Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o to,że zawsze miałem/mam piękny wykres co najmniej z kilku kropek A teraz go tak rozwaliło(pierwszy raz)

 

U mnie jest tak jak Matej pokazał, co zrozumiałe bo On blisko się zadekował - może gdzieś przez przypadek Ci się kalibracja włączyła, w czasie jazdy coś samo się "nacisło" :D - historia zna takie przypadki :D  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za szybko, dużo wzniesien,dołów itp.

Mój, jak kurier przywiózł, miał jedną kreskę. Nie wiem od czego to zależy.

Kreskę czy kropkę????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem najmniej jedną kropkę, a ładny wykres 〽 mam tylko gdy range leży w domu, bo jeżdżę codziennie po Warszawie z góry na dół i to wystarczy, żeby wykres zawsze był poszarpany


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli było za ostro i zwariował :) chociaż wcześniej nigdy tak nie miałem :)kiedyś musiał być pierwszy raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropkę.

 

WyTaptane


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy noszę Romka to zawsze mam poszarpany wykres bo różnica w wysokości n.p.m między pracą a domem to ok. 200 m :) jak leży w domu to wykres jest pikny czyt. ciągły ;)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

w związku z tym, iż mój GA-1000-8A jest nadal w serwisie Zibi, na rękę wrócił GW-9400. I teraz prośba do Was i pytanie. W totalnej ciszy weźcie swoje GW-9400 do ręki, złapcie za pasek i klamrę tak aby były nieruchome i potrząście zegarkiem przy uchu. Ja w swoim Rangemanie słyszę w środku dźwięk jak w grzechotce, jakiś ruszający się element. Coś w środku jest luźno albo całkowicie odpadło. Zegarek jest sprawny, funkcje działają, ale świadomość tego, że coś tam w środku lata, strasznie mnie irytuje. Niestety nie wiem, czy tak już było od momentu zakupu, czy np. moja mała pociecha nie bawiła się zegarkiem i np. rzuciła nim o podłogę. Ale to w końcu G-Shock. Teoretycznie nie powinno się nic złego stać. Prośba z mojej strony, sprawdźcie u siebie czy też macie takie G-Grzechotki? Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już to dużo razy.

Normalny objaw w zegarkach które mają automatyczne podświetlenie(ruchem ręki).

Możesz spać spokojnie,każdy tak ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w waszych Romkach podświetlenie też włącza się po naciśnięciu tego dużego przycisku z przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w waszych Romkach podświetlenie też włącza się po naciśnięciu tego dużego przycisku z przodu?

A ja głupi, latarką sobie podświetlałem  :P


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi, latarką sobie podświetlałem  :P

Trzeba było zapytać, czy posiada podświetlenie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, a ja już myślałem, że w moim luma zeszła i będę musiał oddać do zegarmistrza

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już to dużo razy.

Normalny objaw w zegarkach które mają automatyczne podświetlenie(ruchem ręki).

Możesz spać spokojnie,każdy tak ma :)

Mój tak nie ma :) Nic tam nie grzechocze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo masz podróbę :-)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Warto się wreszcie przywitać :D
Przyznam szczerze że nigdy jakoś Gshocki nie wpadły mi w oko, dziś ze względu na charakter wykonywanej pracy potrzebuje pancernego zegarka.
Czytając temat (przeczytałem ledwie ponad 100stron) można zachorować na punkcie tych zegarków :)

Słowem wyjaśnienia dlaczego piszę w Waszym temacie:
Jak wspomniałem potrzebuje pancernego zegarka ze względu na pracę i outdoorowe warunki - ogólnie praca pod chmurką, kurz, pył, piach, woda, deszcz, czy co tam aktualnie leci z nieba.
Jeśli chodzi o błoto to zegarek nie będzie się w nim taplać, prędzej przez przypadek może dostać "kroplę" błota.
Wybieram pomiędzy Mudman'em a Rangeman'em, jednak zawsze chciałem mieć zegarek z waveceptor'em a i alarm pogodowy może okazać się przydatny.
W praktyce zegarek będzie dostawał codziennie dawkę kurzu, może czasem o coś się nim uderzy, zahaczy i na tym powinno się skończyć. Reszta zależnie od warunków pogodowych.
Przeczytałem że jeden z użytkowników pracuje z nim w kopalni więc czemu nie!?

