Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

DamianDe ja właśnie swojego GDF-100 uszkodziłem. Wyciągnąłem ta gumkę od sensora. Więc póki co się nie bawię z rozbiórkami. 

 

W końcu i ja się chwalę swoim G :) Dzisiaj dotarł.
 
pZw2iiC.jpg
 
Piowa proszę o dopisanie na WUS się też melduję :)
 
Dodam, że data produkcji zegarka to  16.06.2014 :)
 
I na koniec porównawcze:
 
RAQS0S3.jpgXOE5T4r.jpgDzDkArv.jpg44dFPWx.jpg
Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400-1 (czarny pozytyw) ............................... 27 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739, Kornel91)

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 1 zegarki (Chrono-Craze)

9400B-1 (czarny negatyw) ............................... 1 zegarek (Romseyman)

 

9430-9 (żółty) ................................................... 1 zegarek (DamianDe)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków
9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków
tuning ................................................................ 0 zegarków



razem ..................................................................................... 30 zegarków

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że nie może znaleść tego modelu i będzie u nas za 2 lata ale cena około 1000 pln.

 

To żenujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Reszty funkcji przedstawiać nie trzeba..." no jasne przecież o taaaakim modelu to wszyscy wszystko wiedzieć powinni :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszty funkcji przedstawiać nie trzeba, bo nie ma reszty funkcji  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze to ręczne ustawianie wskazówek, żeby się czasem nie okazało że trzeba zdjąć szkiełko a dopiero potem RĘCZNIE ustawić wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianDe ja właśnie swojego GDF-100 uszkodziłem. Wyciągnąłem ta gumkę od sensora. Więc póki co się nie bawię z rozbiórkami.

 

W końcu i ja się chwalę swoim G :) Dzisiaj dotarł.

 

pZw2iiC.jpg

 

Piowa proszę o dopisanie na WUS się też melduję :)

 

Dodam, że data produkcji zegarka to 16.06.2014 :)

 

I na koniec porównawcze:

 

RAQS0S3.jpgXOE5T4r.jpgDzDkArv.jpg44dFPWx.jpg

Super zdjęcia, moja G choroba ma chyba nawrót, bo zaczynam myśleć o drugim rangemanie w klasycznym kolorze. ;)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianDe a ja bym bardzo chciał mieć żółtka ale nie nowe ubranko tylko tak jak Twój z takim właśnie wyświetlaczem.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszyscy mają Casio mam i ja.... :) Użytkowany już od 2 miesiący.

BFLu9b.jpg

Edytowane przez totek221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszyscy mają Casio mam i ja.... :) Użytkowany już od 2 miesiący.

No i pięknie :) Tak trzymaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400-1 (czarny pozytyw) ............................... 28 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739, Kornel91, Totek221)

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 1 zegarki (Chrono-Craze)

9400B-1 (czarny negatyw) ............................... 1 zegarek (Romseyman)

 

9430-9 (żółty) ................................................... 1 zegarek (DamianDe)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków
9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków
9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków
tuning ................................................................ 0 zegarków


razem ..................................................................................... 31 zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nosi ktoś z Was ten zegarek na nadgarstku nieco ponad 16cm i może podzielić się opinią czy na taki nadgarstek nie wygląda on śmiesznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż zmierzylem i wyszło 20.5cm leży idealnie, ale na Twym musisz lecieć i gdzieś go żywcem przymierzyć.

 

Dziabnięte z NOTE_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierz przymierz, ja mam 17 i niestety rozstałem się z Rangemenem miedzy innymi z tego powodu że był za duży jak dla mnie..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, mam właśnie dylemat czy brać Riseman (jest mniejszy) czy Rangeman.

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te Wasze opowieści o proporcjach nadgarstka do zegarka i wydaje mi się, że zamiast myśleć o sobie i nosić to, co Wam się podoba za bardzo przejmujecie się tym, jak to wygląda w oczach innych.

Podoba Ci się Rangeman? Lubisz zegarki, które się wyróżniają? Jeśli tak to przestań się mierzyć jak baba i dumnie go noś.

To nie biustonosz, że musi być dopasowany.

Nikt, nigdzie widząc Cie z zegarkiem, który jest duży, solidny, oryginalny itd nie powie do Ciebie:

"Ale masz mały nadgartek"

Powie:

"Stary, ale masz zarypiasty zegarek!"

 

Na zegarkach nie ma adnotacji:

"Przeznaczony na nadgarstek powyżej 20cm w obwodzie"

 

Noście zegarki, które Wam sie podobają.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior piąsia :)

Ja mam 17 i uważam, że leży mi bardzo dobrze, przed kupnem też miałem obawy.

Najważniejsze po prostu mi się podoba i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba jednak nie leżał mi na łapie na tyle dobrze jak GA-1000 który jest odrobine mniejszy. Niema co prawda tylu funkcji co Rangeman ale wizualnie i komfortowo bardziej mi podpasowł, dla mnie akurat te dwa aspekty są równie istotne w codziennym użytkowaniu.
Juh uważam że przymiarka przed zakupem nie zaszkodzi, nie ze względu na to co powiedzą inni czy sikor będzie wyglądał śmiesznie czy nie, tylko ze względu na Ciebie i Twoje odczucia.
Waldzior sam żeś ostatnio napisał o swoim GW-M5610 że jest dla Ciebie za mały więc analogicznie dla kogoś kto ma nieco ponad 16 w nadgarstku taki Rangemen może okazać się za duży.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co gdybać. Range to juz nie jest super nowość która sie rozchodzi na pniu i jest już w każdym sklepie, więc nie widzę problemu, żeby iść do jakiegoś stacjonarnego sklepu i sobie przymierzyć. Kolego juh, tak naprawdę to nikt Ci nie powie jak on leży/wygląda na nadgarstku 16+, bo to bardzo indywidualne odczucie. Ja mam nadgarstek 21+, ale ze wzgledu na to, że przed Range nosiłem zegarki max. 44mm średnicy spowodowało, że jak pierwszy raz przymierzałem Range, to pomimo mojego nadgarstka również wydawał mi się za duży. Więc zapytać to możesz o funkcje, ale niestety nikt Ci nie odpowie czy Range na Twoim nadgarstku będzie dla Ciebie za duży czy dobry.

Edyta: a co do tego, czy duży zegarek na małym nadgarstku może wygladać śmiecznie, to ładnie Ci przedstawił Waldzior

 

Tak czytam te Wasze opowieści o proporcjach nadgarstka do zegarka i wydaje mi się, że zamiast myśleć o sobie i nosić to, co Wam się podoba za bardzo przejmujecie się tym, jak to wygląda w oczach innych.
Podoba Ci się Rangeman? Lubisz zegarki, które się wyróżniają? Jeśli tak to przestań się mierzyć jak baba i dumnie go noś.
To nie biustonosz, że musi być dopasowany.
Nikt, nigdzie widząc Cie z zegarkiem, który jest duży, solidny, oryginalny itd nie powie do Ciebie:
"Ale masz mały nadgartek"
Powie:
"Stary, ale masz zarypiasty zegarek!"

Na zegarkach nie ma adnotacji:
"Przeznaczony na nadgarstek powyżej 20cm w obwodzie"

Noście zegarki, które Wam sie podobają.

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.