Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Muzzy,

wsadź łeb pod coś zimnego i wyluzuj.

Bo ?

TT chodzi za mna jakoś od roku, przerabiałem już Tudora ale to nie było to, w międzyczasie było dużo zimnych pryszniców i nie pomogło :(

Irek u Ciebie już chyba dość długo ? pamiętam że wcześniej były częste rotacje a ten Sub trwa i trwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest super zegarek, używam go do absolutnie wszystkiego, basen, plaża, krótkie spodenki i "Adidasy", koszula etc. W tej dziedzinie niczym nie różni się od zwykłego Suba, pozatym że jest od niego dużo ciekawszy I fajniejszy :)

 

d73adbec1b777682fa92fdcd1003235b.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka

Bo ?

TT chodzi za mna jakoś od roku, przerabiałem już Tudora ale to nie było to, w międzyczasie było dużo zimnych pryszniców i nie pomogło :(

Irek u Ciebie już chyba dość długo ? pamiętam że wcześniej były częste rotacje a ten Sub trwa i trwa...

Bo zachowujesz się jak ktoś o mentalności chłoptasia a nie dojrzałego faceta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zachowujesz się jak ktoś o mentalności chłoptasia a nie dojrzałego faceta

A jęki, że nikt nie zachwyca się kolegi Patkiem do której kategorii się zaliczają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że Ty jesteś prawdziwym Macho! przynajmniej w internecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jęki, że nikt nie zachwyca się kolegi Patkiem do której kategorii się zaliczają?

:D :D :D

do przedszkola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka

A jęki, że nikt nie zachwyca się kolegi Patkiem do której kategorii się zaliczają?

 Porównaj fotki moich zegarków ze zdjęciami kol.  Muzzy. Czysty narcyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj fotki moich zegarków ze zdjęciami kol.  Muzzy. Czysty narcyzm.

Kolega Muzzy ma nieinwazyjne usposobienie , fajne zegarki i robi im ładne zdjęcia. Ty masz tylko fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem swojego Black Baya porównałem edycję inhouse/rivets z wersją ETA/ no rivets ... i także z tego powodu wygrała wersja na ETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie info.dla zapalonych na nowe pepsi.Dzisiaj bylem w kadewe w Berlinie w salonie firmowy Rolexa.

 

U nich nie mozna sie zapisac ani zaliczkowac zadnego zegarka.Obecnie tz. od premiery dostali 2 zegarki pepsi ,ktore oczywiscie sie sprzedały ale uwaga przez przypadkowych turystow.Ktos wszedl na zakupy i sobie kupil ,bo lezaly na polce...W salonie pracuje niemka polskiego pochodzenia ,mam namiary.Tel.i maila.Powiedziala ,ze jest w stanie odlozyc do szuflady zegarek na 3-4 h po potwierdzeniu mailowym lub tel.

 

Z gory jednak oswiadczyla ,ze jest w stanie dac rabat max 3 % na kazdy zegarek.

 

Jak kogos interesuje polowanie na pepsi w Berlinie to prosze na pw.dam namiary do tej Pani.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole bylem w szoku.Bo subow zadnych na polce nie bylo ale powiedziala ,ze ma schowanego na zapleczu jednego gmt mastera odlozonego dla klienta co byl wczoraj ale mu platnosc karta nie przeszla.Poprosilem wiec aby go pokazala bo chcialbym przymierzyc i ogladnac ,bo w pl puski na polkach.Wiec poszla i przyniosla tyle ,ze gmt mial juz skrocona bransolete o 3 ogniwa ,wiec moglem tylko pomacac zegarek i ogladnac ,zalozyc niestety..W sumie bardzo dobre ale chyba niespotykane podejscie do klienta bo nie zaplacil a zegarek czeka ze skrocona bransoleta.....

 

Jutro wstawie foty bo mam kilka.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie kiepskie, a światło w salonach sami wiecie jakie jest... :) Przmierzyłem w końcu wersję która chodziła za mną od momentu premiery i kolejne dylematy, który będzie ten naj naj najlepszy. Dodam, że niebieska tarcza przyjmuje różne odcienie, a ten ze zdjęcia jest efektem takiego ustawienia nadgarstka żeby uniknąć releksów na szkiełku.

2nm19ic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor tarczy to rzecz względna. Czy ta co ma Michał czy niebieska a może nawet jasna, wszystkie są super. Ale karbowany bezel i jubilee jest obowiązkowe. Imo oczywiście.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie kiepskie, a światło w salonach sami wiecie jakie jest... :) Przmierzyłem w końcu wersję która chodziła za mną od momentu premiery i kolejne dylematy, który będzie ten naj naj najlepszy. Dodam, że niebieska tarcza przyjmuje różne odcienie, a ten ze zdjęcia jest efektem takiego ustawienia nadgarstka żeby uniknąć releksów na szkiełku.

 

Dejtdżast z dżubili na flucie (albo z flutem na dżubili jak kto woli)   ;) - IMHO najlepsza kombinacja. Na 50-te urodziny sobie nabędę drogą kupna, już się zbiera na kupkę :)

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć.

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie exploler II ile ma L2L?

Nie moge złapać tańszego zmiennika i cos mi sie kołacze po łbie.

Ma ktoś takie coś- bialy albo czarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka fotek z salonu Rolexa w Berlinie.Dziś byłem tam również dopytać z ciekawości o tego oglądanego przeze mnie( zrobił na mnie duże wrażenie )  GMT mastera 2 , ale klient dla ,którego została skrócona bransoleta już wczoraj wieczorem go odebrał....Mierzyłem też Explorera II z biała tarczą ale jakoś do mnie nie przemówił...Muszę gdzieś dorwać z czarną ,może u Kruka się uda wreszcie.Póki co nic nie kupuje tylko czekam na Suba ND. ;)

 

0a40dbb7da47a1e5med.jpg

 

0d76a344214e9db3med.jpg

 

4c32798141e88ba1med.jpg

 

b2ac50e62e642e78med.jpg

 

178da8c3930c75aemed.jpg

 

ccbbee7ff82a8a96med.jpg

 

26b34418e33fb6edmed.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Muszę gdzieś dorwać z czarną ,może u Kruka się uda wreszcie.Póki co nic nie kupuje tylko czekam na Suba ND. ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Chyba w Krakowie maja z czarną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć obecnie jest  tylko 1 sztuka zarezerwowana w sieci Kruka.Obiecali ,że jak nie pójdzie to mi ściągną do salonu Rolexa w Poznaniu.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.