Główne pytanie brzmi: czy Rangeman sobie z tym poradzi?
Kilka pytań z innej beczki:
1. Czy łatwo odczytać negatyw w pełnym słońcu?

2. Czy w paskach camo łatwo zetrzeć nadruk?
3. Czy w TimeTrend rzeczywiście da się wynegocjować rabat do 20%?

4. Czy paski z allegro po 129zł to podróby?

Ogólnie wpadł mi w oko GW-9400DCJ-1ER ze względu na pomarańczowe wstawki (jakoś czarny z czerwonym mi nie pasuje), czarny przycisk i wkręty. Pewnie pasek i tak zmienię na czarny.
Jednak przeglądając temat zacząłem myśleć również nad innymi kolorami :D Zaczynam się zastanawiać jak będzie wyglądał czerwony bezel w połączeniu z tymi pomarańczowymi wstawkami :|

PS Jeśli sobie jeszcze o czymś przypomnę to pozwolę sobie napisać :>

Edytowane przez Newbie123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne pytanie brzmi: czy Rangeman sobie z tym poradzi?

Kilka pytań z innej beczki:

1. Czy łatwo odczytać negatyw w pełnym słońcu?

2. Czy w paskach camo łatwo zetrzeć nadruk?

3. Czy w TimeTrend rzeczywiście da się wynegocjować rabat do 20%?

4. Czy paski z allegro po 129zł to podróby?

 

1. tak,

2. nie,

3. tak,

4. nie.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek do tyrania i kolor wybierasz :) kup zwykły czarny , chyba że chcesz dopłacić 1000 do tego co wybrałeś tylko po co skoro to ten sam zegar w innym kolorze a w uwalonym z kurzu/błota jak pisałeś chyba nie będzie różnicy tak mi się wydaje.

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek do tyrania i kolor wybierasz :) kup zwykły czarny , chyba że chcesz dopłacić 1000 do tego co wybrałeś tylko po co skoro to ten sam zegar w innym kolorze a w uwalonym z kurzu/błota jak pisałeś chyba nie będzie różnicy tak mi się wydaje.

Chciałbym go też czasem ponosić po pracy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym go też czasem ponosić po pracy :>

 

Poluj na używkę ;) cena na pewno będzie atrakcyjniejsza, a jeśli nie masz zamiaru używać "G" jako "ozdoby pułkowej" to jakieś drobne oznaki użytkowania nie będą dla Ciebie miały znaczenia - od razu radzę ściągnąć bezel i nakleić na szkło folijkę ochronną, taka jak na telefon czy wyświetlacz aparatu się nakleja - zabezpiecza to szkiełko przed zarysowaniem.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluj na używkę ;) cena na pewno będzie atrakcyjniejsza, a jeśli nie masz zamiaru używać "G" jako "ozdoby pułkowej" to jakieś drobne oznaki użytkowania nie będą dla Ciebie miały znaczenia - od razu radzę ściągnąć bezel i nakleić na szkło folijkę ochronną, taka jak na telefon czy wyświetlacz aparatu się nakleja - zabezpiecza to szkiełko przed zarysowaniem.

A jak w końcu wygląda kwestia folii? Widziałem że toczyła się o tym rozmowa XX stron temu i ktoś wspomniał o tym że w 3mk przycinają, natomiast znalazłem jakieś na http://www.ebay.com/itm/G-SHOCK-GW-9401KJ-RANGEMAN-SCREEN-PROTECTOR-X-6-OK-GW9400-LOVE-THE-SEA-GW9430-/161722852910

Edytowane przez Newbie123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,ale czy naklejanie folii ma na serio sens?Raczej trudno zarysować G przy powiedzmy normalnym używaniu. Teraz pytanie.Czy np przy używaniu na plaży G istnieje obawa że zarysujemy szkło od piasku?

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,ale czy naklejanie folii ma na serio sens?

Dla mnie nie ma ale każdy może sobie naklejać co chce.

Dla mnie temat folii jest tak samo niepoważny jak problem braku możliwości ustawienia symetrycznie prawdziwych śrubek w bezelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma ale każdy może sobie naklejać co chce.

Dla mnie temat folii jest tak samo niepoważny jak problem braku możliwości ustawienia symetrycznie prawdziwych śrubek w bezelu.

No i właśnie o tym samym pomyślałem ;)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.