Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Zamówiłem oba , zobaczymy co z tego będzie

Tez zamowilem po jednej z mysla o tych dwoch zegarkach:

5CkovXQETqBYcGQst40q_PC.png?auto=format&

sportuhr_prodiver-schwarz_schwarz-stowa-

Edited by jlw

Zamawialiście standardową wysyłką?

Tak. Za 9,9F

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Na stronie Apartu przecenili dużo Breitków. Głownie superoceany, podstawowe navitimery 8 i pojedyncze galaktiki.

W dutyfreeisland mała dostawa zegarków. Kilka Orientów w dobrych cenach. Warto zajrzeć.

Pojawił się Ray II. Kusi mnie żeby kliknąć ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

https://www.timebyme.com/pl/lip-man-watch-himalaya-black-silver-black-671589-40mm-automatic.html

Wlasnie zakupilem. Na rzeczonej stronie. Mechanizm miyota 9122. Z promocja pietnascie procent do konca tygodnia wyszlo 650 zl i jeszcze zostalo na zapalki. Chyba ladna cena. Maja wiecej Lipów Za fajne pieniadze. Plus wspomniane 15% w dol na kazdy inny zegarkowy deal. I jest paypal.

50 post. Jak nie sprosta oczekiwaniom moge w koncu i oficjalnie wrzucic na bazarek ;)

Edited by sielwolf

Wogole. Znalazlem ta strone trzy godziny temu. Kupilem i zaplacilem paypalem. Teraz wrocilm ze spaceru z psiakiem i mam maila, ze transakcja anulowana a kwota zostala zwrocona. Kupilem jeszcze raz. Ale obawiam sie, ze jednak zamaiast kury znoszacej zlote jaja trafilem na buga strony, ktora zmianila walute na pln ale nie zmienila kwoty. Zobaczymy. Jak przyjdzie bedzie fajnie jak zwroca ponownie pieniadze mowi sie trudno. A informacja o ( darmowej ) przesylce dhl mowila o 30 b.m.

Edited by sielwolf

Nie polecam zakupów na ashford, wysyłają tylko UPS-em

Do tego nie dokładają do przesyłek faktur z wyszczególnionymi kosztami wysyłki = wysokie opłaty ( ups liczy opłaty od kosztów wysyłki z tabeli 100usd)

Potrafią wysłać jedno zamówienie w kilku paczkach = dodatkowe koszty w ups ( odprawa każdej paczki to 68 zł netto + znowu vat od kosztów wysyłki 100usd ) itd itd

Często wartość faktur nie pokrywa się z wartością zakupu - kolejne walki z ups

Naprawdę szkoda zdrowia a zwłaszcza nerwów

Przerobiłem temat kilkukrotnie i definitywnie kończę tam zakupy.

10% zniżki na stronie zegarek.net z kodem: 

NDKK10

oraz

ZEGAREKLOVE

sprawdzałem oba, działają. 

Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Dziwne, bo gdy dodaje do koszyka testowo, koszt wysyłki FEXEX/UPS jest szacowany na 30 USD a nie żadne 100 USD. To że naliczy się vat od 30 USD.... bez różnicy...

Prosił bym o  doprecyzowanie aspekty czasu trwania dostawy/wysyłki.

Edited by apodyktyczny

Nie zrozumiałeś, koszt wysyłki to 29,90 usd ale z racji tego że na FV włożonej do paczki tego nie będzie UPS policzy Ci vat od kwoty 100usd ( tak mają w tabeli )

Paczka przyjdzie do PL w ciągu 2-3 dni a potem to loteria.Moja ostatnia przesyłka leżała tydzień zanim ups zaczął procedury celne

Do tego mogą dojść koszty np fracht 430 zł - taki mi ostatnio doliczył ups - dlaczego ? nikt nic nie wie - trwa reklamacja, mają miesiąc na rozpatrzenie