Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

W dniu 4.08.2020 o 18:20, Yenjay napisał:

Kolo 120k. Ten jest na aukcji policyjnej i bez papierow.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A gdzie są takie aukcje?

34 minuty temu, foti napisał:

A gdzie są takie aukcje?

W Danii.

https://www.lauritz.com/da/auktion/4818-rolex-submariner-herrearmbaandsur-af-18kt-guld/i5732880/

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

"Wpisowe" z dzisiejszego popołudnia :)

20200806_160123.jpg

W dniu 1.08.2020 o 20:52, barcafan888 napisał:

Mam pytanie - ile teraz czeka się na takie modele jak submariner, DJ czy oyster? 

Dodatkowo chciałem zapytać czy ceny w Polsce pokrywają się z tymi na stronie Rolex.com? 

Gdzie polecacie kupować? Bezpośrednio w salonie rolka czy w takim kruku? 

Sub "bluesy" 7 mies, cena finalnie +5k w stosunku do tej katalogowej.

DJ blue dial który bardzo mnie interesuje jest dostępny od ręki w PL. Na modele takie jak Hulk czy stalowa Daytona z białą tarczą zapisy są niemożliwe.

Piotrze YM wygląda interesująco. 

Michał, jednak Batgirl. ;)

W dniu 4.08.2020 o 15:48, lukebor napisał:

Jeszcze się troszkę waham czy zostanie (tylko i wyłącznie „przez” jubilee) ;-) ale generalnie jest świetny!

Fajny.

Gratuluję nowości.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Najpierw hodinkee i ich zegar podróżny, teraz to..

Jak to pokazali, to myślałem ze to jakies jaja, ale wyglada że to na serio

Jak ktos kupi, niech sie pochwali 😁

qsRVP9j.jpg

https://luxwi.com/

Edited by denver47

Guest vitriol

Nie, to chyba jest naprawdę:) przynajmniej tak wnoszę po wyłączeniu odpowiedzialności do kwoty nieprzekraczającej wartości zakupu LUXWI LOCK :D

Screenshot-2020-08-07-LUXWI.png

Edited by vitriol

Najpierw hodinkee i ich zegar podróżny, teraz to..

Jak to pokazali, to myślałem ze to jakies jaja, ale wyglada że to na serio

Jak ktos kupi, niech sie pochwali

Nie polecam. Można stracić i zegarek i rękę

Pozdrawiam, Mirek

2 godziny temu, Mirosuaw napisał:

Nie polecam. Można stracić i zegarek i rękę emoji33.png

Good point. Lepiej stracić sikor niż zostać dziabniętym nożem, ale to coś nie jest stworzone do zabezpieczania przed kradzieżą. Ale tak.. ponoć pod wyrobem oprócz żartobliwych komentarzy (co nikogo nie powinno dziwić :D) pojawiały się pytania o to czy zabezpieczenie wytrzyma rabunek. Pytań było tyle, że producent ustosunkował się nawet do tego, że wyrób nie zabezpiecza przed kradzieżą.

PS. dziwie się dlaczego nikt nie czepił się mnie dlaczego umieszczam takiego newsa w dziale Rolex.:P Otórz twarzą tego projektu jest Kristian Haagen - ten co wygrawerował not for sale na GMT pepsi. W filmiku promującym nawiązuje do kilku wyjątkowych roleksów które posiada, i przykro byłoby u je stracić lub uszkodzić podczas różnych okoliczności - stąd pomysł na ten twór.

Moje zdanie jest takie, ze jeżeli posiadam zegarek po słynnym korespondencie wojennym, który ma dla mnie wyjątkową wartość to nie skaczę z nim z klifu do wody mimo iż jest nurkiem, no ale może komuś to coś za 120EUR potrzebne by poczuć się pewniej:D

Ciekawe czy następnym krokiem będą kapturki na bezele i  silikonowe nakładki na koronki:D

Nie ma to jak najbardziej ulubiony zegarek  w najbardziej ulubionej wersji kolorystycznej :)

Dzień od razu jest piękniejszy :)

20200808_120851-01.thumb.jpeg.f0a3c26326e380b99b087c58d5770111.jpeg

Na razie same gacie ;) bo troszkę ciepło :)

Guest hubex
2 godziny temu, mario1971 napisał:

A jaką bluzkę i spodenki przypasowałeś do tego kompletu?

Pełny Tommy Hilfiger. Nie może być inaczej😆

7 godzin temu, foti napisał:

Nie ma to jak najbardziej ulubiony zegarek  w najbardziej ulubionej wersji kolorystycznej :)

Dzień od razu jest piękniejszy :)

Tylko ta tarcza trochę kleksowata i niezharmonizowana  w tym zestawie. Rozumiem czarną tarczę w Subie , bo  czarny jest bezel.

Ale przy tych lekkich pastelowych kolorach to aż prosi się o jakąś jasną tarczę.

Sporo Rolków zyskuje w wersji z białą lub prawie białą tarczą imo.

Tylko ta tarcza trochę kleksowata i niezharmonizowana  w tym zestawie. Rozumiem czarną tarczę w Subie , bo  czarny jest bezel.
Ale przy tych lekkich pastelowych kolorach to aż prosi się o jakąś jasną tarczę.
Sporo Rolków zyskuje w wersji z białą lub prawie białą tarczą imo.

Gmt z biała tarcza to biały kruk :)
NA razie ilość plnów nie pozwala na dobranie ale może kiedyś... :) 1b4789316909b1e09b3b5b53938156be.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Może w końcu zrobią nowego "PanAm". 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Czy w Kruku cena zegarka w pln jest zależna od obecnego kursu euro? Na ich stronie ceny są właśnie w euro. Jak pisałem wcześniej myśle o zakupie pierwszego rolka - OP 39 ciemny rod. Może to głupie pytanie ale jak znajomi itp reagują na tą markę? Mam wrażenie ze utarła się opinia lansiarstwa, może dlatego ze marka tak rozpoznawalna wśród ludzi, gdybym wziął Breitlinga lub IWC połowa moich znajomych nie wiedziałaby nawet ze to drogi zegarek..

Polowa znajomych co najwyzej pomysli, ze to podroba z Chin

Na powaznie - taki OP39, o ktorym piszesz, jest tak bardzo wywazonym zegarkiem i nie kojarzacym sie pospolstwu z Rolex’em, ze nie musisz sie martwic o odbior spoleczny.

A ceny oczywiscie zaleza od kursu, ale “wlasnego” Kruka. Przy chodliwych stalowych to obecnie ok. 4,7 PLN/EUR. Dla OP39 obecnie 4,45 PLN/EUR.

Czy w Kruku cena zegarka w pln jest zależna od obecnego kursu euro? Na ich stronie ceny są właśnie w euro. Jak pisałem wcześniej myśle o zakupie pierwszego rolka - OP 39 ciemny rod. Może to głupie pytanie ale jak znajomi itp reagują na tą markę? Mam wrażenie ze utarła się opinia lansiarstwa, może dlatego ze marka tak rozpoznawalna wśród ludzi, gdybym wziął Breitlinga lub IWC połowa moich znajomych nie wiedziałaby nawet ze to drogi zegarek..

Wg mnie będzie raczej odwrotnie, tj. na Breitlinga zareaguje większość ludzi w tym nieznający się na rzeczy również a OP39 raczej zwróci uwagę kogoś kto wie co w trawie piszczy...:)