Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Bezel 37PLN a pasek 320PLN - z tym że kwestia dotyczy modelu "limitowanego" i możesz się liczyć z odpowiedzią o "niewysyłaniu części po za serwis Casio."

 

Damian i Waldek - dzięki Panowie, nie wiem czy się przełamię w kwestii otwierania romka - może jak mi gwarancja się skończy... :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., nie wiem czy się przełamię w kwestii otwierania romka - może jak mi gwarancja się skończy... :rolleyes:

Cykor  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem trochę lipa, co mi po samym bezelu? Chciałem sobie zrobić wersję "patriotyczną". Zamalować czarne napisy na czerwono i byłby gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem trochę lipa, co mi po samym bezelu? Chciałem sobie zrobić wersję "patriotyczną". Zamalować czarne napisy na czerwono i byłby gotowy.

 

No tyle że w białym (o ile mówimy o modelu BTJ) pasek nie jest tak całkiem biały ;)

 

casio-g-shock-x-burton-gw-9400btj-8er-_w


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jaki jest minimalny obwód nadgarstka, na którym Roman wyglada normalnie? Na codzień nosze SKX007, ale ten w porównaniu z Romanem wydaje się być malutki..


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy powie coś innego.

Według mnie na obwodzie 17 cm będzie dobrze, poniżej musisz przymierzyć i sam zdecydować.

Wygląd nie jest tak ważny jak wygoda noszenia.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jaki jest minimalny obwód nadgarstka, na którym Roman wyglada normalnie?

Patrząc po zdjęciach nadgarstkowych, to nie ma  :D

Przymierz i sam oceń  ;)

A teoretycznie przy jego gabarytach to dobrze wygląda na 19-20 cm. 

Dziwne tylko że przy 22-23 cm. zaczyna pomału brakować dziurek do zapięcia  ^_^

Jednym słowem to ma być duży zegarek na nie koniecznie duże nadgarstki, jak zresztą wszystkie współczesne G  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 18 czyli chyba przypakowałem ;) Muszę sprawdzić zegarek w realu, bo bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że cena zabija.. ale najwyżej do końca miesiaca pojadę na chlebie ze smalcem.

 

PS. Czy ma ktos fotę z Romanem na 18 cm łapie?

Edytowane przez Thom

All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 cm będzie dobrze :)

Ja mam w tej chwili mniej i bardzo wygodnie leży.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito dzięki za uświadomienie. Nigdy nie zwracałem uwagi na pasek bo wychodziłem z założenia, że jest on po prostu biały tak samo jak bezel. Nawet nie przyglądałem się za bardzo na zdjeciach czy widać pasek czy nie.

Szczerze mówiąc to w tematyce G-shocków siedzę od niedawna i nie przypuszczałem, że może być taka rozbieżność w kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to w tematyce G-shocków siedzę od niedawna

 

Ja też  ;)  - ale ten dział forum jest właśnie po to żeby taki stan rzeczy zmienić :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zabrałem rangemana w góry, pobawiłem się wysokosciomierzem i uważam, że działa super. Po dobrej kalibracji wskazania są bardzo dokładne oczywiście gdy pogoda jest stabilna :)

Pics_Art_02_15_09_01_29.jpg

Pics_Art_02_15_09_05_00.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też sobie kupię czarne przyciski. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne przyciski wymiatają :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z przekładką takich przycisków, trudna sprawa?? No i cena oczywiście bo domyślam sie że trzeba klepnąć części w ZIBI.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wymiana przycisków nie jest trudna ale trzeba uważać, żeby nie zgubić pierścieni segera i wymaga to trochę skupienia. Wszystkie dokładne informacje i relacje z przeszczepu przycisków masz w temacie technicznym casio ;)

Ceny nie znam.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo.

Pytanie jest.

Jak mieliście najkrótszy wykres baro w Romku???

Kropkę,dwie,trzy???

Miałem dzisiaj tak,że były dwie kropki,nie wiem może od zmiany ciśnienia(jazda na quadzie) w różnej wysokości terenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo.

Pytanie jest.

Jak mieliście najkrótszy wykres baro w Romku???

Kropkę,dwie,trzy???

Miałem dzisiaj tak,że były dwie kropki,nie wiem może od zmiany ciśnienia(jazda na quadzie) w różnej wysokości terenie.

 

Mój, jak kurier przywiózł, miał jedną kreskę. Nie wiem od czego to zależy.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój, jak kurier przywiózł, miał jedną kreskę. Nie wiem od czego to zależy.

Naprawdę nie wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy z tym wykresem to jaja se robicie czy tak na poważnie???

 

Najkrótszy "wykres" to jedna kropka - można go zobaczyć jak jest gwałtowny skok albo gwałtowny spadek ciśnienia...

 

Edit: albo dwie godziny po kalibracji gdy "pojawia się" pierwsza kropka po nowym ustawieniu wzorca.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to,że zawsze miałem/mam piękny wykres co najmniej z kilku kropek A teraz go tak rozwaliło(pierwszy raz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.