Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masz łysą gumę ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł, gratki  :)

A mi jeden nie dotarł  :unsure:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, przecie razem miały jechać.

 

Blady bo długą drogę przebył z UK. Łapnie trochę słońca i dojdzie do siebie.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... pisalem 2 tygodnie temu o parującym gw 9400 ... serwis stwierdzil ze sprawdzali szczelnosc i ze jest ok. nic nie robili s zegarekiem i paruje dalej ... nie wiem czy oddac jeszcze raz na serwis ... bo pozyczylem od kolegi ryska i mialem 2 zalozone... jego nie paruje a moj tak .... Dramat pierwszy G ... i taka Lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lipa i do tego temat bardzo irytujący :(

Szczelny może i jest na zasadzie "wpuścił i nie wypuszcza".

W środku jest wilgoć i w zależności od warunków się skrapla.

Będzie tak dopóki nie będzie w środku osuszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat a naj gorsze ze sie tak cieszylem tym zegarkiem a teraz go nie ubiore bo mnie chyba trafi ...Nic bede dalej walczyl z serwisem ... zobaczymy ...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat a naj gorsze ze sie tak cieszylem tym zegarkiem a teraz go nie ubiore bo mnie chyba trafi ...Nic bede dalej walczyl z serwisem ... zobaczymy ...pozdrawiam

Jak długo go masz?

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, przecie razem miały jechać.

No w sumie to były dwa osobne zamówienia, ale myślałem że przyjdą razem, tym bardziej że tamto zamówienie było pierwsze naszykowane do wysyłki  ;)

Muszę do Nich napisać bo na nie w sumie nie dostałem tracka  <_<

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam dokladnie okolo 8 miesiecy max w domu sprawdze na paragonie

Okolo 8 miesiecy

Z 8 miesiecy max

Sorki za echo

Wcześniej nie miałeś tego problemu?Słyszałem że niektórzy mają z tym problem ale to dotyczy różnych modeli.Po kilku serwisach zazwyczaj zwracają kasę lub dają nowy zegarek. Dokładnie powinni po trzech Spróbuj reklamować z tytułu rękojmi. Ustawa z dn 25.12.2014 o prawie Konsumenckim

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki magik ... nie bylo problemu bo bylo cieplo a od wrzesnia do stycznia siedzialem w domu po rekonstrukcji kolana... i gdy wyszedlem zaczol parowac ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to były dwa osobne zamówienia, ale myślałem że przyjdą razem, tym bardziej że tamto zamówienie było pierwsze naszykowane do wysyłki   ;)

Muszę do Nich napisać bo na nie w sumie nie dostałem tracka   <_<

Już doszedłem dlaczego nie przyszła 1 szt. ^_^ 

Powyżej danej kwoty wysyłają DHL-em Express a poniżej zwykłym DHL Global Mail  ;) 

Jak zwykle, najpierw się klika a później czyta regulamin wysyłki  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ponad 7 dni temu wysłałem na gwarancję mojego Rangemana gdyż szalał mu barometr (

). Wysłałem to bezpośrednio do serwisu zibi,już drugi raz, bo za pierwszym zrobili mi kalibrację, która oczywiście nic nie dała. Dzisiaj dostałem SMSa, że gwarancja została uznana, ale nie ma części i trzeba czekać ok. 6 tygodni. I tu moje pytanie- czy ta naprawa będzie polegała na wymianie całego modułu? A drugie- czy oni czasem nie mają jakiegoś czasu odgórnego na wykonanie naprawy? Posiadam potwierdzenie nadania i przesyłki. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi Edytowane przez Misiakr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sensor wymienią a nie moduł. Co do czasu to przeczytaj gwarancję, jest tam chyba mowa o bezzwłocznej naprawie po uznaniu praw gwaranta (czy jakoś tak) - jeśli nie maja części "na stanie" i muszą je ściągnąć z chin... znaczy Japonii :P to tego nie przeskoczysz, bezzwłocznie zamówili części i ...  ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,tak jak pisze Daito. Dostałeś info że uznali. Teraz to od niech niezależne i trzeba czekać

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej się Waść rozkręcasz. Filmiki pierwsza klasa, tyle tylko że dużo praktyczniej by było założyć temat i te wideo-recenzje w jednym miejscu zamieścić - w razie jakby co prościej znaleźć, podlinkować, czy dać temat do obserwowanych - a tak to po pierwsze, za dwa dni trudno będzie znaleźć bo tematy w których filmiki zamieściłeś dość dynamicznie się rozkręcają, a po drugie "strach lodówkę otworzyć" - w każdym "G" temacie "ten sam materiał". 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, więcej, bana mu za to  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej się Waść rozkręcasz. Filmiki pierwsza klasa, tyle tylko że dużo praktyczniej by było założyć temat i te wideo-recenzje w jednym miejscu zamieścić - w razie jakby co prościej znaleźć, podlinkować, czy dać temat do obserwowanych - a tak to po pierwsze, za dwa dni trudno będzie znaleźć bo tematy w których filmiki zamieściłeś dość dynamicznie się rozkręcają, a po drugie "strach lodówkę otworzyć" - w każdym "G" temacie "ten sam materiał".

Oczywiście masz rację, ale wszyscy tak robią więc ja też zrobiłem Masz świetny pomysł, ale jak to zrobić? I czy tak można? Hmmm ciężka sprawa... Jak dla mnie oczywiście :)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małomówny podpowie, tylko nie próbuj z Nim w realu gadać, bo Cię z zegarków ograbi  :D

A na koniec przekona że to był Twój pomysł i oddałeś dobrowolnie  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.