Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

MMA

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kompletnie nie rozumiem czemu ludzi tak ciekawi jak dwóch kolesi się bije... Ani to interesujace, ani zbytnio zdrowe (a nazywane sportem). Żyjemy w 21 wieku a zamiast iść w medycynę, budować nowe maszyny itd. to patrzymy jak dwie kupy testosteronu się biją do upadłego. Jeśli ktoś to lubi, to nie ma problemu, ale dla mnie jest to słabe. Co innego różnego rodzaju zachodnie sztuki walki w których trzeba mieć coś więcej niż 1 kg białka dziennie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Popek dostal oklep jak gimnazjalista od 44 letniego debiutanta Oświęcimskiego ;)

Choc obaj mieli kondycje na poziomie "0" walka fajna.

 

Brawo " Strachu" :)

 

 

Nie podzielam twego zdania, ta walka była żenująca, żadnej kondycji, żadnej najmniejszej oznaki techniki. Obaj wykazali się całkowitym brakiem szacunku do siebie, do walki i do widzów. A ten cyrk na końcu że szpilką to już wogule porażka.

No przecież się zgadzasz, poziom metr poniżej mułu ;)

Całe to widowisko.

A film , nie wiem w czyjej reżyserii by wprowadzić pana Szpilkę do biznesu Oscarowy :lol:, trzeba kogoś wkręcić po innym zawodniku do trzepania maty :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe nasze MMA jest coraz bardziej groteskowe.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w okolicach pierwszej minuty obaj nie mieli czym oddychać, taka kondycja, aż dziw że po walce karetka ich nie zabrała z powodu niedotlenienia  :lol:

 

Obozy kondycyjne całego tego mma to chyba przy wódce się odbywają :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwaj to zawodowi artyści, więc...

 

 

MMA to po prostu wrestling.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwaj to zawodowi artyści, więc...

 

 

MMA to po prostu wrestling.

Jak takich mamy "artystów" to ......Uchowaj nas Panie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sportem tez mają niewiele wspólnego...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w okolicach pierwszej minuty obaj nie mieli czym oddychać, taka kondycja, aż dziw że po walce karetka ich nie zabrała z powodu niedotlenienia :lol:

 

Obozy kondycyjne całego tego mma to chyba przy wódce się odbywają :D

Aby mieć kondycję na taką walkę musieliby zrzucić sporo mięsa.

Analogia do Pudziana.

Do tego odpowiednie przygotowania konsycyjne, umiejętność rozkładania sił.

Nerwy- walka o własne zdrowie przed taką publicznością.

 

Nie wiem czym musieliby ich "nafutrować" aby pociągnęli dłużej.

Ludzi nieprzygotowanych na taki wysilek mogłoby to zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt im nie kazal wychodzic na matę, no i w koncu gratis nie wyszli....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi naszego „diabła tasmańskiego” ale trzeba przyznać,że przeciwnik był lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Kiedyś usłyszałem, że przemoc bawi tylko dzieci. Coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś usłyszałem, że przemoc bawi tylko dzieci. Coś w tym jest.

 

i ta mysl jest dla Ciebie tak istotna, ze musiales tutaj wejsc i sie nia podzielic? :-)

jestem w stanie zrozumiec, ze niektorzy czuja sie lepsi od ludzi interesujacych sie sportami walki, ale ubieranie tego poczucia w slowa sprawia, ze wyglada to po prostu biednie;-)

 

a odnosnie gali, to ogladalo sie calkiem przyjemnie. podoba mi sie postawa Janikowskiego i jestem ciekawy jak bardzo sie w mma rozwinie, bo wczesniej srednio to wygladalo z np Nastula (tez olimpijczyk, no nie zapasnik, ale judoka... chociaz judo, to w koncu tez zapasy). z judokow, to i Koike pokazal klase, fajny i skromny zawodnik, ale techniki ktorych uzywa robia wrazenie. pas niby stracil, ale wydaje mi sie, ze ma spore sanse z Wrzoskiem. no i wiadomo, szkoda Mankowskiego, ale Soldic pokazal spore umiejetnosci, potezna sila, kontrolowal kazdy aspekt pojedynku. jestem ciekawy rewanzu, bo jednak Mankowski ustawil sie pod totalnie roznego przeciwnika. 

No i fajnie, ze Oswiecinski wygral, widac ze nie marnowal czasu na przygotowania i powaznie potraktowal walke, mimo ze to freak fight. biorac pod uwage jego rozmiary, wiek, i krotki czas przygotowan, to jestem pod ogromnym wrazeniem:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jak i Wy całą galę.

Dużo niespodzianek, sporo emocji, 

Troszkę mnie dziwi ,że można stoczyć pierwszą walkę w danej federacji i zdobyć złoty pas...w UFC to chyba nie możliwe.

