Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Zanim mnie zlinczujecie za brak korzystania z szukajki to powiedźcie gdzie najlepiej kupić Rangemana? Znalazłem dwie dobre oferty na skywathes i mywatcheshub. Są jeszcze inne sprawdzone źródła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na eglobal zerknij. W wersji z cenami pl.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem roman ma troszkę miększy pasek i mniej sztywny, ale GG wydaje się być wygodniejszy. Ciężko to ocenić bo to subiektywne odczucie. Sam wiesz bo cie obciera GG, a innych nie.

 

Roman jest jakby "pełnym" zegarkiem, tzn ma wszystko , ale lepiej wygląda GG, ciężki wybór :) Więcej chodzę w Romku jednak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman jest jakby "pełnym" zegarkiem, tzn ma wszystko , ale lepiej wygląda GG, ciężki wybór :) Więcej chodzę w Romku jednak. 

 

Świetnie ujęte - GG wygląda i to tyle o nim można powiedzieć... jakieś tam funkcje mam (kompas -termometr i coś tam jeszcze), ale to zwykła bateryjka jest więc jak ktoś będzie z funkcji korzystał, co jest dość trudne przy wskazówkowym "G" to bateria do wymiany co chwilę - GW-9400 to solidny i bezobsługowy "G" z solarem i WC.

W/g mnie tutaj absolutnie nie ma porównania jeśli chodzi o te dwa zegarki - a jak ktoś uważa że pasek w 9400 jest "twardy" to zawsze może na carbon zamienić


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Karbon wydaje mi się sztywniejszy od zwykłego, ale mogę się mylić, bo zwykłego szybko się pozbyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ujęte - GG wygląda i to tyle o nim można powiedzieć... jakieś tam funkcje mam (kompas -termometr i coś tam jeszcze), ale to zwykła bateryjka jest więc jak ktoś będzie z funkcji korzystał, co jest dość trudne przy wskazówkowym "G" to bateria do wymiany co chwilę - GW-9400 to solidny i bezobsługowy "G" z solarem i WC.

W/g mnie tutaj absolutnie nie ma porównania jeśli chodzi o te dwa zegarki - a jak ktoś uważa że pasek w 9400 jest "twardy" to zawsze może na carbon zamienić

Miałem Gwg 1000 i pasek jest grubszy i sztywniejszy. Jeśli chodzi o wymianę baterii co chwilę to nie do końca tak jest mam gdf-100 ma on termometr, barometr i altimetr a baterii nie zmieniłem a pierwszy rok czy dwa był to mój jedyny g. Gg akurat mi się nie podoba chyba, że negatyw.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też pasek z włóknem wydaje się sztywniejszy ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ujęte - GG wygląda i to tyle o nim można powiedzieć..

 

No nie do końca , bo spełnia jeszcze swoją podstawową funkcje o której niestety się często zapomina.  Mianowicie odmierza czas :)

Edytowane przez cam3ridge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, widzę że temat romka się wzbudził na nowo. to może jakąś fotkę wrzucę:)post-64247-0-17328300-1477859338_thumb.jpg

romek się schował za aparatem ale za to nie było różnicy w odczycie wskazań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru GW-9400 i GG-1000, wybieram GWG-1000. 

Wiem, że droższy, ale raz się żyje. 

8-))

 

pozdrawiam, Piowa

 

BTW: Swojego GWG kupiłem rok temu trochę drożej niż obecna cena nowego GW-9400 w TT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a Ty masz Ranga?

Czy tam dziurek Ci brakło w pasku :D  :P

Sąsiad mojego nosi :P  ;)

 

No nie do końca , bo spełnia jeszcze swoją podstawową funkcje o której niestety się często zapomina.  Mianowicie odmierza czas :)

 

No ale to to go akurat od GW-9400 nie odróżnia, a do tego Roman jest dokładniejszy bo ma WC 

 

 

Jeśli chodzi o wymianę baterii co chwilę to nie do końca tak jest mam gdf-100 ma on termometr, barometr i altimetr a baterii nie zmieniłem a pierwszy rok czy dwa był to mój jedyny g.

Ale przecież napisałem że jak się tych funkcji używa... :P:D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru GW-9400 i GG-1000, wybieram GWG-1000. 

Wiem, że droższy, ale raz się żyje. 

8-))

 

pozdrawiam, Piowa

 

BTW: Swojego GWG kupiłem rok temu trochę drożej niż obecna cena nowego GW-9400 w TT. 

Kupiłbym wszystkie trzy, jeśli nie mógłbym się zdecydować  :D

No ale że GG ani GWG mnie nie przekonuję to wybrałem MTG + Romka  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, widzę że temat romka się wzbudził na nowo. to może jakąś fotkę wrzucę:) 20161002_171022.jpg

romek się schował za aparatem ale za to nie było różnicy w odczycie wskazań :)

Co to za ustrojstwo jest na zdjęciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawione według pogodynka.pl tam masz ciśnienie podane jakie panuje w danym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ustawiłem według pogody regionalnej w TV3.

Temperaturę też. Wysokość wg mamy google.

Codziennie rano sprawdzam w TV jaka jest pogoda i ustawiam Rangemana.

Czas według telegazety koryguję.

I wtedy wiem, że dobrze mi pokazuje


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.