Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sirkozi

Pudełka na zegarki w Lidlu

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś z Warszawy lub Lublina dorwał te pudełeczka to piszę się na kwadratowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj po pracy w Lidlu i zostały dwa pudełka, kwadratowe i prostokątne. Wyrwałem kwadrat i jestem zadowolony z jakości jak za tą cenę  :)

Fakt kluczyk to farsa  :P ale samo zapięcie-wygląd - OK  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie pudelek juz niet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się przypomniało o tych pudełkach. Poszedłem o 18 i nawet śladu po nich


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem  2szt , za te pieniądze to faktycznie mogą być. Jutro popatrzę czy jeszcze są u mnie na wsi, wieczorem  w jednym sklepie już nie było natomiast w drugim było parę sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

W Pruszkowie w Lidlu przy Al. Wojska Polskiego (wylot w stronę Grodziska Maz.) dziś sobota rano 7:00 były jeszcze pudełka , ja dokupiłem sobie trzecie, zostało ok 2 podłużne i 6-8 kwadratów. Więc jak ktoś chce i ma blisko niech jedzie i zakupuje (ja jestem już uziemiony bo sam z dzieckiem, chorym, w domu siedzę więc nie mam możliwości wyjść i zakupić, do wieczora też nie bede mógł wejśc na Forum).

 

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem w Lublinie na Diamentowej. Było jeszcze sporo. 

Relacja jakość/cena rewelacyjna. Dużo słabsze (lżejsze, bardziej plastikowe, z gorszą wyściółką i ciaśniejszymi przegrodami) pudełka kupowałem kiedyś za ok 60-70 PLN. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przytaszczyłem 2 pudełka z kaliskiego lidla. Jakość wykonania, jak na tę cenę, rewelacyjna. Na regale jeszcze były 2 podłużne i kilkanaście kwadratowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 11:35 w lidlu w sosnowcu kupiłem jedno podłużne. Polecam! Zostały wtedy 3 kwadratowe i jedno podłużne. Pan stojący obok zainteresował się gdy oglądałem pudełko i on myślał, że to pudełka wypełnione zegarkami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jedno podłużne.Część tekturowych opakowań była rozerwana, więc mogłem zobaczyć co kupuję. (...) nie urywa. Resztę wolnych funduszy przeznaczyłem na Budweisera i to był lepszy wybór.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resztę wolnych funduszy przeznaczyłem na Budweisera i to był lepszy wybór.

W ubiegłym tygodniu kupiłem 4 [w "konserwie" ;) ],a rano czułem sie jak po 15 Żywcach...... :(;):)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę hmmm ... odbiegacie od tematu.

A pudełko za te pieniądze jest całkiem całkiem...

W moim przypadku będzie głównie na kwarce.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę hmmm ... odbiegacie od tematu.

A pudełko za te pieniądze jest całkiem całkiem...

W moim przypadku będzie głównie na kwarce.  :)

No tak.....bo temat w swej złożoności i merytorycznym znaczeniu , tak skomplikowany ,że dygresja na temat piwa go "rozłożyła".... :P ,przepraszam zatem..... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość tegorocznych pudełek w lidl jest identyczna do tchibo, jedyną różnicą pozostaje cena. Jeśli ktoś szuka niskobudzetowego pudełka to warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tchibo wypuściło w tym roku gorzej wykonane pudełka? W zeszłym roku jakość była o wiele lepsza niż w Lidlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.
Resztę wolnych funduszy przeznaczyłem na Budweisera i to był lepszy wybór.

 

O fuj. Nie byłbym przekonany co do wyższości tego wyboru;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te pudełka dziś i jakość kompletnie mnie odstraszyła. Ta derma czy co to jest wygląda okropnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te pudełka dziś i jakość kompletnie mnie odstraszyła. Ta derma czy co to jest wygląda okropnie. 

Nie żebym się czepiał kolego, ale czego wymagać za 45 zł?? :wacko: Nikt nikogo nie przymusza do zakupu, jeśli kogoś stać na zegarki za kilka tysięcy to rotomat czy luksusowe pudełko chyba też go będzie stać. Ja na swoje swiss-y i ussr-y kupiłem i są OK. Jedno rok temu i jedno w tym. Fakt kluczyk to mit i wstążka utrzymująca górną część przy otwarciu mnie denerwuje, ale cena została zaakceptowana przeze mnie.

Coś za coś przyjacielu.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał kolego, ale czego wymagać za 45 zł?? :wacko: Nikt nikogo nie przymusza do zakupu, jeśli kogoś stać na zegarki za kilka tysięcy to rotomat czy luksusowe pudełko chyba też go będzie stać. Ja na swoje swiss-y i ussr-y kupiłem i są OK. Jedno rok temu i jedno w tym. Fakt kluczyk to mit i wstążka utrzymująca górną część przy otwarciu mnie denerwuje, ale cena została zaakceptowana przeze mnie.

Coś za coś przyjacielu.

100% racji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kieszenie są wyłożone jakimś aksamitem, żeby bransolety nie rysowały się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał kolego, ale czego wymagać za 45 zł?? :wacko: Nikt nikogo nie przymusza do zakupu, jeśli kogoś stać na zegarki za kilka tysięcy to rotomat czy luksusowe pudełko chyba też go będzie stać. Ja na swoje swiss-y i ussr-y kupiłem i są OK. Jedno rok temu i jedno w tym. Fakt kluczyk to mit i wstążka utrzymująca górną część przy otwarciu mnie denerwuje, ale cena została zaakceptowana przeze mnie.

Coś za coś przyjacielu.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pudełko w Lidlu 3x2, czyli kwadratowe. Muszę powiedzieć, że za tą cenę jest naprawdę przyzwoite i wygląda ładnie na półce. Czy włożyłbym tam Rolexa? Tak, to nie jest jakiś kartoniak. W środku jest fajna wyściółka i miejsce na duże zegarki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem... 5. Cztery prostokąty i jeden kwadrat. Dla mnie jakość super. Duża zmiana na + po przesiadce z mojego dotychczasowego "metalowego" boxa. Moje soviety jakby nabrały wartości po umieszczeniu ich w nowym lokum.

 

Fajne wykonanie i dużo przestrzeni między zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał kolego, ale czego wymagać za 45 zł?? :wacko: Nikt nikogo nie przymusza do zakupu, jeśli kogoś stać na zegarki za kilka tysięcy to rotomat czy luksusowe pudełko chyba też go będzie stać. Ja na swoje swiss-y i ussr-y kupiłem i są OK. Jedno rok temu i jedno w tym. Fakt kluczyk to mit i wstążka utrzymująca górną część przy otwarciu mnie denerwuje, ale cena została zaakceptowana przeze mnie.

Coś za coś przyjacielu.

 

No i git, ja nikomu też mojego zdania nie narzucam, ale MOGĘ JE MIEĆ i publicznie wyrażać bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git, ja nikomu też mojego zdania nie narzucam, ale MOGĘ JE MIEĆ i publicznie wyrażać bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie. 

Dlatego napisałem, że nie chcę się czepiać. Znając cenę tego pudełka i ceny rynkowe musisz uwzględnić, że jakość nie będzie luksusowa. A i mankamenty mogą zawierać - to miałem na myśli - a zdanie jak najbardziej każdy musi mieć. Tylko napisz do końca swoją myśl. Bo dziś to ludzie rzucą hasła i myślą, że najwięksi myśliciele. To się chyba tak ładnie nazywa "hejtowanie" czy jakoś tam. Ale oczywiście nie posądzam cię o to.

 

Love & PIS jak to ostatnio modnie powiedziano :D  serdecznie Cię pozdrawiam.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.