Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

Coś w tym jest🤣🤩😎

No jest - sama prawda 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre porównanie, potwierdzające opinie, że kolory w oysterze są bardziej wyraziste, żeby nie powiedzieć poprawione.

Ludzi najbardziej wkurzała malina w jubilee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sanik napisał(-a):

Dobre porównanie, potwierdzające opinie, że kolory w oysterze są bardziej wyraziste, żeby nie powiedzieć poprawione.

Ludzi najbardziej wkurzała malina w jubilee.

Mnie nic nie wkurza, bo uzyskanie maliny jest mozliwe tylko w wyjatkowych warunkach i ostrym sloncu/oswietleniu a w 95% bezel jest normalny, jednak wprowadzenie AR,a mnie bardziej zdziwilo niz rozniace sie bezele, ktore podobno wynikaja z trudnosci powtarzalnosci a nie z tego, ze w PO daja taki a w PJ inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bugs napisał(-a):

A który model ma AR on top and below?

Gdzieś czytałem, że niektore Cellini mają AR po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, oglądałem ostatnio jakiś film pokazujacy PJ i nawet przez chwile się zastanawiałem czy cos nie tak z matrycą telewizora  bo pepsi było fioletowo malinowe... Natomiast będąc w Kruku 31.03 widziałem klienta z PJ na ręce i w świetle sklepowym kolory były ciemne i głębokie


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jan napisał(-a):

Ciekawe, oglądałem ostatnio jakiś film pokazujacy PJ i nawet przez chwile się zastanawiałem czy cos nie tak z matrycą telewizora  bo pepsi było fioletowo malinowe... Natomiast będąc w Kruku 31.03 widziałem klienta z PJ na ręce i w świetle sklepowym kolory były ciemne i głębokie

Bo tak jest. W codziennym uzytkowaniu, jak juz pisalem kolory sa "normalne" czyli granatowo-bordowe. Wieczorem nawet mocno granatowo-bordowe i zadnych zafarbow malin czy innych nie ma, tylko w ostrym sloncu lub specyficznym mocnym sztucznym swietle i to tez nie pod kazdym katem sie zdarza. Oczywiscie w tym nowym PO w sloncu tez jest lekki zafarb, tylko jakby mniej wyblakły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi tak już ma. Tu PO w pełnym słońcu. Piękna ta malina i śliwka. :)

20220315_215311.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Pepsi tak już ma. Tu PO w pełnym słońcu. Piękna ta malina i śliwka. :)

 

Nie no Mario - na tym zdjeciu wszystko jest zazolcone (nawet bransa na zlota wyglada 😂), wiec to nie najlepszy przyklad 😉 Ale faktycznie sa takie ekstremalne przypadki, gdzie bezel lapie inny kolor. Ponizej nowy PO w bitym sloncu.

 

 

0.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Jest dobrze , leży świetnie emoji41.png7568d3e8b4b24216fe9d4d8d47cb56f6.jpg
33a1495900b4f17c0d6c98221e1f687a.jpg
fac47b7b37179e9c99571cdd3d990a5e.jpg
a3d2861cd3300fb50e5a05ba1ae3a814.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobrze wygląda a samemu nie da się skrócić tej bransolety?? 

Ja we wszystkich zegarkach skrócam sam. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem mozliwosc pomacac nowe Pepsi na Oysterze i porownac komfort noszenia oraz wizualna strone w stosunku do wersji na jubilee i... mysle, ze moje spostrzezenia zainteresuja wszystkich - zapraszam do krotkiej lektury i komentarzy
 
O dziwo zaraz po wzieciu do reki Pepsi na Oysterze (dalej bede uzywac skrotu PO a dla jubilee PJ) zwrocilem uwage na to, ze bezel jest jakby ciemniejszy. Bylo to o 18.00 przy swietle dziennym gdzie za oknem jeszcze jasno i nie mialem jeszcze przy sobie PJ, wiec pomyslalem, ze mi sie tylko wydaje. Jednak pozniej, gdy juz na spokojnie moglem wyjac i porownac bezposrednio z wersja na jubilee... zdziwilo mnie to, ze moje przypuszczenia sie potwierdzily - granatowy w PO jest głęboki a bordo jakby ciemniejsze (bardziej przydymione). Ale ok - wolam zone i syna i pytam o zdanie - jednoznacznie bez wahania wskazuja, ze PJ jest jakby bledsze i "mniej granatowe" niz PO. Ogladalismy pod roznymi katami i zarowno w swietle dziennym jak i domowym oswietleniu i jak nie patrzec - różnią się Nie jest to jakas przepasc, jednak PJ czesciej pod roznymi katami blednie lub zaczyna wpadac w fiolet niz PO. Bordo rowniez jakby "mniej malinowe", jednak na niebieskim widac to bardziej. Wyglada to mniej wiecej tak, jak na zdjeciu nr 1.
 
