Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

W czerwieni i bieli wygląda ciekawie ale w żółtym wdzianku mimo wszystko wymiata!  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega sobie kupił nową corsę, właśnie w takim kolorze. Ale chyba ten Romek wygląda lepiej w tym żółtym przebraniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biało czerwony i biało czarny range całkiem fajne, chyba biało czarny podoba mi się bardziej. Żółty oczywiście też fajny ;) .


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak dla mnie to biało/czarny lepszy. Fajny śrubokręt :)

 

robertos102 takie małe autka chyba najlepiej wyglądają w jaskrawych kolorach :)

 

A o tym Romanie Waldziora to już nie będę wspominał bo jest czad... ALE czarna koperta by się jeszcze przydała :D

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior piękne foty super się Range prezentuje na prawdę kozak .

Biało czarny i biało czerwony hmm nie mój gust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię takich kolorowych przebieranek to biało czerwony mogę mieć. Chyba na Euro sobie zrobię takiego ''flagowca'' :) Fajnie wyszło.

Fajnie wyszedł w wodzie.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akwarium bąbelki powinny być :D

Fajnie, kiedyś miałem i mi brakuje tego...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Bąbelki są tylko trudno je uchwycić na zdjęciu Powiem wam, że jak na początku miałem mieszane uczucia co do wyglądu Romana w nowym ubranku, to teraz tak gdy oczy się już przyzwyczaiły do nowego ubioru, jestem mega zadowolony z takiego połączenia kolorystycznego. Czarny z białym wogóle mi nie podszedł. Poza tym zdjęcia moje ani w połowie nie oddają tego jak na żywo wygląda teraz na ręce Roman. Na Euro będę go rzeczywiście miał w idealnych barwach do kibicowania naszym piłkarzom

Edytowane przez Tomasz Nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie klimat będzie :)

Jest patriotycznie i jest ok :)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Żółty jest de best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś odpowiedz od p. Sylwi w temacie różnicy w cenie za zamówione części. Rozbieżność wynika z błędnej ceny podanej przez producenta, zostanie zwrócona przelewem na konto. Duży plus :)

 

Nie będę drążył dalej tematu, choć numery części z zamójwiena też nie zgadzają się z tymi z FV, więc ciężko stwierdzić po czyjej stronie leży błąd, Zibi przy wycenie, czy producenta przy dostawie. 

 

 

Najważniejsze że G ma nową bransoletę w cenie którą zaakceptowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi się podoba gdybym nie miał gdx w tym kolorze i pasek nie byłby z carbonu(w tej cenie) to bankowo bym go przebrał a tak to heh czarny Romek a gdx jubileuszowo na żółto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś odpowiedz od p. Sylwi w temacie różnicy w cenie za zamówione części. Rozbieżność wynika z błędnej ceny podanej przez producenta, zostanie zwrócona przelewem na konto. Duży plus :)

 

Nie będę drążył dalej tematu, choć numery części z zamójwiena też nie zgadzają się z tymi z FV, więc ciężko stwierdzić po czyjej stronie leży błąd, Zibi przy wycenie, czy producenta przy dostawie. 

 

 

Najważniejsze że G ma nową bransoletę w cenie którą zaakceptowałem.

 

Jaka jest na dziś aktualna cena za żółty pasek ?

Jest jeszcze jakiś inny pasek do żółtego niż ten z carbonu.

Pasek do czarnego jest inny czy tylko różni się napisem Triple ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest na dziś aktualna cena za żółty pasek ?

Jest jeszcze jakiś inny pasek do żółtego niż ten z carbonu.

Pasek do czarnego jest inny czy tylko różni się napisem Triple ?

Żółty z carbonem - 335 pln.

Żółtego bez carbonu nie ma.

 

Dostałeś z zibi sprostowanie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Zibi jest różnie. Obydwa moje zamówienia finalnie kosztowały mniej niż zapowiadana cena, przy czym przy drugim zamówieniu nie było pomyłek (bo był tylko pasek), a przy pierwszym w niższej cenie mieścił się błędny bezel (limitowany, a nie zwykły) i część, z której przed finalnym zamówieniem zrezygnowałem. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie dostałem - dlatego się spytałem :)

A te czarne co mamy oryginalne to są z carbonem czy zwykły plastik-guma ? Jest tylko napis Triple więc już nie wiem po czym to się rozpoznaje bez dotykania.

Na allegro sprzedawca "świat zegarków" ma mnóstwo różnych żółtych (i innych) bransolet - może któraś będzie pasować do Romka, w oczekiwaniu na spadek cen ;)

---

A my nie możemy sami sobie zamówić u dystrybutora części ?

Jest tam jakaś strona podana na foliach, jak widać na zdjęciach.

Edytowane przez Trotyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszła z wyższą kwotą pobrania niż było na zamówieniu. Pani Sylwia wyjaśniła że wynika to z błędnej ceny podanej przez producenta. Rożnicę zwrócą przelewem na konto. Nie chcę tego dalej drążyć numery części też się nie zgadzają z tymi z zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.