Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

A czy aby linie rozdzielające datę od reszty (dni tygodnia/ciśnienie) i nad symbolami na dole są widoczne po zdjęciu folii?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To wersja 1er, czy w oliwkowym przebraniu. Na zdjęciu jakiś zielonkawy. ;)

 

Gratulacje, niech się dobrze nosi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oliwka ma żółte i czarne napisy na bezelu. Raczej światłość marna i taka kolorystyka wyszła. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Patrząc na "oryginały" i porównując to łatwo wyłapać czy był jakiś mod czy nie...Eeech, człowiek uczy się całe życie ;)

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy aby linie rozdzielające datę od reszty (dni tygodnia/ciśnienie) i nad symbolami na dole są widoczne po zdjęciu folii?

Na 99,9% tak. Te linie były pod szkłem we wszystkich które rozebrałem.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99,9% tak. Te linie były pod szkłem we wszystkich które rozebrałem.

W oryginale z folią je widać, ale usuwając folię i zmieniając polaryzację już chyba nie, choć w rzeczywistości tam są, bo są namalowane. Zmieniając kolor wyświetlacza linie są automatycznie w tym samym kolorze i o to mi chodziło ;)

Wczoraj było wrzucone zdjęcie GW-M5610 lub 5600 w negatywie i tam właśnie nie widać linii rozdzielających.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób nie pomyślałem :) faktycznie będą, ale może ich nie widać. Hm...

Ale mimo to zrobiłbym ten mod nawet gdyby tych kresek miałoby nie być :)

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wersja 1er, czy w oliwkowym przebraniu. Na zdjęciu jakiś zielonkawy. ;)

Gratulacje, niech się dobrze nosi. :)

Wersja 1ER

Aparat w telefonie trochę przekłamał kolory.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie zniechęca moment odklejania szkła. Jestem prawie pewien, że bym to spieprzył. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to w 3ER linie są białe, a tło złote, po zrobieniu moda linie wg mnie będą nadal widoczne - białe na złotym tle.

Oczywiście będą słabiej widoczne niż czarne, ale może być ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zniechęca moment odklejania szkła. Jestem prawie pewien, że bym to spieprzył. ;)

Nie pękaj ;) Trzeba być ostrożnym, ale to jest do zrobienia. Sam odklejałem zwykłym nożykiem do tapet + grzanie suszarką, więc żadnych precyzyjnych narzędzi nie było ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie. Oto mój nowy nabytek. Wysłużony MTG pójdzie w odstawkę.

Będziesz zadowolony, tylko o uszy dbaj :P żarcik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie pękaj ;) Trzeba być ostrożnym, ale to jest do zrobienia. Sam odklejałem zwykłym nożykiem do tapet + grzanie suszarką, więc żadnych precyzyjnych narzędzi nie było ;)

Hehe, Kamil, nie obawiam się, że to ja pęknę, ale co innego. ;):D

 

Brak mi też determinacji, bo mój negatyw w żółtym przebraniu bardzo mi odpowiada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjrzałem się oliwce i jest tak jaki pisze deregul, linie są jasne/białe/srebrne?, po zmianie na pozytyw będą widoczne, ale trochę słabiej.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, odklejenie foli nie jest łatwe, klej bardzo mocno trzyma a po odklejeniu foli klej częściowo zostaje na wyświetlaczu i na foli polaryzacyjnej która w zasadzie nie nadaje się już do ponownego użycia.  Miałem to samo i opisałem to wczoraj w dziale technicznym. Jedynym rozwiązaniem jest użycia nowej foli. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie było wspominane, ale na bazarku Camo jest i chyba w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było było ale i tak chyba najlepszą cenę za Camo dał Dingo, o ile pamięć mnie nie myli to 999PLN  za nówkę u tego Tomo z allegro czy jak mu tam, podczas gdy w TT była cena 1999PLN.  :D

Teraz widzę że w TT trochę spuścili z ceny bo jest 1800PLN ale i tak ten z Bazarku jest w dobrej cenie moim zdaniem. ;)  

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.