Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Różnica niby tylko w bezelu, a to sprawia, że zegarki są zupełnie inne.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Datejust, jeden z dwóch najfajniejszych kolorów tarczy. Jednakowoż od zakupu odwiodły mnie bardzo szerokie indeksy, takiż bezel, który dodatkowo z niezrozumiałych dla mnie pobudek jest płaski zamiast wypukły jak w przypadku wersji 36 mm.

 

Zobaczcie jaki spot marketingowy zrobił sobie Explorer, zatrzymując się wczoraj:

post-68982-0-47759600-1482321578_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludziom ten pierścień kojarzy się z odpustem,ale mnie zawsze bardzo się podobał..Niedługo będzie to model vintage bo wyjdą nowe modele w stali..

 

56533391101763992281.jpeg[/url

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten, kto nie zna zegarkow Rolexa, może powiedzieć, ze karbowany bezel kojarzy się mu z odpustem. Ten bezel to jeden z kilku obok lupki wyróżników marki, marki przecież luksusowej (a nie odpustowej).


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z gładkim bym nie kupił - przez karbowany ten zegarek sporo zyskuje i w nim cały jego urok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się. Do tego ten ciepły odcień srebra na tarczy bardzo mi się podoba. Ja bym go chyba bombnął na aligatora dzieła rąk Filipa.

Daj znać jak będziesz sprzedawał.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zegarków na pasku raczej nie noszę,bo lubię bransolety .Co do pierścienia świetnie wygląda przy sztucznym ,np. halogenowych oświetleniu .W sobotę byłem na kolacji u znajomych i ludzie pytali co to za zegar,podobał się :) Ten zegar ma trochę tego fajnego biżuteryjnego blinku,co zwraca uwagę.Gustaw,dam znać jakby co,ale jeszcze nie pora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć, ze jeśli zegarek mialby być ladny na pasku, to Rolex by zegarki na paskach wypuszczal, a tego teraz nie robi, dlaczego? Bo na bransolecie ladniej.

Starsze vintydze tak, ale nie nowe modele. Tylko day-date jest na pasku i yacht master na gumie oficjalnie, no i może jeszcze cos co przeoczyłem.

Edytowane przez Soda66

Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypuszcza na paskach tyle, że grubsze wypasy. Wg mnie super i podobnie będzie z Datejustem 2. Zwłaszcza z karbowanym bezelem będzie pięknie.

post-68982-0-82560500-1482446893_thumb.jpg

post-68982-0-49438500-1482448107_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale Rolex to nie tylko " professionale" ...jak ktoś chce oryginalnie na pasku to i te eleganckie ( Cellini, DJ w białym złocie , DD ) i te sportowe ( Daytona ) dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Wcześniej chyba ktoś z okolicy pytał o przymiarkę BB36 (przepraszam nie pamiętam kto dokładnie) - jest Tudor w Krakowskiej, jest BB36. Na żywo to bardzo dziwny zegarek, masywne indeksy i wskazówki wyglądają jak wtłoczone w małą kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się Ciebie wątki pomylili.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie co sądzicie o relexie 14060m 

  

chodzi o taki model jak poniżej  4liner

 

http://www.chrono24.pl/rolex/submariner-no-date-coscrrr4-linens--20124--scritte--id5374210.htm

 

znawcą nie jestem ale jest to przejście już chyba w ceramike  

a ten model docelowo na pasku chciałbym badź w nato użytkowac 

miałem kiedyś takiego i zastanawiam się nad powrotem na stałe 

jakoś pod względem chyba już finansowym nie bedzie straty wielkiej a 

raczej z możliwości dopasowania pasków vintage będzie uniwersalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest starszy model, bez ceramiki, więc do pasków Nato będzie się nawet bardziej nadawać. Co do ceny się nie wypowiem, chociaż wydaje się, że nie jest szczególnie atrakcyjna, ale za to bdb stan.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosuaw dziękuje za opinie ten model dałem jako przykładowy spokojnie mam lepszą cenę już namierzoną ,u góry źle napisałem z ta ceramiką chodzilo mi że jest to już model ala ostatni lift klasycznego 14060 troszke ma więcej na tarczy nabazgrane, bo nowsze 14060 już w ceramice po tym modelu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką choinkę, to ja rozumiem :)

(Zdj. z netu)

3392cbcd09722c0ad14d6c7c473388f9.jpg

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchnęło mnie to do myśli jakie 15 sztuk bym wybrał do takiej choinki. Zabawimy się?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 15x Seiko za 1,5 tys. to jesteś podejrzewany o bycie pucybutem lub ignorantem, ze nie masz jednego "nudnego" GrandSeiko/Omega/Rolex.

Czy jak masz 15xRolex będziesz podejrzewany o to samo, że nie masz jednego zegarka firmy XXXXX, adekwatnej wartości sumy?

Bo dla mnie to nic innego jak upodobanie marki a nie statusu portfela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo jak Ty.

A jednak umarło się, że zdejmujemy wtedy dla niego gacie przez głowę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię tę markę tak jak szczególnie lubię kilka innych. Ale w życiu bym sobie takiej choinki nie sprawił bo to dla mnie jest bez bez sensu. Tzn. może mieć ekonomicznie jakiś sens ale Rolex żadnym szczytem nie był i nie jest. I dlatego np. posiadanie choinki Rolexów a rezygnacja z czegoś wyższego byłoby niezrozumiałe.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo jak Ty.

Można mieć 15x XX bo nie dostrzegasz tego w marce 15x XXX, można mieć 15x XXXX bo nie dostrzegasz tego w marce XXXXX. W drugą stronę też to działa bo przesłałeś dostrzegać, albo po prostu tak chcesz... po tym jak niby spróbowałeś level up...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Złoty DD - przecież już on jeden starczyłby chyba na Nautilusa. Jak bardzo trzeba kochać Rolexa. Chyba, że właściciel rzeczonej choinki ma obok choinkę np. z Patków :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.