Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie kolegi odnosnie rabatu u Kruka. Czy cos jest do urwania nieposiadajac zadnej karty stalego klienta?

Edytowane przez maariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki rabat? Jak chcesz kupić stalowy zegarek poza kolejką to musisz wziąć najpierw pięć damskich w złocie z brylantami, a ty jeszcze rabaty chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce kupic jakiś zegarek i mnie na niego stać, to po prostu kupię tam, gdzie będzie dostępny za cenę, ktorą mogę zapłacić. System zakupu Rolexów jest chory, ale to klienci tak ich rozpieścili. Nie kupię modelu za 100k, bo bałbym się go nosić na ulicy, a nie kupię, żeby ponosić po domu. Ale jak stwierdzę, że DJ41 czy 36 zastąpi mi pama jako edc i mnie na niego stać, to po prostu znajdę jakiegoś u AD, na chrono, czy u kogoś z naszego Forum i kupię bez narzekania, bo szkoda mi czasu na jałowy płacz :-)

Edit- literówka.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie sobie przerwe od forum, bo jednak ten poziom nawet mnie przerasta

Pablo122 - myslalem, ze masz wiekszy dystans <_< .

Rzadko tak jaskrawie/kontrowersyjnie staram sie udzielac na forum, ale Twoj wpis mnie rozwalil :blink::wacko: . Podczas gdy od kilkudziesieciu juz stron wiekszosc wywala pomyje i frustracje na polityke kolejek i czasu oczekiwania na zegarek, Ty piszesz, ze na takiego Patka mozesz sobie czekac, bo on to moze tak traktowac swoich klientow a Rolex nie (tak to mozna odebrac) a pozniej porownujesz Rolexa do Daci - sorry, ale tak postepuja nowicjusze i zadymiarze a nie doswiadczeni forumowicze...  -_- Chyba, ze celowo uzyles takiego porownania w dziale Rolexa, bo nudno sie zrobilo i czekales na kolejna burze... :P, wiec nie strzelaj focha i wracaj na forum ;)

 

ps

spodziewalem sie takiego podejscia po Mariuszu, ktory teraz posiada Patka i nie dostrzega nic zlego w "zegarkach widmo" czy polityce zegarkow tylko dla wybrancow, ktorych PP oczywiscie sam bedzie sobie wybieral (tu juz PP przerosl nawet Rolexa :D ), ale taki Rolex, to beee... nie powinien i nie ma prawa tak robic pomimo, ze jest marka postrzegana na swiecie przez wiekszosc smiertelnikow jako najbardziej prestizowa, bo o PP nie kazdy nawet wie czy slyszal :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie kolegi odnosnie rabatu u Kruka. Czy cos jest do urwania nieposiadajac zadnej karty stalego klienta?

.

 

Polityka rabatowa związana z karta klienta nie dotyczy już marki Rolex. W ogóle rabat na Rolexa ss jest/będzie mało prawdopodobny.

Mnie tam troszkę wkurza zarówno podejście PP i Rolexa ale takie ich prawo bo ciężka praca dochodzili do takiego statusu i mogą robić co chcą. Dzieki temu odkrywam tez inne marki zegarkowe będące na moim celowniku...

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

Polityka rabatowa związana z karta klienta nie dotyczy już marki Rolex. W ogóle rabat na Rolexa ss jest/będzie mało prawdopodobny.

Mnie tam troszkę wkurza zarówno podejście PP i Rolexa ale takie ich prawo bo ciężka praca dochodzili do takiego statusu i mogą robić co chcą. Dzieki temu odkrywam tez inne marki zegarkowe będące na moim celowniku...

Na stalowego Submarinera dostalem 5%. Pani sie postarała . Ale nie było to związane z karta stałego klienta. Na Yachtmastera II, ktory zalega na wystawie od grudnia 10% bez problemu ale chętnych brak.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas na kawke...

czyli zostaje na nadgarstku  :) i do tego ładnie się prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam...To będzie historia z happy endem!

