Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Przecież powszechnie wiadomo, że nie da się żyć z jednym zegarkiem.  

 

To nie pisz "byłby jednym z kandydatów na jedny zegarek"  :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pisar napisał(-a):

 

To nie pisz "byłby jednym z kandydatów na jedny zegarek"  :) 

Więcej się to nie powtórzy. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pisar napisał(-a):

 

Po co Ci długa rezerwa chodu w jedynym zegarku, który będziesz nosić codziennie? 

Teoretycznie tak - ale jak bylem jednozegarkowcem, to czasem caly weekend bylem w domu i, ze w domu nie nisze, to juz w poniedzialek byla bida 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, artme napisał(-a):

Teoretycznie tak - ale jak bylem jednozegarkowcem, to czasem caly weekend bylem w domu i, ze w domu nie nisze, to juz w poniedzialek byla bida 😁

Czyli Ty traktujesz zegarek bardziej jak krawat, a nie jak gacie. 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dzisiaj w kratkę, także trochę z G-shockiem popracowałem na ogrodzie. Teraz już ulubiona marka na łapce. e3f5292a7bb79d5a5b7625c71eeccf3b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bober w swoim żywiole. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Czyli Ty traktujesz zegarek bardziej jak krawat, a nie jak gacie. 🤔

Wiesz - w tej pasji nie chodzi chyba o to ile kto ma zegarkow i jak czesto je zmienia (czyt. gacie 😁), tylko co kogo bawi 😉

Ja od zawsze chcialem miec "ten jeden" i o niego dbac czy jego szanowac. Dazyc do "tego jedynego" i zeby spelnial moje wszystkie marzenia/potrzeby. To jest moja pasja wyrazona w znajomosci historii, wiedzy o mechanizmach etc. Jednak moim marzeniem jest dazenie do tego, aby max 2 zegarki "wypelnily" moje uzytkowanie codzienne i odświętne. Dlatego 2 zegarki, ktore spełnią te wszystkie warunki/kryteria sa tym, czym "zaprzątam" sobie swoja glowe i rozwijam swoje zainteresowanie. Wbrew pozorom to tez nie jest latwe, bo o wiele prosciej byloby te pieniadze podzielic na 5-8 zegarkow i miec wszystko na kazda okazje oraz przyjemnosc ze zmieniania ich kazdego dnia. Ja jestem inny - szukam takich dwoch, ktore zapewnia mi wszystko czego potrzebuje i to i tak nie jest takie latwe 😂

Godzinę temu, machlo napisał(-a):

IMG_2878.PNG

Czyzby Łazienki Królewskie? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, memento mori napisał(-a):

Właśnie taki "boberowy" profil bezela powinien być IMO w DJ41 smooth i ex-Explorerze I (39 mm).

Kształt bezela (płaski vs okrągły) był jednym z powodów, dla których wybrałem ex1 39mm 🙂

48 minut temu, artme napisał(-a):

Wiesz - w tej pasji nie chodzi chyba o to ile kto ma zegarkow i jak czesto je zmienia (czyt. gacie 😁), tylko co kogo bawi 😉

Ja od zawsze chcialem miec "ten jeden" i o niego dbac czy jego szanowac. Dazyc do "tego jedynego" i zeby spelnial moje wszystkie marzenia/potrzeby. To jest moja pasja wyrazona w znajomosci historii, wiedzy o mechanizmach etc. Jednak moim marzeniem jest dazenie do tego, aby max 2 zegarki "wypelnily" moje uzytkowanie codzienne i odświętne. Dlatego 2 zegarki, ktore spełnią te wszystkie warunki/kryteria sa tym, czym "zaprzątam" sobie swoja glowe i rozwijam swoje zainteresowanie. Wbrew pozorom to tez nie jest latwe, bo o wiele prosciej byloby te pieniadze podzielic na 5-8 zegarkow i miec wszystko na kazda okazje oraz przyjemnosc ze zmieniania ich kazdego dnia. Ja jestem inny - szukam takich dwoch, ktore zapewnia mi wszystko czego potrzebuje i to i tak nie jest takie latwe 😂

 

Też chciałbym mieć jeden, ale zegarek noszę codziennie, więc po prostu SIĘ NIE DA, bo są różne okoliczności przyrody i w ogóle. Ale ograniczę się do czterech i już nawet prawie (słowo klucz) wiem jakich 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

Czyzby Łazienki Królewskie? 🤔

Zgadza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Też chciałbym mieć jeden, ale zegarek noszę codziennie, więc po prostu SIĘ NIE DA, bo są różne okoliczności przyrody i w ogóle...

