Docelowo i tak skończysz z Tactixem. Wyłączysz kolory i ustawisz odpowiedni tryb zasilania, po czym założysz na nadgarstek i zapomnisz o nim na wiele tygodni.
Ja uważam za swój grall DW-6900, ulubieniec to 2X Tactical, a jednak noszę Tactix7. Jest on najbardziej użyteczny w ciężkim terenie z całej trójki.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.