Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj druga przymiarka do klubu, najgorsze jest to, że nie jestem perwersyjny i jedna będzie musiała iść do domu
I szybkie pyranie, która ma zostać, niebieska czy czarnae1374ddae112c1a9605e3442b9a988f3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

Dzisiaj druga przymiarka do klubu, najgorsze jest to, że nie jestem perwersyjny i jedna będzie musiała iść do domu emoji6.png
I szybkie pyranie, która ma zostać, niebieska czy czarnaemoji848.png

 

Zostaw sobie niebieską, tylko wcześniej przykręć jej dekiel z czarnej. ;)

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostaje niebieska, jeżeli ktoś miałby ochotę na czarną to mogę odstąpić w cenie zakupu okazyjnego w Kruku. Jeżeli nie to będę odsyłał. To nie jest oferta sprzedaży tylko ewentualna przysługa.

Drugie pytanie, to jak się nosi DS1 Day Date?

No to żółwik fcb89602f02a3b5641253b3bad315978.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Drugie pytanie, to jak się nosi DS1 Day Date?

 

Że taką?

 

31O0iDQ.jpg

 

Co dokładniej chcesz wiedzieć?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś zadowolony i czy kupiłbyś jeszcze raz?

Miałem Hamiltona Kinga, nie byłem w stanie zcierpieć uciętej 11 i 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model już w wersji z szarą tarczą i teraz do niego wróciłem i kupiłbym i trzeci raz :) Uwielbiam wskazanie pełnego dnia tygodnia z datą w takim wydaniu bo w Hamiltonie tak jak piszesz wygląda to tragicznie... Jedyny minus to brak bransolety, tym bardziej przy 21 mm w uszach, ale powiedzmy, że już do tego przywykłem ;) O ile mnie pamięć nie myli tylko jedna wersja kolorystyczna tego modelu (najbrzydsza w moim odczuciu) sprzedawana jest na bransolecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem twoją, najładniejszą - złota a skromna i będzie komplet z PH200M. Nad bransoletą nie rozpaczam, gdyż jestem paskolubny a nic tak nie odmienia zegarka jak zmiana paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisz, czy szkiełko w niej jest płaskie czy wypukłe, kupowałem z przekonaniem, że jest wypukłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie. Szkiełko wystaje ponad kopertę, jest faza i jest wypukłe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Ale ja już nie mam nerek emoji12.png

To może watróbka? Warto :D


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może watróbka? Warto
Będę czekał, aż dojrzejesz do "puceny" i tylko nie pisz, że mi życia zbraknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2022 o 15:04, cordi7 napisał(-a):

Oglądałem nie dalej jak wczoraj na wystawie te nowe nurki w ceramice, są świetne - zwłaszcza podoba mi się tytan w tonacji Omegi No Time To Die. Szkoda tylko, że rozmiarówka trochę rozstrzelona bo 38 mm mały a 43 to już kawał stali.

 

 

One są w rozmiarze 38? Zainteresowały mnie, ale na stronie certiny w ceramice widzę tylko 43. Może coś przegapiam. 🫣


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, agremi napisał(-a):

One są w rozmiarze 38? Zainteresowały mnie, ale na stronie certiny w ceramice widzę tylko 43. Może coś przegapiam. 🫣


Nie, to mój skrót myślowy był nie do końca jasny. W tej chwili w ofercie jest 38 mm z aluminium, 43 mm z aluminium w stali oraz nowe w stali i tytanie (a la No Time To Die) z ceramiką. Coś mi się kojarzy, że gdzieś czytałem o tym, że ceramika ma wejść i do 38 mm. Natomiast nic mi nie wiadomo aby mieli zrobić 38 mm w tytanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to się zgadza, aktualnie z aluminium są 38. Zobaczymy, może i z ceramiką wejdą. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

Będę czekał, aż dojrzejesz do "puceny" emoji1.pngi tylko nie pisz, że mi życia zbraknie emoji6.png

No to nie napiszę. :D


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebezpiecznie mi się zaczyna podobać ten cygan, szkoda tylko, że to bardziej kolor żółtego złota, a nie miedzi, jak w Orisie 65.

 

 

thumbnail_Certina_DS_Action_Diver_STCC032.807.22.041.10.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś cisza w temacie?

 

IMG_6847p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie zamierzam nabyć C038.407.38.037.00. Mechanizm to 80.651 Powermatic Nivachron. Niestety nie znalazłem informacji ile kamieni. Jest się czego obawiać? ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maziboss napisał(-a):

(...) Jest się czego obawiać? ;) 

 

Jest, że przez dłuższy czas nie będziesz chciał nosić innych zegarków. ;)

 

Mierzyłem kiedyś w innej wersji kolorystycznej - fajnie się układa na nadgarstku. Mechanizm porządny, nie powinno być z nim problemów. Do tego w większości przypadków wychodzą z fabryki bardzo dobrze wyregulowane.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Jogi napisał(-a):

Jest, że przez dłuższy czas nie będziesz chciał nosić innych zegarków. ;)

 

Mierzyłem kiedyś w innej wersji kolorystycznej - fajnie się układa na nadgarstku. Mechanizm porządny, nie powinno być z nim problemów. Do tego w większości przypadków wychodzą z fabryki bardzo dobrze wyregulowane.

To ma być zegarek na codzień bo mam jeszcze Longinessa ale to bardziej do formalnego wystroju ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.