Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież trochę wystają spod paska...
Trochę jak podpaska pod stringami 

Buhahaha! Padłem! 🤣 🤣 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież trochę wystają spod paska...
Trochę jak podpaska pod stringami 
Szczerze, kompletnie mi to nie przeszkadza i na ręku prawie tego nie widać ;-) Porównanie trochę takie, jak część ciała na którą ów stringi się zakłada, ale spoko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dotarł dzisiaj, myślałem, że będzie gorzej z rozmiarem. Tzn. technicznie z tej perspektywy jest trochę za duży, ale w realu inaczej to wygląda. Nawet nie wiem czy nie odpuścić adapterów nato, bo co prawda zapinam na czwartą dziurkę od końca, ale dalej nie ma żadnego większego napięcia na uszy nawet przy ściskaniu ręki, a zegarek siedzi dobrze, nawet mógłby odrobinę luźniej, Jak dla mnie wygodnie się go nosi.

 

 

20201103_130210.jpg

 

Wziąłem go dzisiaj na podciąganko na świeżym powietrzu zamiast kostki, żeby trochę słońca złapał, no i zaczęło padać;p

Edytowane przez Amatsubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amatsubu No i super, leży bardzo dobrze. Kupiłeś jeden z lepszych G ze "starej szkoły": bez Bluetooth, GPS itp. - ma to, co mieć powinien, czyli solar i radio, a sensory mogą się przydać np. w górach. Niech się nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80, dzięki:) Dokładnie, czuję że mam na ręku klasycznego G-Shocka. O to mi chodziło, bo te nowe, mimo, że spoko i wyświetlacze MIP naprawdę robią robotę, to jednak coraz bardziej przypominają smartwatche. Rangemana właśnie kupiłem z myślą o wszelkich wypadach terenowych, więc sensory jak najbardziej się przydadzą:) Kostka GW-M5610 też jest genialna, więc frajdy z tych klasyków będzie sporo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów w Romku 1B było dłubane. Tym razem jedyna zmiana to LCD od wersji 1, reszta w oryginale.53df2a369e714f14e48a9a65ea3e9272.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rozmiaru GW9400, fajny ale szczerze mówiąc na moim nadgarstu 17, 5cm lepiej siedzi GW9200. Na pewno jest wygodniejszy. Na razie malo noszę Romka ale już widzę problem bo koliduje z kurtką zimową. Najwyzej sprzedam i wymienię na kostke gw5000 lub tanszy gw5610. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ciasny, albo nieelastyczny ściągacz to będzie problem.

Do takich kurtek wymyślono właśnie kostki ;)

Kup tanią kostkę (5600) na zimę.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie zmieniaj zegarka tylko kurtkę zmień :rolleyes:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czy warto jeszcze kupić gw-9400-1er, podobno produkcja już zakończona i ostatnie sztuki w sklepach. Chociaż kusi mnie jeszcze gwg-1000 ale tu trochę cena już odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Witam, Panowie czy warto jeszcze kupić gw-9400-1er (...)


Jeśli zegarek będzie Ci pasował na nadgarstek, to zdecydowanie warto. Jeśli masz gdzie przymierzyć, to sprawdź, czy Ci pasuje. Jak nie leży, to odpuść temat, ale jeśli wygoda noszenia tego modelu Ci leży, to polecam wziąć ten model, bo tak dobrze zrobionych zegarków jeśli chodzi o relację jakość wykonania / stosunek funkcjonalności do ceny / wygląd już raczej nie będzie. Wszystko idzie w kierunku smartwatch'y, a to jeden z ostatnich naprawdę funkcjonalnych zegarków niezależnych od połączenia z telefonem.

A jak miałbyś ochotę przetestować przed zakupem, to zerknij do wątku o Romku na wakacjach:
https://zegarkiclub.pl/forum/topic/187085-romek-w-podr%C3%B3%C5%BCy-czyli-gw-9400-na-wakacjach/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, krzysiek05 napisał:

Witam, Panowie czy warto jeszcze kupić gw-9400-1er

 

Moim zdaniem jak nabardziej, ale faktycznie lepiej sprawdzić jak Ci leży na ręce, bo nie jest to mały zegarek. Nie olbrzymi, ale na pewno spory. 

 

Podzielam zdanie TomG80, takiego G już nie będzie. To pełnoprawny, staroszkolny G-Shock, który ma wszystko co potrzeba, nie przypominając przy tym smartwatcha. 

Jeżeli będzie tylko dla Ciebie wygodny, to nawet bym się nie zastanawiał, bo będziesz się cieszył totalnym klasykiem, którego produkcja faktycznie została juz zakończona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już coś o jego następcy? Czy to raczej będzie szło w kierunku Smart.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy ostanie sztuki, było jakiś czas temu, że ciężko z dostępnością ale znowu sie pojawiły  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to następca już jest, jeszcze wiekszy i zdecydowanie mniej przypominający klasycznego G. 

Kosztuje też mniej więcej tyle co trzy GW-9400:P 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, myślałem że się szykuje następca typowo elektroniczny bez funkcji Smart i aplikacji.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, wielkością zegarek będzie mi odpowiadał, ale jeszcze się zastanawiam nad modelem gwg 1000 z zielonym paskiem, jest promocja z kodem na kaktus24 do jutra. Rozmiar gwg też mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak G-Shock to tylko cyfrowy:p Nie wiem czy Mud jest warty takiej ceny, tak naprawdę nie dostajesz wiele więcej. Plus jeszcze koronka i gorszy dostęp do funkcji.

Rangeman jest nie do przebicia w relacji ceny do jakości i funkcji, te same sensory co w Mudzie. 

 

Jakbym miał wydać 2k na Mudmastera, to już wolałbym kupić chyba H1000 tak szczerze, albo nawet Rangeman B1000. Na szczęście wybrałem starego Romka i mam wszystko co potrzeba, reszta kasy może siedzieć w kabzie i czekać na jakieś fajny automat:D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się wrażeniami 😊.

Ja jestem zadowolony i od ponad 2 lat z nim się nie rozstaję. 

To dla mnie "zegarek codzienny". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.