Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Admof napisał(-a):

niby taki znawca, a nie widzi, że koperta zupełnie inna niż rolkowa? :D nie mówiąc już o indeksach czy wskazówkach, po homara to do Steinharta albo Davosy :) tak wypunktował film gin gin watches, a za 5 lat jednak się okaże, że Tudor dalej będzie spadał w rankingu wartości sprzedaży jak Pam, przypomnę się za pięć lat ;D

 

Masz racje, patrze jeszcze raz i okazuje sie, ze to inne zegarki 🤭
Zapraszam.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Lvk0lrz.jpeg&key=54b1f05e65765859fd1a796686139a10403ac3118d7ab9b0f060ff76d8f1be21
Marcin wstydu nie masz obnosząc się publicznie z homarem, jak tak można? Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2024 o 16:45, Olsen napisał(-a):

moja stara cytrynka z nowym szkiełkiem i nowym bezelem , wg. mnie wyszło spoko :)

IMG_0367.jpg

Nawet bardzo spoko.

Gdzie można dokupić do niej nowy bezel ? 

Pytam z ciekawości,  bo zegarka już dawno nie mam , ale z tego co pamiętam to  po kilku latach użytkowania zrobił się lekko żółty,  taki vintage. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tommly napisał(-a):

Marcin wstydu nie masz obnosząc się publicznie z homarem, jak tak można?emoji12.png

Tomek no właśnie nie wiem wszystko co nie Rolex to homar 🤪


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, tommly napisał(-a):

Marcin wstydu nie masz obnosząc się publicznie z homarem, jak tak można?emoji12.png

Właśnie powinien opuścić wątek! :D Najlepiej na stałe; homar jeden 😆 

Mega mi się podoba ten zegarek, piszę to po raz n-ty.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, GTR napisał(-a):

Nawet bardzo spoko.

Gdzie można dokupić do niej nowy bezel ? 

Pytam z ciekawości,  bo zegarka już dawno nie mam , ale z tego co pamiętam to  po kilku latach użytkowania zrobił się lekko żółty,  taki vintage. 

dzięki , przewiń troszkę do góry temat tam napisałem co i jak , ogólnie była akcja serwisowa dot. bezela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2024 o 08:22, Autor1984 napisał(-a):

Właśnie powinien opuścić wątek! :D Najlepiej na stałe; homar jeden 😆 

Mega mi się podoba ten zegarek, piszę to po raz n-ty.


Bo to mimo wad bardzo fajna propozycja. U mnie często na nadgarstku. 

Wrzucę zdjęcie z archiwum tego homara ale jak Cię kusi to może się zastanów bo IMO warto.

 

sWs9S4Y.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):


Bo to mimo wad bardzo fajna propozycja. U mnie często na nadgarstku. 

Wrzucę zdjęcie z archiwum tego homara ale jak Cię kusi to może się zastanów bo IMO warto.

 

sWs9S4Y.jpg

Kupiłbym ją natychmiast, ale teraz w mam planie coś pokroju eleganta, który niestety wiąże się z dość sporą liczbą wyrzeczeń.

Nie odbierz tego jako wazeliniarstwo, ale fotka jak z katalogu ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Autor1984 napisał(-a):

Kupiłbym ją natychmiast, ale teraz w mam planie coś pokroju eleganta, który niestety wiąże się z dość sporą liczbą wyrzeczeń.

Nie odbierz tego jako wazeliniarstwo, ale fotka jak z katalogu ;)

 

No to czekamy na fajnego eleganta. Ja noszę rzadko eleganckie zegarki i w sumie mam tylko OS  ale też bym coś kupił . Ostatnio dużo Balli się pojawiło i mi się tez podoba czarna wersja tylko po co :)

Co do zdjęć to mimo 4 letniego telefonu nie jest źle ale właśnie tutaj ten zegarek wygląda tak na żywo tzn tarcza i bezel są naturalnie tak fajnie czarne. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu ten zegarek wygląda fenomenalnie. Rzeczywiście ma tak dobry anty refleks?

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że mam już poprzednią wersję GMT, to pewnie bym się skusił na nowy model. Ten szafirowy bezel w tegorocznym wypuście robi super wrażenie.

20240306_151027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dawid_999 napisał(-a):

Na tym zdjęciu ten zegarek wygląda fenomenalnie. Rzeczywiście ma tak dobry anty refleks?

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak pisałem ta tarcza jest nkesamowicie czarna. Szkło pewnie. A ar ale bez żadnej poświaty. Wrzucam zdjęcia bez żadnych zwiększania kontrastów czy wygładzania. 

Trzeba zobaczyć na żywo, że naprawdę jest to fajny nurek. 

QtZJmwo.jpeg

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek. Na tym zdjęciu przykuwa uwagę bardziej niż to co się dzieje w tle :)

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawid_999 napisał(-a):

Świetny zegarek. Na tym zdjęciu przykuwa uwagę bardziej niż to co się dzieje w tle :)

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wielbłąd w tle i to w małym mini zoo to też fajna sprawa nie tylko dla dziecka :)

Dodatkowo jak możesz go pogłaskać. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina po ciężkich przejściach wróciła do pełnego zdrowia :) 

IMG_9593.thumb.jpg.0e36ef2d9fbc59d931e8b69546498f41.jpgIMG_9588.thumb.jpg.793a5ff50dcf0c27e3926a94857592d0.jpgIMG_9586.thumb.jpg.fa650ffad1f9304408a28c466dc21603.jpgIMG_7856.thumb.jpg.ba4fe5f5d2394e2ff2c870476149a581.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie, czy jest możliwość dokupienia samej koperty (pozłacanej) do kwarcowego modelu Caimano?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Walter_87 napisał(-a):

A nie wiecie, czy jest możliwość dokupienia samej koperty (pozłacanej) do kwarcowego modelu Caimano?

Myślę że jest szansa tylko byś musiał wyjść z zapytaniem do zakładów gdzie mają autoryzacje Certiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2024 o 20:25, Feymozim napisał(-a):

Myślę że jest szansa tylko byś musiał wyjść z zapytaniem do zakładów gdzie mają autoryzacje Certiny


W sensie, że np. Time Trend?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):


W sensie, że np. Time Trend?

Oni nie mają w ofercie Certiny, szukaj zakładów zegarmistrzowskich a nie sklepów które zajmują się sprzedażą zegarków

Jak chcesz to mogę Ci pomóc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Feymozim napisał(-a):

Oni nie mają w ofercie Certiny, szukaj zakładów zegarmistrzowskich a nie sklepów które zajmują się sprzedażą zegarków

Jak chcesz to mogę Ci pomóc :) 

 

A, w ten sposób.
Jeśli posiadasz wiedzę tajemną i masz możliwość zrealizowania mojej idei - chętnie skorzystam z Twej pomocy :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):

 

A, w ten sposób.
Jeśli posiadasz wiedzę tajemną i masz możliwość zrealizowania mojej idei - chętnie skorzystam z Twej pomocy :)

Napisz Priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.