Jednak nie tylko to przykulo moja uwage - tarcza w PO jest jakby ciemniejsza (bardziej czarna lub bardziej wyrazna) i to w roznych warunkach. Pomyslalem sobie wtedy, ze w PJ robilem zdjecia korony, aby przekonac sie czy w mojej wersji jest wewnetrzny AR i... wyszlo, ze nie. Zrobilem wiec zdjecie korony w nowej PO (zdjecie nr 3) i... nie umiem powiedziec  - wg mnie jest, ale kropki sie zlewaja i nie dam sobie glowy uciac, jednak widze tam dwa okregi.
 
Podsumowanie:
porownywalem z Kolegami swoja PJ odebrana po 3 latach (juz po wprowadzeniu AR w subach) z PJ Kolegi, ktora odebral praktycznie zaraz po jej wprowadzeniu na rynek. Wyszlo, ze bezele identyczne i obie wersje bez AR. Jednak nowe PO rozni sie moim zdaniem od mojego PJ zarowno kolorem bezela jak i wprowadzonym AR'em. Ponizej zdjecia - ciekaw jestem Waszej opinii 
 
 
aaa2.thumb.jpg.64fa1945288951aa3f0eb42d5e89ed6e.jpg
FullSizeRender.thumb.jpg.8492e700b32fdc487e4831317d8c431f.jpg
aaa1.jpg.14f04bbfd54a27839abd04f2e31f1f23.jpg

Moja opinia? Jak się śmialiście z różnych kolorów pierwszych wersji do Twojej i pisaliście, że są identyczne w sumie się nie zmieniła. Ty widziałeś identyczne, a moim zdaniem różnica była.
Trochę Was nie rozumiem, bo piszecie jakby to bransoleta miała coś wspólnego z kolorem pierścienia
Ps. Najzwyczajniej nowe zegarki mają pewnie kolejny raz zmieniony kolor pierścienia i tyle. Jak kupisz nowy egzemplarz na jubilee to będziesz miał to samo jak przy oyster, o którym piszesz.
Ciekawe, oglądałem ostatnio jakiś film pokazujacy PJ i nawet przez chwile się zastanawiałem czy cos nie tak z matrycą telewizora  bo pepsi było fioletowo malinowe... Natomiast będąc w Kruku 31.03 widziałem klienta z PJ na ręce i w świetle sklepowym kolory były ciemne i głębokie

Bo Pepsi w większości jest dużo bardziej stonowanym zegarkiem niż Batman, którego niebieski jest oczojebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Krystian napisał(-a):

Moja opinia jest taka, że jak się śmialiście z różnych kolorów pierwszych wersji do Twojej i pisaliście, że są identyczne się nie zmieniła. Ty widziałeś identyczne, a moim zdaniem różnica była.
Trochę Was nie rozumiem, bo piszecie jakby to bransoleta miała coś wspólnego z kolorem pierścienia.

Tak - widzialem identyczne bezele tak samo jak @Desmo o czym pisalismy, ale pisalismy o tych 2 a nie jakis innych z netu. Trzymajac je w reku w roznym oswietleniu te dwa egzemplarze byly dla nas identyczne a pochodzily z roznych wypustow.

Jesli zas chodzi o rodzaj bransolety, to ja nic nie sugeruje, tylko mowie o tych zegarkach, ktore moglem porownac a to, ze akurat padlo na oystera a nie druga jubilee, to tylko przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Krystian napisał(-a):

Cóż Ci mogę odpisać.

Nic 😉

Moglem porownac, to porownalem i Wam opisalem. Zdjecia tylko wstawilem takie, zeby jak najblizej oddaly to co widzialem - nic nie chce udowadniac ani nikogo przekonywac 😊

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wygląda a samemu nie da się skrócić tej bransolety?? 
Ja we wszystkich zegarkach skrócam sam. 

W stalowych , żonie skracałem sam. W tym pani z AD zabroniła mi tego robić. Czemu ? Niewiem. Ale pomyślałem , że gdybym złotą śrubkę zespół , mógł by być problem z gwarancją. Przynajmniej z bransoletą. Wolałem nie brać ryzyka na siebie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe jarmarki. default_smile.png

3238d3f3afd6a87b5bd5eddc2fc24065.jpg

Edytowane przez mario1971
Z n na m :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kolorowe jarnarki. default_smile.png

 

.........jedyny współczesny R, który mi się podoba do tego stopnia, że gdybym mógł go kupić "normalnie" , to............................koszula  +

7 godzin temu, artme napisał(-a):

Mialem mozliwosc pomacac nowe Pepsi na Oysterze i porownac komfort noszenia oraz wizualna strone w stosunku do wersji na jubilee i... mysle, ze moje spostrzezenia zainteresuja wszystkich - zapraszam do krotkiej lektury i komentarzy 😊

 

