Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam wszystkich. Mam Rangemana od 2 dni i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam takie pytanie co muszę zrobić żeby mi dobrze pokazywał godzinę schodów i zachodów słońca?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Wpisać szerokość i długość geograficzna. Jest w instrukcji.

 

tapnięte z między jej nóg :P

xxKX6W8.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi schodów nie udało się spersonalizować :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

O faktycznie ;)

Trzeba przeliczyć wysokość schoda i ilość schodów biorac po uwage odległość od słońca i zapytać robotnika ile czasu będzie je budował orientacyjnie, wydzie kilka lat ale wystarczy przeliczyć na godziny i mamy wynik schodów słońca :D

Ale jest małe ALE. Musisz iść po kredyt bo będzie trochę kosztować

 

tapnięte z między jej nóg

xxKX6W8.gif

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawid82, ładna fota  :)

davidofx, ta laska już się opatrzyła  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawid82 - świetna jest ta wersja Romana. Szkoda, że taka droga.

Tak przy okazji czy takie ubranko jest dostępne w sprzedaży?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest tylko musisz zapytać p. Sylwi z zibi. Jednak pasek z carbonem oznacza koszt zestawu ok 350zl. 35 bezel i ponad 300 pasek.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, karbon, no tak.

W takim razie odpada. Wolę pomalować farbkami ;)

Dzięki :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, karbon, no tak.

W takim razie odpada. Wolę pomalować farbkami ;)

Dzięki :)

Doklej siatkę maskująca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Chyba będę sprzedawał swojego Romka mam dodatkowy pasek i bezel jak ktoś chętny to skladajcie propozycje.

 

i myślę nad mudmaster lub seria MGT

tylko nie mogę się zdecydować :(

 

tapnięte z między jej nóg

xxKX6W8.gif

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł do mnie mój Roman :) Instrukcja od zegarka jest dla mnie jak księga czarnej magii , mam nadzieję że ją jakoś opanuje ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Właśnie dotarł do mnie mój Roman :) Instrukcja od zegarka jest dla mnie jak księga czarnej magii , mam nadzieję że ją jakoś opanuje ;D

Również czekam na zdjęcia. Jeśli chodzi o instrukcje to całej nie musisz czytać i napewno szybko nauczysz się jak korzystać z wszystkich funkcji Romana. Gratuluję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle,że jak ktoś wcześniej miał np. Ryśka to powinien sobie poradzić nawet bez instrukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, większość funkcji w rangemanie można rozgryźć bez instrukcji jeśli miałeś jakieś G wcześniej. Zagadką może być tylko alarm burzowy i funkcja RC, bo ich nie było w poprzednikach. Sam mam instrukcję tylko po japońsku więc wszystkiego musiałem się domyślać albo szukać w internecie i na forum. ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy tak zaawansowany technicznie zegarek. Foty oczywiście wrzucę. Panowie tak na szybko - jak ustawić ręczną synchronizację czasu bo coś mi nie wychodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz teraz wymusić synchronizację to musisz mieć ustawioną strefę czasową Berlin, wyłączony alarm burzowy czyli nie może być napisu BARO na górze tam gdzie jest wykres. Dochodzisz do opcji R/C i przytrzymujesz prawy dolny guzik. ;)

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa a mianowicie podczas synchronizacji w jednym tylko pokojuw mieszkaniu  na ekranie zegarka pojawia się poxiom sygnału L3 i to nie cały czas. Spada na L2 , L1 albo wogóle nic niema . W końcu po ok 10 min zegarek się nie synchronizuje ...:/Co może być nie tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz ustawiona poprawna strefę czasowa i nie masz włączonego alertu baro to nic, prawdopodobnie masz słaby zasięg i tyle. Poszukaj jeszcze innego miejsca czasem wystarczy przejść dosłownie o pół metra w któraś stronę, góra dół też ma znaczenie w sensie możesz spróbować nawet tuz przy podłodze. Musisz poszukać albo spróbuj na zewnątrz na spokojnie za dnia. Generalnie podczas ręcznej synchronizacja staraj się nie ruszać zegarkiem.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parapet, balkon ustawiasz synchro i zostawaiasz zegarek na kilka minut


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że gdzie go nie postawię to się nie zsynchronizuje do końca...Czasami pokazuje L2 , L3 a poźniej spada do L1 i synchronizacja się nie powodzi ...wkur.... już tą sytuacją jestem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.