Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Lumę biorą albo brali od Kitajców (japońska), smary od Moebius,

Podobno przygody z bransoletami z innych krajów też mieli, ale możliwe, że szły same zegarki a miejscowe bransolety były doczepiane w zależności na jaki rynek trafił zegarek i z jakim prawem podatkowym/celnym (Meksyk ?)

Natomiast zegarki niby nadal Swiss, albo nic jeszcze nie wyciekło.

Tak czy siak jakoś się bronią

Edited by Burns

Nikt tu nie pisał o Rolex a wręcz przeciwnie,

co do innych marek nie trzeba specjalnie mocno kopać, żeby się o tym przekonać, tylko zależy co masz na myśli w High-end ? bo w wątkach pobocznych toczy się rozmowa z przedziału 5-20k i w tym worku podobno jest już Tudor

Edited by Burns

Tu małe chińskie raczki raczej nie grzebały! ;):D

post-22413-0-55657100-1479128883_thumb.jpg

post-22413-0-18583900-1479128909_thumb.jpg

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Aż tani prowokator , Desmo ? Dlaczego miałby być tańszy wtedy ?

Ależ ja nie piszę ,że byłby wtedy tańszy ale zauważam że przestałby wtedy być przedmiotem zainteresowania nomen omen - tanich prowokatorów. Takich co to pierwsi do zaglądania do cudzych portfeli i wartościowania kto jeleń a kto znawca.

Zupełnie jakby mieli wspólnotę majątkową z posiadaczami Rolexa.

Skąd Ci się wziął ten jeleń nie rozumiem szczególnie . Reszta też  bez związku z moim postem .

A nie jest to tak , że nawet gdyby Rolek był w całości robiony w Chinach , a w Szwajcarii wkładali go tylko do pudełek ( co myślę mogłoby rozliczyć Swiss made) , to byłby to dalej ze względy na magię firmy pełnokrwisty Rolek .

Bez związku z wątkiem to był Twój zacytowany powyżej post - poziomem absurdu i intencją z tej samej półki co niesławny wątek " kisiela".

PS...zapomniałem że najlepiej w takich akcjach Cię ignorować co też uczynili koledzy

Edited by desmo

Po raz kolejny miałem nieprzyjemność kontaktować się z serwisem Rolexa w Warszawie (W.Kruk) i po raz kolejny mam - delikatnie mówiąc - mieszane uczucia :blink:

• Za pierwszym razem przesłałem do nich zegarek, w którym były źle nałożone wskazówki - w chwili gdy wskazówka godzinowa idealnie wskazywała pełną godzinę, minutowa miała jakieś 15 min do 12-tej. Zegarek na serwis gwarancyjny. Po powrocie poprawa - z 15 min zrobiło się 10 :huh:  - niby lepiej, ale pozwoliłem sobie odesłać ponownie do Panów serwisantów. Po kolejnej naprawie zegarek wrócił w stanie nienaruszonym. Zadzwoniłem więc do serwisu z pytaniem, dlaczego nie są w stanie/nie chcą skorygować wskazań. Usłyszałem dość długi wykład na temat budowy mechanizmów zegarkowych, norm, luzów na kołach i stwierdzenie "luz w granicach dopuszczalnych". Gdy pozwoliłem sobie na dalszą dyskusję Pan serwisant stwierdził autorytarnie, że niestety nie umiem poprawnie nastawić godziny w zegarku i uraczył mnie telefonicznym kursem obsługi koronki.... :wacko: .
  • Nie dalej jak pod koniec zeszłego tygodnia zostałem przez pracownika salonu W.Kruk skierowany do serwisu - powód chęć zakupu end linków lub całej bransolety do Tudora BB. Zadzwoniłem więc do serwisu, przedstawiłem cel swojego kontaktu wskazując model i referencje. Odpowiedź Pana serwisanta była szybka i zdecydowana - TEN ZEGAREK NIE WYSTĘPUJE NA BRANSOLECIE  :wacko:  :blink:  Oczywiście starałem się odpuszczać tak szybko wskazując Panu z drugiej strony słuchawki, że przecież mam trzy takie zegarki, wszystkie na bransoletach i wszystkie kupione w W.Kruk, że przecież to popularny/flagowy model Tudora , dość powszechny i pewnie Pan się pomylił..... Niestety, na nic moje wysiłki, Pan był nieugięty :lol:

Może opisane przeze mnie sytuacje nie są jakimiś poważnymi problemami, ale w moim odczuciu ludzie pracujący w autoryzowanym serwisie renomowanej marki powinni wykazywać większe zainteresowanie swoją pracą i problemami zgłaszanymi przez użytkowników, oraz znać choć podstawową ofertę rynkową modeli serwisowanych marek :D

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

No ręce opadają.

Wygląda na to że w PL już żadnych marek nie da się normalnie serwisować.