Liczyłem na Borysa bo śledziłem jego treningi i vlogi (?) i wszystko (razem z poprzednimi walkami) prezentowało się jako ewenement (walka z Mamed'em gdy obaj wyszli bez szwanku prezentując dużo technik), jednak po spotkaniu z szerszym wojownikiem z dłuższymi rękami opadał z sił dosłownie na krzesło nie był wstanie usiąść.

Koike Zrobił to jak zawsze, nazywają go ośmiornicą i ludzie z walk pewnie sobie to wyobrażają (na wcześniejszej Gali i walce z Koike Różalski czekając na swoją walkę oglądająć ją z ekranu wspominał, że sobie wyobrażał co czuje oponent jego jak ten go oplata i okłada z każdej strony i aż miał ciary)

 

 

Odnośnie przyszłości powiedzmy sobie szczerze, walki celebrytów to inna kategoria ale jeżeli KSW przyjmie Szpilkę po jego nie sportowym zachowaniu (można bić łokciami i nogami leżącego ale podczas walki!) pod swój szyld to chyba zaprzestanę wykupywać transmisje... jeżeli ktoś nie zainteresowany tematem ogląda i pierwszy raz widzi w tym tylko bicie się dwóch facetów (ewentualnie kobiet) nie znając całego zaplecza wyrzeczeń zawodników i wysiłku poświęconego na treningi, widzi takie swobodne wejście Szpilki na ring i uderzenie ledwo dyszącego faceta to.. jak by nie było nie prezentuje się to szczytnie i honorowo.

wiele słów się zbiera do określenia tego łebka ale na pewno nie jest to sportowiec.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 grudnia UFC 219 , kolejna weryfikacja polskiego zawodnika.

Zobaczymy jak zaprezentuje się Michał Oleksiejczuk.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrk czyli walki celebrytów to żenada.

Wywindowała KSW na sam szczyt popularności.

 

Co do Szpilki to szkoda że Oświęcimski był tak zmęczony. Inaczej może by obalił i sponiewierał Szpilkę.

Szpilka udowodnił że jest kompletnym jełopem i dalej w ubranku więziennym powinien chodzić jak to miał w zwyczaju wchodząc do ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.Możliwa jest konfrontacja Mamed-Soldic.Zardzewiały Mamed mógłby mieć ciężką przeprawę z tym terminatorem.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Koike Zrobił to jak zawsze, nazywają go ośmiornicą i ludzie z walk pewnie sobie to wyobrażają (na wcześniejszej Gali i walce z Koike Różalski czekając na swoją walkę oglądająć ją z ekranu wspominał, że sobie wyobrażał co czuje oponent jego jak ten go oplata i okłada z każdej strony i aż miał ciary)

 

 

Koike przed KSW aklimatyzował się i ostatnie treningi robił w klubie Copacabana , przy okazji zrobił małe seminarium dla trenujących bjj , na które załapał się mój pierworodny . 

 

nl211M.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koike bardzo skromny wojownik.Meldował Kawulowi,że nie zrobił wagi ze łzami w oczach.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To brutalne zajęcie, patrzyłem z przerażeniem jak bity kilkanascie razy łokciem w twarz, przemiennie z ciosami pięścią zawodnik mial odbierane zdrowie, najgorsze ze widownia oglądała to z zainteresowaniem.

Tragedia, nikt mi nie wytłumaczy ze to sport.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To brutalne zajęcie, patrzyłem z przerażeniem jak bity kilkanascie razy łokciem w twarz, przemiennie z ciosami pięścią zawodnik mial odbierane zdrowie, najgorsze ze widownia oglądała to z zainteresowaniem.

Tragedia, nikt mi nie wytłumaczy ze to sport.

To sport.I to już bardzo popularny.I wbrew pozorom jest mniej urazowy od boksu.Przyjmuje się mniej na głowę.Mma jest za to bardziej kontuzjogenne.

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nastepne by zadowolić publikę?, walki na śmierć?

Master mówisz jak moja żona.Nie przejaskrawiaj.Są zasady.Sędzia winien przerwać walkę gdy zawodnik się nie broni i zagraża to jego zdrowiu.Oczywiście pomyłki się zdarzają i wielu sędziów żegna się nawet z robotą po tzw”przeciągniętych technikach”.Wierz mi to bardzo ciężki sport gdzie praca tlenowa robi największą robotę.A ten parametr bardzo ciężko wytrenować i jest to długotrwały proces.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiet warto posłuchać, miewają czesto rację i widza to co przesłania testosteron....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę jak Mamed Khalidov porwał dla Aziza Karaoglu ścięgna, a ten wstał i walczył dalej. To pokazuje jak psychika przezwycięża fizyczne ułomności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aziz walczył wtedy na przeciwbólowych w Trójmieście z uwagi na inną kontuzję.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.