Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

8 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Dzisiaj studenci pokazywali swoje Rolki😄.

Ten z diamentami to podobnoo jest tarcza aftermarketowa (gość dostał w prezencie po ojcu), ale niech się wypowie ktoś kto się zna na tym co było a co nie w oficjalnej ofercie (@Markiza)?

IMG_7214.jpeg

16234

Takiego koloru tarczy nie widziałam w tym modelu. Ale, nie ten kolor najbardziej mnie bije w oczy, ale promień rozstawy kamieni i korony. 

16234
Takiego
 koloru tarczy nie widziałam w tym modelu. Ale, nie ten kolor najbardziej mnie bije w oczy, ale promień rozstawy kamieni i korony. 

116610LV  vert jak najbardziej ładny. 

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

22 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Musiałem dokupić parę koszul pasujących do tego pięknego zegarka. Też tak macie? ;)078777e85d9710aa8c430aed42a024db.jpg

Ja kupuję zegarki do koszul :P

5 minut temu, Mateo napisał(-a):

Ja kupuję zegarki do koszul :P

Do jednej koszuli jeden zegarek czy więcej? Ile masz tych koszul? ;)

Sporo ostatnio tu DJ - ktoś z Was może wie ile mniej więcej się czeka (realnie) na wersję z czarną tarczą? Czekam na czarny OP 41 już ponad pół roku a dowiedziałem się, że najpewniej będę czekał jeszcze ponad dwa lata. Może więc warto zrezygnować z OP i dostać DJ szybciej ? Zegarek chciałem sobie kupić na zakończenie ważnego etapu w życiu, za dwa lata nie będzie już takiego efektu. Sądziłem, ze z OP wyrobię się w rok a nie 2,5 roku.. Póki co podobno dopiero spływają pojedyncze sztuki z zamówień z okolic premiery, także jestem bez szans. Miłego weekendu :)

Edited by Tom87

Sporo ostatnio tu DJ - ktoś z Was może wie ile mniej więcej się czeka (realnie) na wersję z czarną tarczą? Czekam na czarny OP 41 już ponad pół roku a dowiedziałem się, że najpewniej będę czekał jeszcze ponad dwa lata. Może więc warto zrezygnować z OP i dostać DJ szybciej ? Zegarek chciałem sobie kupić na zakończenie ważnego etapu w życiu, za dwa lata nie będzie już takiego efektu. Sądziłem, ze z OP wyrobię się w rok a nie 2,5 roku.. Póki co podobno dopiero spływają pojedyncze sztuki z zamówień z okolic premiery, także jestem bez szans. Miłego weekendu

Ostatnio wszystkie realizacje dj były do dwóch miesięcy - ale to były niebieskie tarcze.

Datejust 41 realizują dosyć szybko. Miłej soboty dla Wszystkich! :)702413a3b34132d24f04941cecb18bf3.jpg

Trochę to dziwne, dwa miesiące a ponad dwa lata. DJ wydawał mi się ciekawszym, bardziej pożądanym zegarkiem niż czarny OP który i tak dla wielu jest zbyt duży. Zasmuciła mnie ta informacja z salonu, bo będę czekał dłużej niż niektórzy na GMT 😕 Jeszcze jakbym czekał na turkus, to rozumiem, duża premia na wtórnym itp, ale czarny ? Eh

Trochę to dziwne, dwa miesiące a ponad dwa lata. DJ wydawał mi się ciekawszym, bardziej pożądanym zegarkiem niż czarny OP który i tak dla wielu jest zbyt duży. Zasmuciła mnie ta informacja z salonu, bo będę czekał dłużej niż niektórzy na GMT  Jeszcze jakbym czekał na turkus, to rozumiem, duża premia na wtórnym itp, ale czarny ? Eh

No to siup, zapisz się na dj i jeśli będzie szybciej, to możesz zrezygnować z op - albo i nie

Ale biorąc pod uwagę fakt, że raczej nie w popycie jest rzecz - DJ również cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest bardzo popularny, co tak mocno ogranicza podaż OP?