Nie prościej by

Po raz kolejny miałem nieprzyjemność kontaktować się z serwisem Rolexa w Warszawie (W.Kruk)

[*]Nie dalej jak pod koniec zeszłego tygodnia zostałem przez pracownika salonu W.Kruk skierowany do serwisu - powód chęć zakupu end linków lub całej bransolety do Tudora BB. Zadzwoniłem więc do serwisu, przedstawiłem cel swojego kontaktu wskazując model i referencje. Odpowiedź Pana serwisanta była szybka i zdecydowana - TEN ZEGAREK NIE WYSTĘPUJE NA BRANSOLECIE  :wacko:  :blink:  Oczywiście starałem się odpuszczać tak szybko wskazując Panu z drugiej strony słuchawki, że przecież mam trzy takie zegarki, wszystkie na bransoletach i wszystkie kupione w W.Kruk, że przecież to popularny/flagowy model Tudora , dość powszechny i pewnie Pan się pomylił....:D

. Nie prościej było zadzwonić na infolinie do kruka ? I temat byś załatwił szybko no prawie szybko ;)

O i T 

Guest Passero

Po raz kolejny miałem nieprzyjemność kontaktować się z serwisem Rolexa w Warszawie (W.Kruk) i po raz kolejny mam - delikatnie mówiąc - mieszane uczucia :blink:

• Za pierwszym razem przesłałem do nich zegarek, w którym były źle nałożone wskazówki - w chwili gdy wskazówka godzinowa idealnie wskazywała pełną godzinę, minutowa miała jakieś 15 min do 12-tej. Zegarek na serwis gwarancyjny. Po powrocie poprawa - z 15 min zrobiło się 10 :huh:  - niby lepiej, ale pozwoliłem sobie odesłać ponownie do Panów serwisantów. Po kolejnej naprawie zegarek wrócił w stanie nienaruszonym. Zadzwoniłem więc do serwisu z pytaniem, dlaczego nie są w stanie/nie chcą skorygować wskazań. Usłyszałem dość długi wykład na temat budowy mechanizmów zegarkowych, norm, luzów na kołach i stwierdzenie "luz w granicach dopuszczalnych". Gdy pozwoliłem sobie na dalszą dyskusję Pan serwisant stwierdził autorytarnie, że niestety nie umiem poprawnie nastawić godziny w zegarku i uraczył mnie telefonicznym kursem obsługi koronki.... :wacko: .
  • Nie dalej jak pod koniec zeszłego tygodnia zostałem przez pracownika salonu W.Kruk skierowany do serwisu - powód chęć zakupu end linków lub całej bransolety do Tudora BB. Zadzwoniłem więc do serwisu, przedstawiłem cel swojego kontaktu wskazując model i referencje. Odpowiedź Pana serwisanta była szybka i zdecydowana - TEN ZEGAREK NIE WYSTĘPUJE NA BRANSOLECIE  :wacko:  :blink:  Oczywiście starałem się odpuszczać tak szybko wskazując Panu z drugiej strony słuchawki, że przecież mam trzy takie zegarki, wszystkie na bransoletach i wszystkie kupione w W.Kruk, że przecież to popularny/flagowy model Tudora , dość powszechny i pewnie Pan się pomylił..... Niestety, na nic moje wysiłki, Pan był nieugięty :lol:

Może opisane przeze mnie sytuacje nie są jakimiś poważnymi problemami, ale w moim odczuciu ludzie pracujący w autoryzowanym serwisie renomowanej marki powinni wykazywać większe zainteresowanie swoją pracą i problemami zgłaszanymi przez użytkowników, oraz znać choć podstawową ofertę rynkową modeli serwisowanych marek :D

Oj tam, oj tam…na bank coś pokręciłeś, pewnie masz podróbki albo "chińczyki" jakieś ;)  :D

Może wspólna forumowa petycja do Rolex? Może na facebooku, twiterze albo mail od moderatorów forum coś zdziała? Niech przyjrzą się pracy W.Kruk i serwisowi bo z tego co pamiętam ktoś wcześniej pisał o problemach z serwisem. Mnie również spotkała nie miła przygoda, co prawda nie z serwisem, ale obsługą W.Kruka. 

Guest vitriol

@karol1302, z ciekawości - wskazówki były przesunięte od nowości czy po jakimś uderzeniu?

@karol1302, z ciekawości - wskazówki były przesunięte od nowości czy po jakimś uderzeniu?

od nowości, nie odebrałem zegarka, prosto ze sklepu pojechał na pierwszą wizytę do serwisu. Zapytacie czemu odbierałem - czas oczekiwania rozdawał karty, a poza tym poprawne ustawienie wskazówek nie wydawało mi się to zbyt skomplikowanym zadaniem ;)

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

No Panie, coraz więcej tych salonów Rolexa w Polsce.

Tylko że co oni będą sprzedawać jak nic na stanie nie mają? ;)

Edited by Mizu80

W świetle ostatnich strat które ponieśli ( IWC, Breitling, Omega - śladowo ) słowo "zwykły" wydaje się na miejscu. Z drugiej strony , jeśli Kruk nie widzi w mieście z takim potencjałem turystycznym szans na Rolexa to jak bardzo musi nie opłacać się kupować go za złotówki :-(

Edited by desmo

Nieprawda, Kolega Matt potwierdził że to zwykły Kruk, bez R.

To czytalem, ale rano otworzyem maila z zaproszeniem na wielkie otwarcie W.Kruk Rolex Boutigue w gk ;)

Kiedy?

Wiadomosc z wczoraj z zaproszeniem na dzisiaj 16.11.

Podejrzewam, ze wysylaja wszystkim z karta Kruka.

Albo Kruk (personel) odplynal, albo faktycznie bedzie Rolex.

W sumie jestem 300m od galerii, ale naprawde nie mam czasu na glupstwa