Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowego batmana jeszcze nie ma listy.

Na razie wysyla sie oswiadczenie o checi zakupu

Notarialnie potwierdzone ?

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki chłopaki I powiem Wam, że ze względu na takie chwile gdy spełnia się zegarkowe marzenie, warto zaczekać... i jak jeden z kolegów napisał, jest to bardzo miłe gdy wydając niemałą kasę ma się ten komfort kupowania oryginału w miłej atmosferze.

 

Ile czekałem....no od zeszłorocznej premiery na Basel, czyli równo rok

 

Miałem nr 16 w kolejce, a co do kolorów to nie mam uwag, serio nawet w salonie przy wiadomo jakim oświetleniu wyrywa z kapci

 

Bartek, był okres że się dłużył ten czas oczekiwania, ale gdy się słyszało doniesienia z Dubaju o brakach, to nie spodziewałem się tak szybkiej realizacji.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj zobaczyłem w gablocie stalowego SkyDwellera to mnie trochę żal ogarnął, że nie umiałem na niego zaczekać. Powinien był już za niedługo przyjść. Do tego wynegocjowałem super cenę. No cóż, bywa.

 

Gratulacje z okazji nowego nabytku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na nowego batmana jeszcze nie ma listy.

Na razie wysyla sie oswiadczenie o checi zakupu

 

Nie do końca tak jest, bo wszyscy, którzy byli zapisani na poprzedni model automatycznie przejdą na nową listę z zachowaniem dotychczasowej kolejności. A co do deklaracji zakupu, to oświadczenia wypisało już ponad 500 osób i to Kruk zdecyduje ile i które osoby uzupełnią obecną listę, a ta lista liczy już 160 chętnych na zakup Ref. 126710BLNR.

 

Ile czekałem....no od zeszłorocznej premiery na Basel, czyli równo rok

 

Miałem nr 16 w kolejce

Czyli przy zachowaniu obecnej częstotliwości dostaw, ostatni w kolejce dostanie zegarek za ponad 12 lat. Reasumując, niech się Rolex wali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku Mariusz - czy wreszcie skumasz, ze taka sytuacja nie bedzie trwac wiecznnie?? Oni tez wola sprzedac wiecej niz mniej a to, ze przechodza na nowe mechanizmy a zbieglo sie to wszystko z niesamowitym zainteresowaniem nowego modelu i przelalo na inne nie znaczy, iz cala sytuacja bedzie sie tak utrzymywac - chyba, ze to oficjalnie obwieszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy zachowaniu obecnej częstotliwości dostaw, ostatni w kolejce dostanie zegarek za ponad 12 lat. Reasumując, niech się Rolex wali.

Z pewnością obserwatorzy Rolexa zanotowali Twój głos, ba, wykonali print screena i ich specjalny wysłannik leci do Genewy by przedstawić go na posiedzeniu Zarzadu firmy Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jejku Mariusz - czy wreszcie skumasz, ze taka sytuacja nie bedzie trwac wiecznnie?? Oni tez wola sprzedac wiecej niz mniej a to, ze przechodza na nowe mechanizmy a zbieglo sie to wszystko z niesamowitym zainteresowaniem nowego modelu i przelalo na inne nie znaczy, iz cala sytuacja bedzie sie tak utrzymywac - chyba, ze to oficjalnie obwieszcza.

Czas pokaże, natomiast ja odnoszę się do aktualnej sytuacji i to, co obecnie ma miejsce, zniechęca mnie do firmy Rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością obserwatorzy Rolexa zanotowali Twój głos, ba, wykonali print screena i ich specjalny wysłannik leci do Genewy by przedstawić go na posiedzeniu Zarzadu firmy

 

Ten sam głos odnotowali też przedstawiciele PP i przy ewentualnej chęci zapisania na nautiliusa uwzględnią na swoim posiedzeniu ;) 

 

Mikołaj gratuluję Pepsi po kolorach wygląda już na tą nowszą wersję, świetny zegarek jak i zdjęcia


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże, natomiast ja odnoszę się do aktualnej sytuacji i to, co obecnie ma miejsce, zniechęca mnie do firmy Rolex.

 

Ale my Wszyscy o tym wiemy. Pisałeś już o tym nie raz...

 

Co chwila ktoś odbiera swój wymarzony zegarek, dzisiaj a raczej wczoraj wpadł do kolejnego Kolegi super Pepsiak a Ty za każdym razem strzelasz z d*py. Co chcesz w ten sposób osiągnąć?  Zdeprecjonować Rolexa czy zniechęcić potencjalnych nabywców czytających ten wątek ?  <_<  <_<  <_<

 

A może Ty tak przewrotnie jak w Samych Swoich; ...Jak ja się napatrzę, tak dobrze, i w nocy się przyśni, to jej (Pepsi/Daytony) tak nienawidzę, że strach... ;)  :)  :lol: 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, gratuluję.

W sumie chyba dobrze, że tyle to trwało bo masz już poprawione kolory.

 

 

 

Choć z drugiej strony poprzednie mogą za "chwilę" osiągnąć wyższe ceny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale my Wszyscy o tym wiemy. Pisałeś już o tym nie raz...

 

Co chwila ktoś odbiera swój wymarzony zegarek, dzisiaj a raczej wczoraj wpadł do kolejnego Kolegi super Pepsiak a Ty za każdym razem strzelasz z d*py. Co chcesz w ten sposób osiągnąć?  Zdeprecjonować Rolexa czy zniechęcić potencjalnych nabywców czytających ten wątek ?  <_<  <_<  <_<

 

A może Ty tak przewrotnie jak w Samych Swoich; ...Jak ja się napatrzę, tak dobrze, i w nocy się przyśni, to jej (Pepsi/Daytony) tak nienawidzę, że strach... ;)  :)  :lol: 

Nie jest i nie było moim zamiarem deprecjonowanie Roleksa czy też zniechęcanie do zakupów. EOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A co do "strzelania z d*py" i ogólnie niezbyt fajnego sposobu prowadzenia dyskusji, który ma się dobrze na naszym forum, taka dedykacja...
 

