej liście.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszechobecne korki. Zawsze można strzelić jakąś fotkę.183b10977f37865aa3b4977e4736cd26.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszechobecne korki. Zawsze można strzelić jakąś fotkę.183b10977f37865aa3b4977e4736cd26.jpg

Coś kapnęlo na szkło :) piękna fota pięknego zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jutro zrobię mu kąpiel  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Nie podoba mi się to, że "chudoręcy"  mają w ofercie Rolexa więcej rasowych zegarków w  - nazwijmy to - przystępnej cenie :angry:  i nie piszę tu o powyższym GMT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Choroba... zaczyna mnie nosić i rozważam zamianę Ex na Dj41... Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.

 

Ja DJ jak najbardziej doceniam, bo to świetny projekt, zwłaszcza z karbowanym bezelem. Ale nie jest lepszy niż Explorer i nigdy nie będzie. Jak dla mnie Rolex to linia professional. Ta druga, to biżuteria dla starszych facetów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja DJ jak najbardziej doceniam, bo to świetny projekt, zwłaszcza z karbowanym bezelem. Ale nie jest lepszy niż Explorer i nigdy nie będzie. Jak dla mnie Rolex to linia professional. Ta druga, to biżuteria dla starszych facetów. ;)

Oj tam, doceniam EXa, ale nigdy nie będzie lepszy od DJa, bo dla mnie Rolex, to klasyczne oystery, a linia professional dobra dla celebrytów lub facetów w kryzysie wieku średniego ;)

 

No to tego, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

a linia professional dobra dla celebrytów lub facetów w kryzysie wieku średniego ;)

No to tego, pozdrawiam

To jest tutaj takich dużo. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

No tak, jeden woli toolwatche, drugi biżuterię. A linia professional ma jak najbardziej "profesjonalną" historię. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeden woli toolwatche, drugi biżuterię. A linia professional ma jak najbardziej "profesjonalną" historię. ;)

No pełna zgoda, ale poprzedni post napisałeś w takim stylu - może specjalnie - że nie mogłem się powstrzymać przed odpowiedzią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, doceniam EXa, ale nigdy nie będzie lepszy od DJa, bo dla mnie Rolex, to klasyczne oystery, a linia professional dobra dla celebrytów lub facetów w kryzysie wieku średniego ;)

 

No to tego, pozdrawiam

No no, młodzieniaszku ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale mnie na razie nie stać na kryzys wieku średniego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos kto moze ma wiedze na temat Dayton 116520,chodzi mi o ten zegarek- zastanawia mnie karta gwarancyjna,Wszystkie jakie widzialem mialy wydrukowane oster perpetual.Ta ma daytona.Chyba ze malo widzialem.

 

https://www.bobswatches.com/pre-owned-rolex-daytona-116520-white-dial-steel-watch.html

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

 

 

To malo widziales  ;)

Jedyne co jest zastanawiajace to numer seryjny... ale moze fotka podgladowa, lub ktos sie pomylil


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech żyją, choć nie wiem jak długo

 

I to jest moje motto zegarkowe  :D

 

Oj tam, doceniam EXa, ale nigdy nie będzie lepszy od DJa, bo dla mnie Rolex, to klasyczne oystery, a linia professional dobra dla celebrytów lub facetów w kryzysie wieku średniego ;)

 

No to tego, pozdrawiam

 

 

Dość mocne słowa o tym kryzysie ;) 10 lat temu (mając wczesną 2 z przodu w liczbie wieku) jak usłyszałem hasło Rolex, to oczyma wyobraźni widziałem głównie Submarinera, ewentualnie GMT II. Teraz pierwsze skojarzenie to modele z kopertami oyster i to zarówno DJ, DD jak i ExI, Daytona.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież jaja sobie robię, powodowany równie mocnymi słowami Kolegi @tbn, że wszystko poza professionalami jest dla emerytów

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

No przecież jaja sobie robię, powodowany równie mocnymi słowami Kolegi @tbn, że wszystko poza professionalami jest dla emerytów

 

Trzeba czasem zamącić. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taki batman jak @mario1971 ma jest brzydki , to nie wiem co jest ładne ?!.. no poza błyskiem mojego DJ Oyster w lustrze ;) miłego weekendu Rolexowcy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się odczepić  :D

gdsBfi0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taki batman jak @mario1971 ma jest brzydki , to nie wiem co jest ładne ?!.. no poza błyskiem mojego DJ Oyster w lustrze ;) miłego weekendu Rolexowcy !

Nie mogę przybić łapki, bo mi także przypną łatkę łazienkowego lowelasa :) Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Nie chce się odczepić  :D

 

DJ bieda edyszyn ma większą zawartość zegarka w zegarku niż białozłoty DJ na jubilee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.