Mariusz pominąłeś zdjęcie z drogi...rowerem ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Ponawiam pytanie kolegi odnosnie rabatu u Kruka. Czy cos jest do urwania nieposiadajac zadnej karty stalego klienta?

 

Zależy od tego jaki zegarek chcesz kupić. Stalowy sportowy model Rolexa? Bez szans - nawet z kartą cieżko.

Z kolei two tone lub niesportowy model w stali? Spokojnie. Przykładowo nawet OP39 w stali da radę na małym rabacie bez żadnej historii zakupowej w Kruku tak, aby opłacało się bardziej niz grey market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mateusz? Miło widzieć po latach... A Moona jeszcze masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie na DJ41. Ale najpierw musze go ponownie przymierzyc. Do idealu brakuje mu z 1-2mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Ten Mateusz? Miło widzieć po latach... A Moona jeszcze masz ?

 

Ten Mateusz i ten Moon wciąż na nim - choć od niedawna zdecydowanie rzadziej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mateusz i ten Moon wciąż na nim - choć od niedawna zdecydowanie rzadziej :)

 

To pokaż szybko co tam ujeżdżasz nim Mariusz odpali rakietę Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak milo - witamy Mateusz :) Powaznie caly czas ten sam moon :blink::rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

To pokaż szybko co tam ujeżdżasz zanim Mariusz nie odpali rakiety

 

2rc9ag0.png

;)

 

Oj jak milo - witamy Mateusz :) Powaznie caly czas ten sam moon :blink::rolleyes:

 

Ahoj ! 5 lat i wciąż jest mięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Pewnie jakiegoś Rolka skoro wjazd na forum zaczął od najbardziej kultowego działu  B)

 

Fajnie że wróciłeś :).

 

Dzięki! Niestety opuszczenie forum nie pomogło w walce z uzależnieniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

 

 

Ahoj ! 5 lat i wciąż jest mięta

Moonwatch na pasku, doszła jakaś wsółczesna Omega, Seiko? ...no ale najważniejsze że Rolex jest - OP? Nie próżnowałeś ;-) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Moonwatch na pasku, doszła jakaś wsółczesna Omega, Seiko? ...no ale najważniejsze że Rolex jest - OP? Nie próżnowałeś ;-)

 

Moonwatch na blaszanej 1171 - najlepsza bransoleta - i jedna Omega starczy :)

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

spodziewalem sie takiego podejscia po Mariuszu, ktory teraz posiada Patka i nie dostrzega nic zlego w "zegarkach widmo" czy polityce zegarkow tylko dla wybrancow, ktorych PP oczywiscie sam bedzie sobie wybieral (tu juz PP przerosl nawet Rolexa :D ), ale taki Rolex, to beee... nie powinien i nie ma prawa tak robic pomimo, ze jest marka postrzegana na swiecie przez wiekszosc smiertelnikow jako najbardziej prestizowa, bo o PP nie kazdy nawet wie czy slyszal :)

Wyjaśniłem Ci w temacie dotyczącym Patka, że nie mam zamiaru obrażać się na rzeczywistość, co nie oznacza, że chcę w tym szaleństwie uczestniczyć. Dodałem też, iż podejście Roleksa jest nie do obrony z prostego powodu. W momencie, gdy klient czeka trzy lata na zegarek Patek Philippe, to producent w tym czasie wykonuje około 150 tysięcy zegarków. W przypadku Roleksa wartość ta wynosi około 2,5 miliona zegarków. Mam nadzieję, że dostrzegasz różnicę? Niezależnie od tego, nie akceptuję metod działania obu producentów i nie mam zamiaru czekać kilka lat zarówno na Roleksa, jak i na Patka. Jest przecież dużo świetnych zegarków na różnych poziomach cenowych, a pasja pozostaje niezmienna. Przyszedł czas na rewizję poglądów i koniec sentymentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.