Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Może promocja była, kupił, fotki zrobił, teraz sprzeda nadmiar, a sobie jednego gratis zostawi. Poza tym to my tutaj w klubie, to raczej małe prawo mamy żeby go za hobby krytykować. Kto jest bez kilku zegarków niech pierwszy... czy jakoś tak ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piowa często wrzuca z wus. Tam najwięcej ktoś ma juz chyba z 15 szt. razem z modami. Ja mając kasę żółtego, Kobe i pewnie jakiś negatyw bym przytulił :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedni zbierają znaczki, inni tylko znaczki polskie, a są tacy co tylko znaczki z papieżem. Ot, takie hobby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

jednak tam mają trochę inny stosunek zarobków do cen zegarków  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

A ja wolę za kasę z wartości dziesięciu Rangeman ów pojechać na wakacje z żoną i dziećmi. Napewno mi jeszcze zostanie na jakiś tani zegarek do kolekcji ☺

Edytowane przez Tomasz Nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak  polubicie  funpage G-Shock Japan na Fejsie, lub spróbujecie ich poznać to zauważycie, że w Japonii jest zapotrzebowanie na takie kolory i wariacje. Oni to lubią i to się u nich sprzedaje. Te wrzutki z tymi G pochodzą ze stron japońskich i nigdy w oficjalnej dystrybucji się nie pojawią w naszym kraju, bo się jednak sporo różnimy od Japonii pod wieloma względami. Tak więc nie ma co się im dziwić, bo pewnie Oni też nie w jednej sytuacji by się nam dziwili, jakby poznali nasz gust w niektórych dziedzinach.

Mają prawo robić co im się podoba skoro to się sprzedaje a marka Casio czy G-Shock jest ich własnością. Wymyślając nowy model czy wersję kolorystyczną raczej nie interesuje ich, czy to się spodoba w takiej Polsce czy w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to przypadek, ale xenocratex w swoim poście użył określenia "kolekcjoner", co według mnie wszystko tłumaczy. Powiedzmy, że  jakieś 20 lat temu ktoś, kto posiada już Mercedesa i Porsche, do tej parki dokupił sobie jeszcze 10 Małych Fiatów i zamknął je w garażu, to zapewne przez wielu nazwany by był wariatem i zastanawialiby się oni po co mu maluchy i to w takiej ilości, skoro ma takie bryki. Ale, jeżeli dziś by sprzedał takie nieużywane Fiaciki, to musieliby nazywać go już trochę inaczej ;)

 

A wracając do poprzedniego tematu, to mi Range (szczególnie BJ-1JF) najbardziej przypomina to :

 

ANH_HD_Tie07.jpg   

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to przypadek, ale xenocratex w swoim poście użył określenia "kolekcjoner", co według mnie wszystko tłumaczy. Powiedzmy, że  jakieś 20 lat temu ktoś, kto posiada już Mercedesa i Porsche, do tej parki dokupił sobie jeszcze 10 Małych Fiatów i zamknął je w garażu, to zapewne przez wielu nazwany by był wariatem i zastanawialiby się oni po co mu maluchy i to w takiej ilości, skoro ma takie bryki. Ale, jeżeli dziś by sprzedał takie nieużywane Fiaciki, to musieliby nazywać go już trochę inaczej ;)

 

A wracając do poprzedniego tematu, to mi Range (szczególnie BJ-1JF) najbardziej przypomina to :

 

  

 

Myślę, że więcej wziąłby za nieużywanego mercedesa :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wartość przeciętnego rangemana nie wzrośnie. Nawet limitek…… Ale z drugiej strony - chce to ma - ja nie nabyłbym 10 kolorów takiego samego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gronie kolekcjonerów  w stosunku do ilości do posiadanych przedmiotów nie używa się zwrotów "za dużo", w gronie użytkowników to już prędzej. Kolekcjonowanie a użytkowanie i "miłośnictwo" to dwa zupełnie inne światy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piowa często wrzuca z wus. Tam najwięcej ktoś ma juz chyba z 15 szt. razem z modami. Ja mając kasę żółtego, Kobe i pewnie jakiś negatyw bym przytulił :)

 

Oto aktualna czołówka. 

 

The Rangest Man on Earth - JohnQFord (16 watches) 

 

The Ranger Man on Earth - Fjay Iceberg White (15 watches)

 

Rangeman of All Trades - Yankeexpress (12 watches)

 

Tytuły dla "zawodników" to mój copyright.

8-)

 

http://forums.watchuseek.com/f17/rangeman-gw-9400-official-count-920996-198.html

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho :) Ktoś ostatnio pisał o wyłączeniu synchronizacji. Ja tak zrobiłem zaraz po zakupie i zrobił +4,5 sekundy/30 dni.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od 3 w nocy mam -0,01 s :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stoperem :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Panowie bez żartów proszę  :angry:  nie cierpię rozregulowanych kwarców i to jeszcze przez czyjeś niedbalstwo  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dingo - to dlaczego wyłączyłeś synchronizację skoro od tego jest? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

no bo właśnie testuje dokładność, takie mam zboczenie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, do zboczeń to się nie mieszam

w końcu każdy ma jakieś swoje ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy od jakiego obwodu nadgarstka rangeman nie będzie wyglądał śmiesznie na łapie? Ja mam ok 17,5 cm i obawiam się ze nie będzie za dobrze wyglądał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze bo sam tyle mam ale pasek lekko odstaje i jest szpara.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz 17,5cm to nie będzie tak źle. 17,5cm to takie minimum w sumie, powinieneś się przyzwyczaić.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.