Ale da sie dopasowac jeden do wszystkiego - kwestia wiedzy i prób/doświadczeń 😎😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał(-a):

Ale da sie dopasowac jeden do wszystkiego - kwestia wiedzy i prób/doświadczeń 😎😉

Da się jak kupisz np takiego Expa;)

BE5C07C1-EDBD-4D52-A8F7-CB4DE940CE4B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

Da się jak kupisz np takiego Expa;)

Wybacz... dla mnie fuj... 🤢

Ale oczywiscie szanuje inne gusta 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, artme napisał(-a):

Wybacz... dla mnie fuj... 🤢

Ale oczywiscie szanuje inne gusta 🤪

Teraz przegiałeś🤣

parę szklaneczek i się rozkręci akcja odwetowa🤟🥃🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Teraz przegiałeś🤣

Chyba nie do konca 🤪

Z tymi Rolexami (po odcieciu zamowien) nawet damski model bedzie dzialac jak "must hew" 😁

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, artme napisał(-a):

Chyba nie do konca 🤪

Z tymi Rolexami po odcieciu zamowien nawet damski zegarek bedzie "must hewem" 😁

Artme ale to jest 39mm a nie ostatnio wypuszczony 36mm, a wlasciwie 34,8mm🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Artme ale to jest 39mm a nie ostatnio wypuszczony 36mm, a wlasciwie 34,8mm🤣🤣🤣

Aaaaaa... to rozumiem 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Da się jak kupisz np takiego Expa;)

BE5C07C1-EDBD-4D52-A8F7-CB4DE940CE4B.jpeg

Expa mam i nie pasuje mi do garnituru, a i na grubszy melanż wolę go nie brać... Ale faktycznie gdybym musiał wybrać jeden zegarek do wszystkiego, to pewnie wybrałbym exa - na melanż chodzilbym bez zegarka, a przy garniaku nosiłbym dłuższe mankiety ;-)) 

1 godzinę temu, artme napisał(-a):

Ale da sie dopasowac jeden do wszystkiego - kwestia wiedzy i prób/doświadczeń 😎😉

Wiedzy, powiadasz... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuwi napisał(-a):

Expa mam i nie pasuje mi do garnituru, a i na grubszy melanż wolę go nie brać... Ale faktycznie gdybym musiał wybrać jeden zegarek do wszystkiego, to pewnie wybrałbym exa - na melanż chodzilbym bez zegarka, a przy garniaku nosiłbym dłuższe mankiety ;-)) 

Prędzej Datejust byłby takim do wszystkiego. Takie jest moje zdanie. W temacie Exa podzielam zdecydowanie gust kolegi @artme. No i EDC powinien mieć datę. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Da się jak kupisz np takiego Expa;)

BE5C07C1-EDBD-4D52-A8F7-CB4DE940CE4B.jpeg

Ciemna tarcza i bransoleta to sport do kwadratu…nie może być „ do wszystkiego” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Prędzej Datejust byłby takim do wszystkiego. Takie jest moje zdanie. W temacie Exa podzielam zdecydowanie gust kolegi @artme. No i EDC powinien mieć datę. 

Dj to IMO sportowy zegarek i za cyklopem nie przepadam. Choć czasami miewam pomysł, żeby machnąć podmiankę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szuwi napisał(-a):

Dj to IMO sportowy zegarek i za cyklopem nie przepadam. Choć czasami miewam pomysł, żeby machnąć podmiankę 😉

Tomku, u Ciebie to myślenie tak wolno idzie, niczym epopeja z Uazem naszego kolegi z Forum. 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Tomku, u Ciebie to myślenie tak wolno idzie, niczym epopeja z Uazem naszego kolegi z Forum. 🤣

Bo co wezmę dj do ręki, to stwierdzam, że ex ładniejszy. A nie chcę flipować, jak niektórzy "szybcy" na forum 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież powszechnie wiadomo, że nie da się żyć z jednym zegarkiem.  
Ja bym polemizował. Zegarków mam kilkanaście a noszę jednego:) Dlatego czasem się zastanawiam nad sensem tej choroby:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.