Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, broń Cię Panie Boże

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Paweł, wstaw do środka świeczkę, będzie piękny lampion :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba inne oba świetne. Szturmański grubo ciosany, ale w tym jego urok, a koperta Omegi, konstrukcja bodaj z lat '60, to majstersztyk.

A Tobie? ;)

Popularności tym nie zdobędę, ale powiem prawdę - moonwatch. Choć to radziecki chronograf jest na mojej liście następny do zdobycia. Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do wszystkiego więc...

Pewnie wielu słyszało/widziało ale pozwolę sobie na mój prywatny zachwyt. Obłędnie zaśpiewane przez Marcina (mam nieodparte wrażenie że chwilami z grzeczności pozwalał zaistnieć Patrycji :D )

https://wmeritum.pl/marcin-sojka-the-voice-of-poland/257227

 

edit.

Bardziej dla młodzieży :D

I jak muzycznie zacząłem to jeszcze jedna RZECZ. W 21 wieku już takie formy muzyczne raczej nie istnieją ale to jest pokaz jak gitara potrafi śpiewać. (chyba już wrzucałem dawno temu ale dobrego nigdy nie za dużo) :)

wersja life:  

https://www.youtube.com/watch?v=gzXEgIVCteY

I bardziej zgodna z tematem radzieckim :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do wszystkiego więc...

Pewnie wielu słyszało/widziało ale pozwolę sobie na mój prywatny zachwyt. Obłędnie zaśpiewane przez Marcina (mam nieodparte wrażenie że chwilami z grzeczności pozwalał zaistnieć Patrycji :D )

edit.

Bardziej dla młodzieży :D

I jak muzycznie zacząłem to jeszcze jedna RZECZ. W 21 wieku już takie formy muzyczne raczej nie istnieją ale to jest pokaz jak gitara potrafi śpiewać. (chyba już wrzucałem dawno temu ale dobrego nigdy nie za dużo) :)

wersja life:  

 

I bardziej zgodna z tematem radzieckim :D

 

No cóż , piękne fragmenty... panie Krzysztofie

Jak dla mnie, cudowna muzyka zakończyła się w latach 90tych...(max).  Inaczej, nie szukałem dalej, i nie szukam.Zatrzymałem się wtedy. Nadal odkrywam piękne kawałki  lat 60,70,80... .

Zauroczony z lat młodości Iron Maiden , uważam że zegarki też najlepsze były do początku lat 90... :D

Podkreślam, to mój punkt spojrzenia ... lub widzenia...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż , piękne fragmenty... panie Krzysztofie

Jak dla mnie, cudowna muzyka zakończyła się w latach 90tych...(max).  Inaczej, nie szukałem dalej, i nie szukam.Zatrzymałem się wtedy. Nadal odkrywam piękne kawałki  lat 60,70,80... .

Zauroczony z lat młodości Iron Maiden , uważam że zegarki też najlepsze były do początku lat 90... :D

Podkreślam, to mój punkt spojrzenia ... lub widzenia...

Iron też lubiłem i lubię :) Moja ulubiona płyta "Seventh son of a seventh son" :D

Muza podobna znaczy stary już jesteś :D

Ja też lata 80-90 jak chodzi o muzykę z wyjątkami później...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life after death. Szczególnie koncertowa wersja. Mega. Ale I solowo Bruce Dickinson jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ukochana to "Powerslave". Jak ją pierwszy raz usłyszałem w 1989, tak wsiąkłem w heavy metal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie heavy metal usypia, gdy tylko ktoś zarzuci "Halloween" , "white snake" , czy nawet "Iron Maiden" - choć tu akurat nie wszystkie kawałki, to odrazu ziewam i oczy mi się kleją :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie heavy metal usypia, gdy tylko ktoś zarzuci "Halloween" , "white snake" , czy nawet "Iron Maiden" - choć tu akurat nie wszystkie kawałki, to odrazu ziewam i oczy mi się kleją :)

..no bo to muza nie tylko do słuchania. Może służyć jak żadna inna, za kołysanki dla dzieci ... :D:lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie heavy metal usypia, gdy tylko ktoś zarzuci "Halloween" , "white snake" , czy nawet "Iron Maiden" - choć tu akurat nie wszystkie kawałki, to odrazu ziewam i oczy mi się kleją :)

Przemek - drugi raz w życiu przeżywam dysonans poznawczy.

Pierwszy raz coś takiego przeżyłem jak parkowałem auto obok wielkiej BM-ki z której wysiadł wielki łysy facet w dresie a z wnętrza auta usłyszałem ciche dźwięki trzeciej symfonii Rachmaninowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek - drugi raz w życiu przeżywam dysonans poznawczy.

Pierwszy raz coś takiego przeżyłem jak parkowałem auto obok wielkiej BM-ki z której wysiadł wielki łysy facet w dresie a z wnętrza auta usłyszałem ciche dźwięki trzeciej symfonii Rachmaninowa :)

A co Cię Roman "zdysonansowało" ;) w moim poście? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to, że zasnąć przy Iron Maiden raczej się nie da a ponadto wyobrażałem sobie (nie wiem dlaczego) że heavy metal to Twoja ulubiona muza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, a jednak można zasnąć, mi się zdarzało, moja ulubiona jest trochę ostrzejsza :) np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jeździć przy Rachmaninowie to trzeba potrafić. Mimo całej miłości do niego nie wyobrażam sobie. To wzmaga myśli mordercze na drodze  :lol:  :lol:  :lol:


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Jak łysy i w BMW-icy to powinien słuchać czegoś lżejszego ;) np. Wagnera :D ? Z klasyki w aucie, ostatnio słuchałem Karla Orffa "Carmina Burana".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny do auta jest Vivaldi, ja lubię wariację cztery pory roku (szczególnie wiosna) na gitarze elektrycznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam juz zawartość dla mojego wizytownika...

 

post-2232-0-14581000-1543873862_thumb.jpg

 

Medal z okazji 1000lecia Rosji :)

 

post-2232-0-35217200-1543873917_thumb.jpg

 

post-2232-0-83499800-1543873947_thumb.jpg

 

Chyba oryginalny - wyglada OK :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Skoro już muzycznie i o zegarkach to i ja wrzucę coś z moich okolic.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów wie coś na temat manufaktury La Leddise Lede (Belg)?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro już muzycznie i o zegarkach to i ja wrzucę coś z moich okolic.

 

 

 

Pozdrawiam

Wojtek, rozbiłeś mnie, nie wiem czy do rana się pozbieram

Jak Barbórka to Barbórka

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Wiesz przez długi czas ta piosenka była na podium listy przebojów wiec była puszczana kilkanaście razy na dzień :D

 

A ze ja w domu, aucie, garażu i pracy mam ustawione te wszystkie szlagierowe stacje... no to utrwala sie w pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.