Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad zegarkiem CERTINA DS ACTION CHRONO PRECIDRIVE C032.417.11.041.00 czy na nadgarstku 18 cm średnicy będzie ok czy za duży zegarek?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zastanawiam się nad zegarkiem CERTINA DS ACTION CHRONO PRECIDRIVE C032.417.11.041.00 czy na nadgarstku 18 cm średnicy będzie ok czy za duży zegarek?

 

 

Ja mam nadgarstek 17,5cm i nosze DS Action chrono ktore ma 42,5mm, dla mnie jest to w sam raz. Sprobuj znalezc w sklepie i przymierzyc. Ostatnio mierzylem Omege PO 45,5mm i nie bylo az tak widac tego rozmiaru, duzo zalezy od samego zegarka jego grubosci, profilu uszu i dekla. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto to nosi,to i dobrze 20180405100941d11.jpg

Bardzo sympatyczna certina :) sam miałem taka przez jakiś czas i bardzo dobrze ja wspominam


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się zgadzam. Moje zdjęcie musiałem wykasować bo przekręcone znowu. Ale wrzucę...

Edytowane przez Krathor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wady jakich się doszukałem to raczej słaba luma i niezbyt wyrafinowana praca bezela (porównując jedno i drugie choćby z diverami Seiko). No i rozmiar nie dla każdego. Poza tym same zalety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dekiel nie do przeoczenia. Według mnie bardzo fajny szczególnie biorąc pod uwagę typ zegarka: masywny, wytrzymały, do ciężkiej zabawy niż do koszuli.

 

A tu mój dzisiaj na spacerze.post-102592-1523640444,245_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Typowy zegarek którym nie żal w coś przydzwonić. Moja dzisiaj siłownie zaliczyła :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witajcie taka oto Certina Sportsman po dziadku jest w moich rekach.

Od kilku dni szukam informacji na jego temat. Uslyszalem, ze jest z ok 1950-53 roku oraz, ze byly dawane jako prezent/premia dla urzednikow w owczesnym czasie. Mysle, ze mozecie wspomoc swoja wiedza :)

 

Zegarek mial mala przygode, po tym jak spadl sekundnik juz sie nie znalazl. Tarcza jaka jest kazdy widzi, upadek pewnie przyspieszyl proces. Po przeczytaniu forum domyslam sie, ze tarczy juz nic nie pomoze. 

Zakupilem do niego pasek skorzany i mam zamiar nosic w takim stanie jaki jest. 

 

post-104318-0-24873800-1523701260_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dekiel nie do przeoczenia. Według mnie bardzo fajny szczególnie biorąc pod uwagę typ zegarka: masywny, wytrzymały, do ciężkiej zabawy niż do koszuli.

 

A tu mój dzisiaj na spacerze.attachicon.gif20180413_192638.jpg

Do wiosennej zieleni idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Action Diver na bransolecie to się zastanawiam czy nie wolałbym na tym niż na gumie jak kupiłem. Ale jak znowu patrzę na nią i widzę tą zieleń to się cieszę. :D Może się w końcu przełamię i kupię kajdan...  :unsure:

post-102592-0-31538200-1523952434_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,


 


Jeżeli jest ktoś w posiadaniu  fizycznym lub wiedzy gdzie mogę dostać / znaleźć / otrzymać koło przesuwu dani tygodnia do Certiny cal 25 -652 będę ogromnie wdzięczny za pomoc.


Zdjęcie poszukiwanego w mojej galerii - załącznik poglądowy


 


Z góry dzięki za każdy sygnał.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C032.426.16.041.00 To nowość Certiny i wpadła mi w oko, jutro ją będę oglądał na żywo, Ciekawe czy na żywo tez się tak będzie ładnie prezentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C032.426.16.041.00 To nowość Certiny i wpadła mi w oko, jutro ją będę oglądał na żywo, Ciekawe czy na żywo tez się tak będzie ładnie prezentować.

Daj koniecznie znać jak wrażenia i jeśli możesz wrzuć fotki z przymiarki :)

Tez się nad nim zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Kolego GossiCK, szukałeś tu? Albo tu? Moze warto do nich napisać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne  :rolleyes: kolor tarczy, indeksy i ta biała luma na żywo wygląda bardzo dobrze.

Zegarek jest dość masywny i wysoki i nie wygląda na 41mm bardziej 42mm.

Ogólnie bardzo ładny zegarek  :D   

Mój nadgarstek to 17cm.


Sorry za zdjęcia, ale na miniaturce było ok. 

post-103139-0-95123900-1524846458_thumb.jpg

post-103139-0-00205500-1524846481_thumb.jpg

post-103139-0-01519800-1524846516_thumb.jpg

post-103139-0-50706100-1524846529_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale faktycznie wygląda na duży. Muszę przymierzyć bo mi się podoba. I to bardzo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza dostawa :) , z założenia ma cieszyć jako EDC i przyznaję, że bardzo pozytywne wrażenie zrobiła :)

 

 5eeb923fd1af85f9a66475f33bf71636_big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.