Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem Burtona na żywo. Nawet fajnie wygląda ale nie za tyle kasy. To już lepiej kupić nówkę za 950 od Seqndusa i dokupić bialy dekiel i pasek w TT. Wyjdzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś Burtona na żywo? Warto dopłacić drugie tyle ?

IMHO nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Ja już czekam ponad trzy tygodnie na biały bezel, czerwony pasek i czekanie się coraz bardziej wydłuża. Mam nadzieję, że w tym tygodniu już przyjdzie, bo do czterech tygodni miałem dostać te części. Myślę też nad zakupem negatywa i zrobieniem mu jakiegoś ciekawego moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dostaniemy swoje części w tym samym czasie. Ja zamawiałem 20 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Ja 21 stycznia. To by było fajnie jakbyśmy razem dostali części. Pozostaje cierpliwie czekać na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio prawie kupiłem tego z allegro oliwka w niebieskim właśnie pod żółte gacie ale na razie się wstrzymuję, bo chcę zobaczyć jak będzie wyglądał pozytyw w takich gaciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Żółte gacie są bardzo ładne tylko pasek jest strasznie drogi, podobnie jak biały. Chociaż nie wiem czy się nie skuszę na niego jak wrócę z wakacji, bo na razie zbieram kasę na wczasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dostaniemy swoje części w tym samym czasie. Ja zamawiałem 20 stycznia.

 

To skąd idą te Wasze części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi kolego Zibi, ja zamówiłem 3 lutego także sobie jeszcze poczekam  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dostaniemy swoje części w tym samym czasie. Ja zamawiałem 20 stycznia.

 

To faktycznie zbiorowa dostawa się szykuje, ja zamawiałem 19 stycznia i też czekam.

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To skąd idą te Wasze części?

robertos102, nie obraź się, ale... 217 postów, a sprawiasz wrażenie, jakbyś nadal nic nie wiedział. Sugeruję więcej czytać, a mniej "gadulić". ;) Forum, to skarbnica wiedzy, z której naprawdę warto korzystać. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o kraj z którego te części idą.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robertos102, nie obraź się, ale... 217 postów, a sprawiasz wrażenie, jakbyś nadal nic nie wiedział. Sugeruję więcej czytać, a mniej "gadulić". ;) Forum, to skarbnica wiedzy, z której naprawdę warto korzystać. :)

 

Nie no, ja serio pytam i nie ściemniam,że coś wiem. Wolę zapytać.

A co do forum to jak mam wolną chwilę to i owszem czytam ale nigdy nie wnikałem skąd np. zamawiacie paski. Myślałem,że w dobie obecnych czasów taki pasek to właściwie pierdoła i powinna być od ręki.

To nie valuebasket ,że graty foto idą 3 czy 4 tygodnie. Jakbyś mnie spytał o coś w kwestii foto to chętnie służę pomocą :)

Forum zegarkowym  zainteresowałem się całkiem niedawno i np kwestia g-shocków jest mi zupełnie obca, dopiero co ją poznaję.

A gadulstwo, no cóż, nie ja jeden gadulę, nawet na tym pod forum jest takich sporo :P

No i nie w moim stylu jest się obrażać :)

pozdr.

R/

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam mały problem ze swoim Romkiem, odebrałem zegarek z serwisu Zibi i podczas przełączania funkcji na termometr albo na wysokościomierz wyskakuje komunikat error, prawidłowo działa tylko kompas, na wyświetlaczu nie wyskakuje żadna wartość tylko ten napis dodam że przed oddaniem zegarka na gwarancję wszystko sprawnie chodziło. Zegarek oddałem na gwarancję ponieważ odpadł przycisk funkcyjny kompasu, termometru, itp. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis nic dodać nic ująć :(

Żeby nie było,że uszkodzili sensor.

Trzeba go oddać na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super, ledwo go odebrałem i ponownie na gwarancję i miesiąc czekania...

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam po co te gwarancje i głupie płacenie +20zł za 6 lat? Co to daje?

Moim zdaniem jest kilka opcji co się popsuło: jeżeli naprawiał to jakiś Flinston to mógł uszkodzić sensor, samą taśmę, gniazdo, lub w najlepszym wypadku taśma jest źle wsunięta.

alfr3d współczuję :( musisz znów wysłać zegar do nich, żeby poprawili...

...a spróbuj mocno ścisnąć zegarek w palcach napierając na szkło i dekiel i wtedy spróbuj wchodzić w baromet i alti.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomaga, nawet ręczne wpisanie ciśnienia czy temperatury nic nie daje...

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli też jakoś źle podpiąć taśmę może nie docisneli jej ta zapinka do końca. Ale to oni zjebaly to niech robią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa żeby wymusić od sprzedawcy wymianę albo zwrot gotówki za zegarek? Co jak co ale nawet pół roku ten zegarek nie ma i takie cuda się dzieją. Zegarek kupiłem na allegro w sqndus a na gwaracje oddałem do Time trend w silesii w Katowicach.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciężko będzie bo dopiero raz był na gwarancji. Myślę, że dopiero po 3-5 razie byś mógł się domagać i by ulegli, teraz to kiepsko to widzę, ale możesz spróbować. Pewnie łatwiej się zgodzą na wymianę na nowy niż zwrot kasy.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do seqndusa i powiedzieli że sami od siebie nie wymienią tylko są uzależnieni od serwisu, jeśli serwis zdecyduje że zegarek nadaje się do wymiany na Nowy to wtedy wymienią, więc ponownie zegarek leci do serwisu.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za przesyłki kto płaci?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie muszę wysyłać bo jeżdżę do Katowic oddać zegarek, no ale mimo że paliwo tanie to trzeba zalać a za to nikt mi kasy nie zwróci

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.