Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

2 godziny temu, lort napisał:

Jakiego masz DJ 36? Pokaż jak wygląda na nadgarstku.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

W stali z niebieska tarczą. Strasznie wygodny i śliczny zegarek 

IMG_20200907_153811.jpg

Faktycznie, to powiedzenie jest tu bardzo na miejscu - małe jest piękne! :)

4 minuty temu, mario1971 napisał:

Faktycznie, to powiedzenie jest tu bardzo na miejscu - małe jest piękne! :)

Na mnie jakoś działa ten model.Mimo, iż mam kilka zegarków to noszę tylko jego..Pasuje do wszystkiego , nie czuć go na nadgarstku i czuje ,że mam coś wyjątkowego. Pierwszy model przy którym mam takie odczucia :)

1 minutę temu, nixon111 napisał:

Na mnie jakoś działa ten model.Mimo, iż mam kilka zegarków to noszę tylko jego..Pasuje do wszystkiego , nie czuć go na nadgarstku i czuje ,że mam coś wyjątkowego. Pierwszy model przy którym mam takie odczucia :)

To masz tak, jak ja ze swoim Batmanem. Inne zegarki przychodzą i odchodzą, a on jest ze mną cały czas.

21 minut temu, mario1971 napisał:

To masz tak, jak ja ze swoim Batmanem. Inne zegarki przychodzą i odchodzą, a on jest ze mną cały czas.

Batmana bym chciał mieć ale nie zapisałem się w odpowiednim czasie i teraz już pozamiatane. Myślę ,że Batman czy Pepsi też by do mnie przemówiły.Nie wiem czy tak jak DJ bo ten jest na pewno wygodniejszym zegarkiem chociażby ze względu na niższą wagę ale jestem fanem tych dwóch modeli.

IMG_20200907_153811.thumb.jpg.220590b92b204fbcb32cf7dac625e28d.jpg
Dzięki. Świetny model. Nadgarstek masz pokaźny, próbowałeś DJ41? Jak tego będziesz chciał się pozbyć to pomogę

4130JGZ85EL.jpg

Pozdrawiam, Mirek

Godzinę temu, lort napisał:

Dzięki. Świetny model. Nadgarstek masz pokaźny, próbowałeś DJ41? Jak tego będziesz chciał się pozbyć to pomogę emoji846.png

Przymierzałem ale dla mnie był za duży. Nie mam jednak największego nadgarstka. Początkowo miałem dylemat i nawet po zakupie nie byłem pewny czy dobrze wybrałem. . Trochę większy brat przytłaczał a przy tym modelu właśnie fajne są dla mnie jego mniejsze proporcje. W 41mm jakoś bezel mi się też nie podobał.  Nie wiem czemu ale coś mi nie leżało przy tym modelu. Wybrałem wobec tego klasykę. Na pewno jest dużo osób które mają odmienne odczucia. Ja po czasie uwielbiam ten zegarek i naprawdę się cieszę, że go kupiłem. Sub mimo, że również jest mega zegarkiem leży i czeka na swoją kolej. 

Edited by nixon111

To ja jestem jakiś inny. Mnie suby nie zauroczyły. Za to strasznie podoba mi się EX 2, pomijany przez miłośników R jako coś wyjątkowego.

W dniu 14.10.2020 o 19:21, byniek napisał:

To tylko świadczy o naszej sile nabywczej.

Nasz szklany sufit, mieści się w  piwnicy powyższego „rolnixa”  :) 

wg mnie nie masz zielonego pojęcia o tym jacy obecnie są rolnicy i jakie zasoby $ posiadają.

1 godzinę temu, robol1 napisał:

wg mnie nie masz zielonego pojęcia o tym jacy obecnie są rolnicy i jakie zasoby $ posiadają.

U nas, w Rosji czy na Zachodzie?

Soda66

Batmana mierzyłem (dzięki Mariusz) i utwierdziłem się w przekonaniu, że bezel z oznaczeniami i kolorami nie jest moją bajką. Ewentualnie może kiedyś sub z datą. Ale wcześniej ALS 🙂

13 godzin temu, Soda66 napisał:

U nas, w Rosji czy na Zachodzie?

U nas proszę Pana księdza.U nas.

20 godzin temu, nixon111 napisał:

To najładniejszy DJ. I jeden z najładniejszych Rolków. 

Wcale się nie dziwię, że Sub grzeje ławę.  

Data ruletka Masz "stare" zapięcie  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

2 godziny temu, Dorian06 napisał:

To najładniejszy DJ. I jeden z najładniejszych Rolków. 

Wcale się nie dziwię, że Sub grzeje ławę.  

Data ruletka Masz "stare" zapięcie  

To już jest nowy model więc nie ma starego zapięcia ani ruletki. 

1 godzinę temu, Bartek79 napisał:

To już jest nowy model więc nie ma starego zapięcia ani ruletki. 

Dokładnie. Model z tego roku 

IMG_20201017_161221.jpg

21 godzin temu, robol1 napisał:

Dokładnie to samo miałem napisać. Ponad 30 lat od transformacji a społeczeństwo nadal wierzy w obraz rolnika z telewizji, czyli w kufajce i gumofilcach na tle błotnistego podwórka i C-360 bez kabiny 😉

Obecnie są przeogromne dysproporcje majetnosci w tej grupie społecznej i to głównie przez patologię/korzyści bycia w KRUSie. Trudno nazwać rolnikiem kogoś kto jest nim tylko dla KRUSU. Nie ma praktycznie w ogóle gospodarstw średniej wielkości. Są bardzo małe i bardzo duże.  Dlatego pozostali, przy cenach sprzętu typu 60k zł za pług hydrauliczny, 200k zł za średniej mocy/klasy ciągnik czy 1.2 mln zł za kombajn zbożowy mogliby co miesiąc kupować Roleksa. Tylko w tej grupie i nie tylko w tej prędzej spotyka się Q7, A6 Allroad, RAMa, Amaroka V6, E lub X klasę, Cayenne, X5 itp. niż droższy zegarek. Pomimo tego nie znam gburowatego czy patrzącego na innych z góry rolnika.  IMO to bardzo sympatyczna grupa społeczna 🙂

Edited by memento mori

Szkoda tylko, że są liderami w EU stosowania nawozów sztucznych ...w dodatku wg zasady im „ mocniejszy tym lepszy”

3 godziny temu, desmo napisał:

Szkoda tylko, że są liderami w EU stosowania nawozów sztucznych ...w dodatku wg zasady im „ mocniejszy tym lepszy”

Dokładnie. Sprzedaż tego  g.... powinna być zakazana. 

3 godziny temu, desmo napisał:

Jakieś źródło?

Po treści podejrzewam, ze chodziło o środki ochrony roślin, ale w tej kategorii tez daleko nam do liderów.

Przepraszam, ale pracuje w branży AGRO i takie wyrazy niekompetencji mnie drażnią.