Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniając zupełnie temat - jutro (prawdopodobnie) wielkie święto wszystkich kibiców motorsportu w Polsce.

Nieoficjalnie już wiadomo

 

https://www.motorsport.com/f1/news/kubica-williams-race-deal-2019/4301134/

 

Oficjalnie - czekamy do jutra. To będzie jeden z najbardziej spektakularnych powrotów w dziejach sportu.

8 lat.

 

post-47356-0-77664500-1542807423_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to już więcej jak pewne :D

Jutro o 10.00 ogłoszenie w mediach a o 11.00 konferencja prasowa Williamsa :)

Nie wiem tylko jakiego czasu ale to będzie w Abu Dhabi więc raczej naszego czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Sirotkin, bo już czytałem, że w radzieckich mediach płacze i się skarży jaki to będzie skandal i hańba jak z niego zrezygnują po tej całej pracy, którą on tam włożył :D

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirotkin - nie bede po nim płakał - miał swoją szansę, niestety nie pokazał nic. Stroll lał go w każdym niemal wyścigu.

Putin będzie miał kierowcę w postaci Kwiata w STR a to moim zdaniem dużo lepszy kierowca od Sirotkina, nie było parcia na Kremlu żeby ostatni z ostatnich dalej jeździł i był ostatni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny towarzysz Sierioża. :)

Aż mi go szkoda. :D Niech wie jak się czuł Robert w tamtym roku, kiedy na ostatniej prostej wyskoczył  ze swoimi rublami.

 

Co do Roberta.

Mniej więcej jakieś cztery lata temu pogodziłem się z tym, że nie wróci.

Nadzieja odżyła po testach z Renault.

Miejmy tylko nadzieję, że Williams będzie miał lepszy bolid niż w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojtas79 pytałeś niedawno o Revoluta, jest znowu:

 

https://www.pepper.pl/promocje/darmowa-karta-revolut-z-7z-na-karcie-116022

Dzięki za pamięć, chyba skorzystam bo właśnie muszę 200 EUR do Niemiec przesłać. Dobrze rozumiem że nie ma w tym żadnych rocznych opłat stałych itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten 'sławny' już filmik z f1.com ?

Jeśli tak to już możemy nie chłodzić, a otwierać szampany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanownego Premiera nagrali jak głupio chlapnął o Kubicy i już Robert ma sponsora

chociaż komuś nagrania wyszły na dobre :)

Ty tak serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśmy ujawniono jednego dnia a następnego RK był w kancelarii premiera a następnie z wizytą u prezesa Orlen. Za dwa tygodnie Orlen podpisuje umowę z Williansem.

Naprawdę myślisz te taśmy miały jakieś znaczenie jeśli chodzi o umowy sponsorskie? :)

Pewnych rzeczy nie załatwia się "od ręki" , pracuję nad tym sztab prawników, menadżerów itd.

Można nie lubić premiera ale jednak to nie tak działa.

Ale tu też jest ciekawostka - jako prezes banku nie miał interesu żeby płacić 10k€ gdyby Robert jeździł w Ferrari, jako premier ma mega interes żeby zapłacić 10k€ żeby Robert był twarzą Orlenu.

Taki chichot losu :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem F1 więc mój wpis będzie tendencyjny i być może wkładam kij w mrowisko, ale z tego co podają media to podobno ma być 10 mln Euro, a po drugie czy akurat w tym kierunku powinien iść koncern bądź co bądź państwowy?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem F1 więc mój wpis będzie tendencyjny i być może wkładam kij w mrowisko, ale z tego co podają media to podobno ma być 10 mln Euro, a po drugie czy akurat w tym kierunku powinien iść koncern bądź co bądź państwowy?

To taki dalekowschodnio ruski wzorzec sponsoringu państwowego

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tyko moje sugestywne zdanie , F1 lubię oglądać , ale to nie moja bajka , byłem nie dawno na spotkaniu Sonika [ quady ] który bije rekordy za rekordem i dopiero rok temu ORLEN w POŁOWIE sponsoruje go w Dakarze

Ale bardzo proszę po dzisiejszym głosowaniu [ a jestem bezpartyjny ] 3 godz. 25 min . jakaś ważna ustawa została przegłosowana to co dopiero dla Premiera zasponsorować dobrego sportowca na parę bani .

niech jeżdzi jak najdłużej i najlepiej , ale nie Mów że ktoś sponsorowany przez bogatą firmę nie ma większych szans na kontrakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem F1 więc mój wpis będzie tendencyjny i być może wkładam kij w mrowisko, ale z tego co podają media to podobno ma być 10 mln Euro, a po drugie czy akurat w tym kierunku powinien iść koncern bądź co bądź państwowy?

10 mln euro za sezon :)

A jak uważasz? Ile pompują spółki państwowe w polską ligę piłki kopanej? :)

I nie tylko, w każdy sport.

Każdy promuje się tam gdzie widzi zysk marketingowy.

Tu zysk marketingowy jest pewny.

 

A Sonik doszedł do zwycięstwa w Dakarze sam i dzięki temu teraz sponsorzy chętnie z nim rozmawiają.

Tak samo do F1 doszedł Kubica w 2006.

Analogiczna sytuacja- gość coś osiągnął i może być cennym ambasadorem marki.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Wiecie czym się różni firma "państwowa" a tak naprawdę giełdowa od prywatnej :) ? Tym czym demokracja od dyktatury. W demokracji, jak celnie skonstatował to Charles Bukowski, najpierw jest głosowanie a potem mówią ci co masz zrobić. W dyktaturze pomija się idiotyczny akt wyborczy i od razu przystępuje do działania.
W firmach prywatnych za poważnymi decyzjami nie stoi sztab ludzi bo każdy wie za co odpowiada a tym samym nie ma jak i gdzie skryć się za plecami. Tak jest przynajmniej w firmach gdzie coś się dzieje.
Przekornie zapytam a dlaczegóż to firma "państwowa" nie ma stosować mechanizmów autopromocji tak jak robią to firmy prywatne?

Co do premiera i takich tam, to w Polsce paraliż decyzyjny jest normą. Dlatego brutalne wyrąbanie sobie przejścia pośród słupów jest jak najbardziej na miejscu.

W Orlenie więcej wydają na waciki :) .

Jak Kubica ma siły i sprosta wyzwaniu to niech jeździ.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 mln euro za sezon :)

A jak uważasz? Ile pompują spółki państwowe w polską ligę piłki kopanej? :)

I nie tylko, w każdy sport.

Każdy promuje się tam gdzie widzi zysk marketingowy.

Tu zysk marketingowy jest pewny.

 

A Sonik doszedł do zwycięstwa w Dakarze sam i dzięki temu teraz sponsorzy chętnie z nim rozmawiają.

Tak samo do F1 doszedł Kubica w 2006.

Analogiczna sytuacja- gość coś osiągnął i może być cennym ambasadorem marki.

Ambasador Orlenu, no nie wiem

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.