Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Pomierz jeszcze kilka razy mnie się exp 2 tez na początku nie podobał, a teraz jedyny problem to mały nadgarstek jakoś tak dziwnie duży mi się wydaje na ręce.

b7b0ad03af6dd554d0a00f79f054ec6f.jpg

 

Mnie po ostatnich zdjęciach kusi dj tylko muszę dooszczedzac ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy będzie Sub ND , potem właśnie rozważam Ex 2 lub pójdę w kierunku GMT mastera 2 ale to będzie na pewno nie wcześniej niż w 2019 r...Może jeszcze w miedzy czasie wpadnie Tudor GMT bo z BBB jestem super zadowolony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie konkretnie noe podobalo kolegom w bialym expolerze?

...fotka z sieci

 

post-31778-0-07435800-1531002358_thumb.jpeg

 

..dziara prawie jak u kolegi Genovese :-)

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie podobają mi się "plastikowe" wskazówki tak w tym przypadku są akceptowalne. Reszta super. Chyba, że ktoś ma małą rękę. To może być za duży.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polar to jeden z moich ulubionych zegarków, śnieżnobiała tarcza, plus pięknie mieniący się szlif na bezelu. W nowym dla mnie niestety nie do przyjęcia rozmiar.

 

Przy okazji pożegnalne DJa, piękny, za piękny zegarek ;)e2c97051ebdd24e9b5d0af960cdf3639.jpgdc13dcc691264c2dce684488b7dc6ee7.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek doskonały! :)

 

post-22413-0-53740400-1531035416_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary polar fajniejszy w tej Disneyowskiej konwencji ale DJa szkoda, zwłaszcza w takim smacznym zestawie bezel/ bransoleta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie konkretnie noe podobalo kolegom w bialym expolerze?

...fotka z sieci

 

 

Koledze Genovese czarna pasuje bardziej. Mnie obie wersje podchodzą na równi, może z lekką przewaga dla białej tarczy.

Desmo, ja tam Myszki Miki nie widzę :lol: ale fakt słodziaki z tych Explorerów strasze.

post-89160-0-21054500-1531037610_thumb.jpg

post-89160-0-76113100-1531037612_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podchodza na żywo te EX2. Jakieś takie plastikowe w odbiorze mi się wydają.

Dzisiaj powrót Dja na nadgarstek:

 

58975039ceff0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę do tyłu z tematem jestem, więc spóźnione te gratulacje. Niech córeczka rośnie zdrowo Michał,  a DJ cieszy naj najdłużej.

Mierzyłem ostatnio niebieskiego i tak jak kiedyś karbowany  bezel mieszane odczucia budział, tak teraz wydaje się słusznym wyborem. Dorastam. :D

 

  

 

post-89160-0-21026600-1531041933_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Niebieski długo był u mnie faworytem, ale ostatecznie zdecydowałem się na trochę mniej blingu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie konkretnie noe podobalo kolegom w bialym expolerze?

...fotka z sieci

 

 

Konkretnie nic , tylko nie było tego "wow" , które być musi w każdym zegarku nie zależnie czy kosztuje 500 zł. czy ok 30 k.Dla jasności ja nie skreślam całkowicie jeszcze explorera 2 z biała ale tak jak pisałem muszę pomacać i przymierzyć z czarną.Natomiast fakt jest taki ,że na foto czarna tarcza robi na mnie duże wrażenie...

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś strasznie napaliłem na EX II białego, do dziś mi się podoba, ale już jakby mniej.

Zaczął mi przeszkadzać jego rozmiar, jest dla mnie po prostu mniej wygodny od Rolexów z kopertą 40mm.

Dlatego gdybym miał wybierać pomiędzy nim, a Subem, czy GMT, jako jedynym, to chyba bym go odrzucił, jako jedynego R.

Natomiast odnosząc się do pytania/rozterek Muzzy’ego, to osobiście wybrał bym niebieskiego Suba two tone.

Do weekendowego schabowego w sam raz :)

5f549d05a9a4139dc97aefbb9213b327.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d41f1aba60134c6e2a0f2c56922c20dc.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Genialny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja MM :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja i znakomite zdjęcia. Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mierzyłem ostatnio niebieskiego i tak jak kiedyś karbowany  bezel mieszane odczucia budział, tak teraz wydaje się słusznym wyborem. Dorastam. :D

 

 

Zdjęcie kiepskie, a światło w salonach sami wiecie jakie jest... :) Przmierzyłem w końcu wersję która chodziła za mną od momentu premiery i kolejne dylematy, który będzie ten naj naj najlepszy. Dodam, że niebieska tarcza przyjmuje różne odcienie, a ten ze zdjęcia jest efektem takiego ustawienia nadgarstka żeby uniknąć releksów na szkiełku.

 

Niebieski, jubilee i kabowany bezel to jest kwintesencja DJ jak dla mnie... dlategó mój '86 dalej cieszy

36763530_10212237096466912_5471147281170

 

Polar to jeden z moich ulubionych zegarków, śnieżnobiała tarcza, plus pięknie mieniący się szlif na bezelu. W nowym dla mnie niestety nie do przyjęcia rozmiar.

 

Przy okazji pożegnalne DJa, piękny, za piękny zegarek ;)

 

mam to samo, jakby zostali przy 40mm pewnie bym kupił


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że ja też strzelam tylko namiętnie fotki swojego Oystera, zapraszam wszystkich do lektury recenzji ref. 6426 na łamach KMZiZ.

Ciekawie napisana recenzja, piękne zdjęcia.

Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadł na ciemnym pasku :)

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM bardzo fajnie sie czytalo, dzieki :)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.