O dziwo zaraz po wzieciu do reki Pepsi na Oysterze (dalej bede uzywac skrotu PO a dla jubilee PJ) zwrocilem uwage na to, ze bezel jest jakby ciemniejszy. Bylo to o 18.00 przy swietle dziennym gdzie za oknem jeszcze jasno i nie mialem jeszcze przy sobie PJ, wiec pomyslalem, ze mi sie tylko wydaje. Jednak pozniej, gdy juz na spokojnie moglem wyjac i porownac bezposrednio z wersja na jubilee... zdziwilo mnie to, ze moje przypuszczenia sie potwierdzily - granatowy w PO jest głęboki a bordo jakby ciemniejsze (bardziej przydymione). Ale ok - wolam zone i syna i pytam o zdanie - jednoznacznie bez wahania wskazuja, ze PJ jest jakby bledsze i "mniej granatowe" niz PO. Ogladalismy pod roznymi katami i zarowno w swietle dziennym jak i domowym oswietleniu i jak nie patrzec - różnią się 😎 Nie jest to jakas przepasc, jednak PJ czesciej pod roznymi katami blednie lub zaczyna wpadac w fiolet niz PO. Bordo rowniez jakby "mniej malinowe", jednak na niebieskim widac to bardziej. Wyglada to mniej wiecej tak, jak na zdjeciu nr 1.

 

Jednak nie tylko to przykulo moja uwage - tarcza w PO jest jakby ciemniejsza (bardziej czarna lub bardziej wyrazna) i to w roznych warunkach. Pomyslalem sobie wtedy, ze w PJ robilem zdjecia korony, aby przekonac sie czy w mojej wersji jest wewnetrzny AR i... wyszlo, ze nie. Zrobilem wiec zdjecie korony w nowej PO (zdjecie nr 3) i... nie umiem powiedziec 🤔 - wg mnie jest, ale kropki sie zlewaja i nie dam sobie glowy uciac, jednak widze tam dwa okregi.

 

Podsumowanie:

porownywalem z Kolegami swoja PJ odebrana po 3 latach (juz po wprowadzeniu AR w subach) z PJ Kolegi, ktora odebral praktycznie zaraz po jej wprowadzeniu na rynek. Wyszlo, ze bezele identyczne i obie wersje bez AR. Jednak nowe PO rozni sie moim zdaniem od mojego PJ zarowno kolorem bezela jak i wprowadzonym AR'em. Ponizej zdjecia - ciekaw jestem Waszej opinii 🤔

 

 

 

 

 

+1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz
Fajna koszula , taka w Chrząszcze bardziej mi by pasowała
Ja dziś skromnie , tournament wygrany
Co prawda z Navi na łapie ale kasy z wygranej prawie starczy na Suba bez daty 747e8401ab80892862de15ee8e672ef7.jpg
0df4550e5c178696f6e107d0cc23b8f1.jpg
8dcda222e1e9170add047e730d4a151b.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
10 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

Mariusz
Fajna koszula , taka w Chrząszcze emoji3.png bardziej mi by pasowała emoji6.png
Ja dziś skromnie , tournament wygrany emoji123.png
Co prawda z Navi na łapie emoji2369.png ale kasy z wygranej prawie starczy na Suba bez daty emoji3.png747e8401ab80892862de15ee8e672ef7.jpg
0df4550e5c178696f6e107d0cc23b8f1.jpg
8dcda222e1e9170add047e730d4a151b.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kolega się chwali czy żali? Bo to trochę żenujące jest. 
 

bez spiny proszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega się chwali czy żali? Bo to trochę żenujące jest. 
 
bez spiny proszę. 

Chwali chyba, nie? Czemu żali? Że tylko bez daty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega się chwali czy żali? Bo to trochę żenujące jest. 
 
bez spiny proszę. 

Sorry , że Cię uraziłem.
Tak chwale się , pomijając wygraną pieniężną , to fajne osiągniecie. Jako amator dałem popalić kilku profesjonalnym graczom. Pomiń mój post. Nie dopisuj żadnej historii.
Dzięki

Ps.
Poza grą , miałem okazje prowadzić świeży nabytek jednego z graczy , zaj…..sta maszyna. Kilka dni temu odebrana. Sorry za zdjęcia , nie na co dzień zdarza się taka okazja. a20607fc7f11e7fdc4bcf0f9888251f2.jpg&key=b502569d3395427ddad1a64f069943bf31336bc2342ad42ea2967b2a6180100c
6a05f91cedf149c76740114cd4d1e278.jpg&key=7412d0c531be75c61b3cdb5d0626ac398790ef8f40df519a42bd3d6b108bb83f
d876b94af6912d7333bebdede052c742.jpg&key=2336d7d4603592e00c85f0706a74ffcc4dea4c404bd986edd65a22a3257df63b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto

Bo tak mało wygrał ze tylko na tak skromny zegarek bez daty go stac 😂
 

Ale cytując klasyka: „ mądrzy zrozumieją itd itp…”

 

A pominąć twojego posta nie mogę. Z jednego prostego powodu. Bo to fajne fury są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krystian napisał(-a):

Bardziej jarmarki emoji2371.png

Hehe, obie literki są koło siebie. 🤣

43 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):

Mariusz
Fajna koszula , taka w Chrząszcze emoji3.png bardziej mi by pasowała emoji6.png
Ja dziś skromnie , tournament wygrany emoji123.png
Co prawda z Navi na łapie emoji2369.png ale kasy z wygranej prawie starczy na Suba 

Koszula special edition by Peter. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.