Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

IMO, to nic nadzwyczjnego, po to właśnie gwarancja jest ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest informacja o tym uszkodzonym Range. Z tego co tłumacz przełożył wynika, że gościu dostał nowy zegarek, ale nie od Casio albo od serwisu Casio, ale od sprzedawcy. Casio podobno nie zajęło stanowiska. To trochę lipa, że Casio milczy, bo w naszym kraju to raczej wysoce wątpliwe, żeby sprzedawca w przypadku takiej "awarii" we własnym zakresie zegarek wymienił :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

wedlug mnie powinien..ja bynajmniej wierze w to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales chyba na mysli "przynajmniej" :)

 

Ale nie ma zadnego rozpoznania w sensie diagnozy, czy to wina tego pojedynczego modelu, dzialan uzytkownika, czy tez moze ogolnie niedopracowanie konstrukcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam rangemana w stanie idealnym zakupiony 03.03.2014 czarny pozytyw z gwarancja od zibi tel. 517473453

Edytowane przez DoGi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje kogoś polska recenzja RANGEMANA, tu znajduje się filmik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłeś to wszędzie? :D

Nie. Tylko tam gdzie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szczerze powiedziałeś, że Ci o nic nie zawadza ta jego ,,narośl''? Ja jak go przymierzałem to nie mogłem dłonią ruszyć, tak mi przeszkadzała. Chyba trochę mało obiektywna ta Twoja recenzja, bardziej reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robski  , gratuluję  bardzo sympatycznej recenzji zegarka , bardzo dobrze się to ogląda , ładnie tematycznie pogrupowałeś funkcje i je omówiłeś . Pomimo , że mnie nie interesują funkcje typu barometr , termometr itp.( dlatego niedawno kupiłem "starego "  Mudmana )  z ciekawością wszystko obejrzałem . Pozdrawiam.   ;)

Edytowane przez yacek _b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja na reklamę. Żadnych wad? cyt. "praktycznie niezniszczalny" , zrób parę pompek  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię i pompki i biegam i jeżdżę po lasach na rowerze z tym zegarkiem. Wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wstaw filmik jak robisz 20 pompek z Rangemanem na ręku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam pytanie od tygodnia nie wiem jaki wybrać rangeman czy riseman w tej chwili mam G7900.Powód brakuje mi kompasu jak i wsch. i zach. słońca jestem marynarzem i czasami mi tego brakuje.Tylko ta cena!Zegarek musi wytrzymać min 5 lat.Pozdrawiam!A cha panowie mam czas do wtorku bo wypływam w morze(chociaż kto wie gadka przełożonych)

Edytowane przez Gufi26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym to ja wybierał, zdecydowanie Rangeman.

W tym zegarku Casio poszło krok albo dwa do przodu w stosunku do Risemana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem ten zegarek dwa tygodnie temu. Pompki robię bez najmniejszych problemów :) Maszynka jest extra i jeśli ktoś wie czego chce to zegarek jest naprawdę super. Jak każdy przed zakupem pomaszerowałem do sklepu i włożyłem na rękę dwa modele RISEMAN I RANGEMAN. Wybór stał się oczywisty, ten drugi wygląda jak zegarek a nie jak ( nie obrażając użytkowników ) prezent dla chłopczyka. Zdecydowanie lepiej wygląda i nic nie przeszkadza podczas noszenia. Zauważyłem jedną przypadłość (dotyczy auto-synchronizacji), ale muszę jeszcze potestować i sprawdzić czy to wada czy tak już musi być.

Pozdrawiam wszystkich G-SHOCK'ów

 

A jednak do naprawy!

Edytowane przez tajson1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale sobie tak myśle może lepiej kupic tego risemana a reszte kasy przeznaczyc na rower dla syna(chociasz ma rower i na ten sezon wystarczy).Nie jestem milionerem ale jak w coś mam inwestowac to porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam pytanie od tygodnia nie wiem jaki wybrać rangeman czy riseman w tej chwili mam G7900.Powód brakuje mi kompasu jak i wsch. i zach. słońca jestem marynarzem i czasami mi tego brakuje.Tylko ta cena!Zegarek musi wytrzymać min 5 lat.Pozdrawiam!A cha panowie mam czas do wtorku bo wypływam w morze(chociaż kto wie gadka przełożonych)

Kompas, termometr i altimeter w tym zegarku to raczej bajery, zreszta samo casio pisze, zeby tych gadzetow nie brac za powaznie. natomiast wschody i zachody slonca musialbys ciagle korygowac o swoja pozycje na morzu, poniewaz te dane podaje na podstawie wspolrzednych geograficznych. Zegarek sam za Ciebie tego nie bedzie robil. 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompas, termometr i altimeter w tym zegarku to raczej bajery, zreszta samo casio pisze, zeby tych gadzetow nie brac za powaznie.

 

A możesz sie podzielić informacją, w którym miejscu Casio napisało, żeby tych gadżetów nie brać na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obslugi, oczywiscie nie doslownie


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.