Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Już grubiej być nie mogło ;D Nie mam Rolexa, a wiadomość dostałem xD

 

gh4c6j0tds3w_t.jpg

 

Teraz pytanie: czy nasi Nigeryjczycy osiągnęli wyższy poziom? Kiedyś, jak wystawiałem dużo sprzętu foto, to dostałem kilka, bardzo zaawansowanych propozycji przewału na transakcję z UK. Miałem otrzymać potwierdzenie z Barclay's, niejako zamrożonego przelewu, który otrzymam po wysłaniu dowodu nadania paczki do jakiś slamsów w Londynie.

 

A może by tak wysłać po krótce opisaną historię tej wiadomości + adres IP, do Policji? 

Jest przecież coś a'la wydział cyberprzestępstw. 

Dla mnie to próba wyłudzenia pieniędzy i namawianie do współudziału w przestępstwie. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel2499

Ciekawe czy na wszystkie modele rolka 'ona' reaguje, czy tylko na jakies wybrane (zebys w razie czego wiedzial co masz kupic zeby i do Ciebie cos skrobnela... :D  )

 

jak to z kobietami czym większy tym lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz pytanie: czy nasi Nigeryjczycy osiągnęli wyższy poziom? Kiedyś, jak wystawiałem dużo sprzętu foto, to dostałem kilka, bardzo zaawansowanych propozycji przewału na transakcję z UK. Miałem otrzymać potwierdzenie z Barclay's, niejako zamrożonego przelewu, który otrzymam po wysłaniu dowodu nadania paczki do jakiś slamsów w Londynie.

 

A może by tak wysłać po krótce opisaną historię tej wiadomości + adres IP, do Policji? 

Jest przecież coś a'la wydział cyberprzestępstw. 

Dla mnie to próba wyłudzenia pieniędzy i namawianie do współudziału w przestępstwie. 

 

 

Na tym etapie to jeszcze nie jest przestępstwo, a ew. oszustwo jest zbyt mało ważne, żeby Policja chciała namawiać Cię do pomocy w prowokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podróbkami ubrań ruszyli już ponad rok temu. Swego czasu(jakieś 5 lat temu) kupiłem sweter Ralph Lauren na Allegro, który, miał, przynajmniej na zdjęciach, wszystkie metki oryginalne, logo dobrze wyszyte. Cena(ok. 1/3 ceny sklepowej) również nie odstraszała, bo to, że u nas w Van Graafie kosztują 500/600zł, nie znaczy że w DE nie można ich kupić za jakieś 40/50Euro. To co otrzymałem, znacząco odbiegało od zdjęć i pod naciskiem, sprzedający zgodził się na zwrot. Rok temu lokalna Policja(12 tys. mieszkańców) poprosiła mnie o wsparcie w postaci zeznań i ewentualnego dowodu rzeczowego, w sprawie tego sprzedawcy. Także, wcale nie są bezczynni. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, że coś się zmienia.

Moje doświadczenia z wydziałem do spraw przestępczości gospodarczej parę lat temu można ocenić tylko jednym słowem: żenada :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w naszym kraju policja woli łapać "przestępców" przechodzących na czerwonym świetle bo naważniejsza jest dla nich statystyczna wykrywalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam to.

Kiedyś zgłosiliśmy handel podróbkami naszych wyrobów wskazując konkretnego gościa i miejsce to powiedzieli żeby sobie detektywa wynająć :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zemściłeś się za to, że do Ciebie nie napisała? :D

Ty lepiej spójrz Krystian co się dzieje-Rolex,teraz Tudor....osaczają nas:-) :-)

Trzeba podjąć jakieś kroki by temu zapobiec...

Bo moze być za pózno:-) :-) ,juz mi się jeden/Rolex podoba...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej spójrz Krystian co się dzieje-Rolex,teraz Tudor....osaczają nas:-) :-)

Trzeba podjąć jakieś kroki by temu zapobiec...

Bo moze być za pózno:-) :-) ,juz mi się jeden/Rolex podoba...

Znaczy się, że "dojrzewasz " do Rolexa :-D no i z wiekiem gust Ci się poprawia.

Moja rada:

nie walcz z tym,podaj się emocjom B-)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że "dojrzewasz " do Rolexa :-D no i z wiekiem gust Ci się poprawia.

Moja rada:

nie walcz z tym,podaj się emocjom B-)

Tylko co ja powiem narzeczonej? :D

Kameralny ślub ,tylko świadkowie ,Bieszczady? :D

Jak ona przygotowana jest na co innego... :wub:

Jakieś podpowiedzi? :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

powiedz jej, ze rodzice sie niezgadzaja na wasz slub i trzeba to zrobic jak w ,, Romeo i Julia,, po cichaczu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz jej, ze rodzice sie niezgadzaja na wasz slub i trzeba to zrobic jak w ,, Romeo i Julia,, po cichaczu  ;)

Taa... jak Ona wie że się zgadzają :lol: ,nawet jak bym pod wodą zaproponował :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wodą to nie jest zły pomysł,albo w powietrzu.... słyszało się o takich ślubach.

Może być jeszcze jakieś biegun zimna,zaoszczędzisz na białej sukni. Generalnie w takich okolicznościach przyrody goście słabo dopisują


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup  sobie Submarinera i ślub pod wodą będzie jak najbardziej na miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz poprosić żeby narzeczona Ci sprezentowała z okazji ślubu, mi się udało namówić na Omegę AT;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc chcialem zapytac co sadzicie na temat , nowego Rolex Gmt w wersji niebieski czarnej pytanie do uzytkownikow pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek ale nie patrz na zdjęcia Karola, bo on robi je zbyt ładne, tylko sobie przymierz. Wg mnie warto dopłacić do tego bezela


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek ale nie patrz na zdjęcia Karola, bo on robi je zbyt ładne, tylko sobie przymierz. Wg mnie warto dopłacić do tego bezela

czyli lepiej doplacic do niebieskiego , tak wlasnie mysle bardzo mi sie podoba zreszta lubie takie kolorowe akcenty w zegarkach. No bede przymierzal narazie chcialem po pytac ludzi Co go maja na codzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz go nie mam ale miałem przez rok, jak dla mnie jest to bardzo długo. Nie ma za bardzo co porównywać pomiędzy Gmt bo albo podoba Ci się bezel niebiesko czarny albo nie, poza tym te dwa modele są dokładnie takie same, no może pozatym ze ten z niebieskim bezelem świeci również na niebiesko, jak submariner


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz go nie mam ale miałem przez rok, jak dla mnie jest to bardzo długo. Nie ma za bardzo co porównywać pomiędzy Gmt bo albo podoba Ci się bezel niebiesko czarny albo nie, poza tym te dwa modele są dokładnie takie same, no może pozatym ze ten z niebieskim bezelem świeci również na niebiesko, jak submariner

aha czyli caly czarny swieci na zielono . Mnie sie bardzo podoba niebieski Gmt choc powiem ze Czarny Sub bez daty jest super i bede sie staral cos miedzy tym wybrac , ale ze Suba mam mysle nad Gmt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny świeci na zielono


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny świeci na zielono

a jeszcze takie pytanie do Ciebie , jak bys mial wybierac miedzy Subem bez daty , a Gmt to co bys wolal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.