Godzinę temu, Tom87 napisał(-a):

Ale biorąc pod uwagę fakt, że raczej nie w popycie jest rzecz - DJ również cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest bardzo popularny, co tak mocno ogranicza podaż OP?

DJ jest klasykiem o niesłabnącym ,stałym zainteresowaniu więc produkcja musi to uwzględniać . Nowy, brzydszy OP produkowany jest ostrożnie a firma bada rynek. Dodatkowo próba stworzenia na tym bazowym modelu bańki spekulacyjnej opóźnia dostawy. 
Olej bańkę, skorzystaj z okazji i upgrejduj swojego Rolexa od razu do klasyka. DJ zawsze się obroni.

Edited by desmo

4 minuty temu, desmo napisał(-a):

DJ jest klasykiem o niesłabnącym ,stałym zainteresowaniu 

Dlatego wpisałem się dziś na listę oczekujących 🙂  Może przyjdzie w mniej niż 6 m-cy.

24 minuty temu, desmo napisał(-a):

DJ jest klasykiem o niesłabnącym ,stałym zainteresowaniu więc produkcja musi to uwzględniać . Nowy, brzydszy OP produkowany jest ostrożnie a firma bada rynek. Dodatkowo próba stworzenia na tym bazowym modelu bański spekulacyjnej opóźnia dostawy. 
Olej bańkę, skorzystaj z okazji i upgrejduj swojego Rolexa od razu do klasyka. DJ zawsze się obroni.

Dobrze pisze kolega 👍

18 minut temu, eisbar03 napisał(-a):

Dlatego wpisałem się dziś na listę oczekujących 🙂  Może przyjdzie w mniej niż 6 m-cy.

Jaka wersja?

DJ jest klasykiem o niesłabnącym ,stałym zainteresowaniu więc produkcja musi to uwzględniać . Nowy, brzydszy OP produkowany jest ostrożnie a firma bada rynek. Dodatkowo próba stworzenia na tym bazowym modelu bański spekulacyjnej opóźnia dostawy. 

Święte słowa IMG_5884.jpg

A może to ściema Kruka ? Na zagranicznych forach ludzie czekają na OP znacznie krócej, ok pół roku, a nie 2,5..

A może to ściema Kruka ? Na zagranicznych forach ludzie czekają na OP znacznie krócej, ok pół roku, a nie 2,5..

A co Kruk by na tym miał ugrać?

Ja na czarnego DJ41 (jubilee i smooth bezel) zapisałem się 5 sierpnia i nadal cisza, czekam cierpliwie 🤷‍♂️

5 minut temu, Tom87 napisał(-a):

36?

Teraz, Szyszkops napisał(-a):

Na pewno nie emoji3.png

39mm. 

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

A ja dzisiaj zaszalałem. :) 5814c74d5c367589b8800fa53272f45c.jpg

Który Ci taką krzywdę zrobił?

6 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

No to siup, zapisz się na dj i jeśli będzie szybciej, to możesz zrezygnować z op - albo i nie emoji6.png

Można się zapisać tylko na jeden model w ramach linii modelowej. W tym wypadku oba są z linii klasycznej, więc trzeba wybierać.

6 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

Trochę to dziwne, dwa miesiące a ponad dwa lata. DJ wydawał mi się ciekawszym, bardziej pożądanym zegarkiem niż czarny OP który i tak dla wielu jest zbyt duży. Zasmuciła mnie ta informacja z salonu, bo będę czekał dłużej niż niektórzy na GMT 😕 Jeszcze jakbym czekał na turkus, to rozumiem, duża premia na wtórnym itp, ale czarny ? Eh

Mi się udało na turkusa czekać jakieś 20 dni...:)

DJ teraz to około 7 miesięcy, chociaż myślę że jest realna szansa otrzymać go szybciej.