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do "strzelania z d*py" i ogólnie niezbyt fajnego sposobu prowadzenia dyskusji, który ma się dobrze na naszym forum, taka dedykacja...

 

https://www.youtube.com/watch?v=AJ_zbQhKFUo

Moi ziomale :) Mam nadzieję że wiesz, komu dedykowali ten kawałek ;)

 

Reasumując, niech się Rolex wali.

To jest za to prowadzenia dyskusji na poziomie ;)

Edit: Co Ci ta firma takiego złego zrobiła, oprócz wyprodukowania genialnego niebieskiego DJ-a, że tak ją opluwasz?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moi ziomale :) Mam nadzieję że wiesz, komu dedykowali ten kawałek ;)

Nie wiem, choć tekst jest jednoznaczny, a dedykacja odnosiła się do postów autorów z których czasem wyłazi opisywany jedenastak w sensie wyrażanych myśli.

 

To jest za to prowadzenia dyskusji na poziomie ;)

Edit: Co Ci ta firma takiego złego zrobiła, oprócz wyprodukowania genialnego niebieskiego DJ-a, że tak ją opluwasz?

Opluwam? Nie dalej jak w niedzielę napisałem, że cenię Roleksa tylko nie akceptuję ich praktyk sprzedażowych.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opluwam? Nie dalej jak w niedzielę napisałem, że cenię Roleksa tylko nie akceptuję ich praktyk sprzedażowych.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A chwilę potem napisałeś, że "ma się walić". Prowadzisz auto - nie pij, operujesz - nie bierz, wypowiadasz się na forum publicznym - pisz z głową. Inny czytają nasze wypowiedzi. A emocje zamykaj w lampie, razem z Dżinnem ;) Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, gratuluję.

W sumie chyba dobrze, że tyle to trwało bo masz już poprawione kolory.

 

 

 

Choć z drugiej strony poprzednie mogą za "chwilę" osiągnąć wyższe ceny.

Dzięki Michał

Co do kolorów, to może uda się skonfrontować z jednym z pierwszych Pepsi w naszym kraju i wtedy się wypowiem, czy Rolex coś zmienił, czy to tylko urban legend


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A chwilę potem napisałeś, że "ma się walić". Prowadzisz auto - nie pij, operujesz - nie bierz, wypowiadasz się na forum publicznym - pisz z głową. Inny czytają nasze wypowiedzi. A emocje zamykaj w lampie, razem z Dżinnem ;)

 

Pisałem też o świetnym wykonaniu Roleksa, pisałem o fenomenalnej precyzji działania, a mechanizm 3235 uznałem za jeden z najlepszych na rynku w określonej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

 

Pisałem też o świetnym wykonaniu Roleksa, pisałem o fenomenalnej precyzji działania, a mechanizm 3235 uznałem za jeden z najlepszych na rynku w określonej klasie cenowej.

 

Z ciekawości, jako że wiem, że na mechanizmach znasz się bardzo dobrze, co sądzisz o obawach związanych z dostępnością części i celową nienaprawialnością niektórych elementów (vide http://bhi.co.uk/wp-content/uploads/2018/04/April-HJ-2018-Article-of-the-Month.pdf )? Argumenty w artykule dość konkretne (zarówno za świetnymi, nowymi rozwiązaniami, jak i za tymi nieco słabszymi - a niekoniecznie niezbędnymi) ale pamiętam, że podobna krytyka była skierowana w stronę werków 3000 dostepnych np. w starych Explorerach i po latach rzeczywistość nie dorosła chyba do pierwotnych obaw (a kilka kontrargumentów już się pojawiło na tz: https://forum.tz-uk.com/showthread.php?437556-Rolex-3135-vs-3235-A-watchmaker-s-surprising-result )

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych zdjec ciezko bedzie pewnie cos ocenic znawcom, jednak bez dokumentow ja osobiscie bym nie ryzykowal chyba, ze nie byloby cienia watpliwosci odnosnie oryginalnosci samych elementow jak i calosci - ale to juz pewnie tylko nieliczni dostajac konkretne fotki badz po zobaczeniu na zywo mogliby to potwierdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim nowych nabytków !!!

 

@ Mariusz : Pepsi miazga niech cieszy !!!

 

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, miło Cię widzieć ponownie na forum


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się ale tłumaczenie na angielski wygląda tak..ac8da8ebb848348e3a5897d2f445b311.jpg

Chodzi bardziej o piękny egzemplarz. Ale chyba nie bede ryzykował bez dokumentów i wystarczającej wiedzy zwłaszcza, że jakiś tydzien temu bym egzemplarz swierzo po serwisie z dwiema bransoletami, dwoma bezelami (Pepsi i czarny) i insert coke, dokumentami, rachunkami i pudełkiem za 85 tys Kr. Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o piękny egzemplarz. Ale chyba nie bede ryzykował bez dokumentów i wystarczającej wiedzy zwłaszcza, że jakiś tydzien temu bym egzemplarz swierzo po serwisie z dwiema bransoletami, dwoma bezelami (Pepsi i czarny) i insert coke, dokumentami, rachunkami i pudełkiem za 85 tys Kr. Dziękuję za zainteresowanie.

Trzeba bardzo uważać pracowałem przez 10 lat przez ścianę z zegarmistrzem robił dużo rolkow dla komisow i handlarzy, tu są wszystkie chwyty dozwolone liczy się tylko kasa .Życzę powodzenia w zakupie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.