Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Po oddawaniu mojego gdfa na serwis tez mam bardzo niemiłe wspomnienia. W sumie to czekałem na zegarek 2 miechy bo tez jak wrócił za pierwszym razem to odrazu musiałem go ponownie odsyłać

 

Edit. W sumie to czekałem 3 miechy bo po drugim serwisie po miesiącu doszli do wniosku ze musza sciągnąć czesci niewiadomo skad

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliwo nie jest tanie :( powinno być tańsze...

Sam fakt, że wypadł guzik z zegarka za taką kasę oraz, że po powrocie z serwisu jest bardziej popsuty i że trzeba kilka razy im dawać do naprawy... nie wiem co powiedzieć :D

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za raz się okaże, że lepiej kupować po za zibi, bo wtedy łatwiej o wymianę zegarka na nowy, bez serwisu. :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki program na Discovery "taka robota" czy jakoś tak, młody chłopak łapie różne prace i ma ukrytą kamerę. Jak był mechanikiem to mu nie szło i szef go zapytał skąd jest, on na to, że z miasta z centrum, szef na to -wiedziałem, jakbyś mieszkał na wsi to byś miał lepsze zdolności manualne, a przez to, że mieszkałeś w mieście to nigdy nic nie musiałeś robić za młodu i dlatego słabo Ci idzie ta praca :D (czy jakoś tak)

Czyli morał z tego taki, że same mieszczuchy tam pracują bez zdolności manualnych i doświadczenia :D

Zabijcie mnie, ale jest w tym sporo prawdy...

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zbytnie uogolnienie, jestem mieszczuchem

Jak ktoś nie miał styczności z pracą manualną czy naprawianiem rzeczy to nie miał i nie ważne gdzie się mieszka.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, ile takich wadliwych produktów wypuszcza Casio i wspomniany w temacie równoległym Seiko. Nie wiem ile punktów serwisowych Casio jest w PL i czy wykonują to bezpośrednio autoryzowane serwisy czy robią to jacyś podwykonawcy...Może tu leży pies pogrzebany i przez takich paproków są takie opinie a nie inne.

Dla przykładu Serwis Olympus, chyba dla Europy Środkowej ma swój serwis tylko w Czechach. Dzięki temu zachowują bardzo wysoki poziom obsługi.

Tak z ciekawości. Czy na wykonaną usługę gwarancyjną Casio udziela półrocznej gwarancji?

pozdr.

R/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjęli na gwarancję i oczywiście czas oczekiwania 30dni i jeszcze złożyłem zapytanie o wymianę wyświetlacza z negatywa na pozytyw ile taka wymiana by kosztowała

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa żeby wymusić od sprzedawcy wymianę albo zwrot gotówki za zegarek? Co jak co ale nawet pół roku ten zegarek nie ma i takie cuda się dzieją. Zegarek kupiłem na allegro w sqndus a na gwaracje oddałem do Time trend w silesii w Katowicach.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

Wymianę albo zwrot pieniędzy ograniczają odpowiednie przepisy i można to zrobić ale tylko w szczególnych warunkach, np. jeżeli sprzedawca nie może przywrócić towaru do stanu pierwotnego, czyli w dniu zakupu, jeżeli nie został zachowany odpowiedni czas na naprawę lub gdy cały proces naprawy naraża nabywcę na duże niedogodności.

To wszystko rzecz jasna trzeba dobrze i solidnie udowodnić.

Imho uważam,że miałeś pecha i trafiłeś na felerną sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Wszystko fajnie, każdemu zdarzy się coś sknocić, ale czemu nie sprawdzili zegarka przed wysyłką. To bardzo źle świadczy o serwisie :angry:  Nie maja wypracowanych procedur.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki serwis to pewnie nawet nie wiedzieli,że Roman ma takie funkcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie tak jak piszecie coś z sensorem taśma wypieta bądź uszkodzony. Miałem problem ze swoim Gdf z czujnikem tylko gwarancja daymona ale też ma słaby serwis bo sam go rozbieralem żeby paprochy wyczyścić.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółte gacie dla Romka dotarły :)

 

Wieczorem się okaże, czy wyląduje na bazarku, czy zostaje.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

To szybciej niż moje. Dostałeś jakieś potwierdzenie o wysyłce towaru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać aż pokażesz żółtego pozytywa. :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem nic takiego.

Może jeszcze dziś dostaniesz.

Młoda godzina.

 

A co do żółtego pozytywa to jak przy wszystkim, jednym się spodoba a drugim nie ;)

Z czerwonym pozytywem też tak było na początku, że słaby, że kolor biały napisów jest za biały itp a po kilku miesiącach wiele osób zamawiało czerwone przebrania :)

 

Jak mi nie podejdzie to ktoś będzie miał okazję kupić żółte przebranie bez czekania 4 tygodni :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Nie dostanę, bo listonosz już był. Może jutro wieczorem będę miał założone biało czerwone gatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałeś sam biały bezel?

A pytałeś o cenę białego paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Bezel biały 35 pln, a pasek ok. 320 PLN. Dlatego Zamówiłem czerwony pasek i czarne atrapy śrubek zamiast białego paska, chociaż nie wiem, czy w przyszłości nie kupię białego paska. Zobaczę jak biały bezel z czerwonym paskiem będzie się komponować i wtedy podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje części tez dotarły, ale cena nie zgadza się z kalkulacja :( czekam na wyjaśnienie sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje części tez dotarły, ale cena nie zgadza się z kalkulacja :( czekam na wyjaśnienie sprawy

Dużo za dużo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie strasz mnie bo zrobiłem duże zamówienie i jak mi podwyższą ceny to będzie kiepsko.

Zawsze możesz złożyć reklamację na podstawie maili, które wymieniałeś, bo raczej nie wspomnieli, że ceny mogą ulec zmianie.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.