Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dzisiaj dwa - czarny i taki jakby bordowy - naprawdę fajne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz Paweł z Heureki5945b7e211a3872b4caa358179bb2dcd.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest współczesny Prim

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

No są takie stare i sa nowe - nowe sa większe i w stalowych kopertach, średnica cos około 38-40mm  widziałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No są takie stare i sa nowe - nowe sa większe i w stalowych kopertach, średnica cos około 38-40mm widziałem

36x41 mm Made in Czechoslovakia, taki?bcc49408f9f19ace41d6f79c2e197e9d.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36x41 mm Made in Czechoslovakia, taki?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

No przeca dałem linka do jakiego 

Dokładnie TAKI  kropka w kropkę http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/9286-prim-sport-1st-gen-advice/&do=findComment&comment=121523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki - ale cena to z lekka kosmos na tej stronie

Facet chciał po 300euro to sprawdziłem mu czoło czy aby nie ten teges ....

300 ojro to sporo za starą jedynkę. Ale nie kosmicznie Jak znajdziesz nowe po 300 (ale nowe z Eltonu a nie współczesne tarcze i koperty) to daj znać tak na marginesie ktoś te nowe stalowe koperty w Polsce robi. Tak ludzie na mieście mówią i chociaż szukam już chwile to mocno się ktoś zakamuflował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel tych dwóch Primów to Czech - ma czarnego i bordowego są większe od tych starych bo stare też miał więc miałem porównanie - jak będę się z nim widział i będzie je miał to wkleję fotki

Zegarki były w stalowych kopertach, większe od starych jedynek ale takie same z wyglądu - zegarki były nowe ale bez pudełek czy papierów tylko same zegarki 


Wyglądały dokładnie jak te ze zdjęć 

post-68206-0-26188000-1541263964_thumb.jpg

post-68206-0-11718800-1541264070_thumb.jpg

post-68206-0-41730900-1541264077_thumb.jpg

post-68206-0-97595500-1541264084_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na gieldzie w Bytomiu dostane szkielko do Slavy lodówki?

No to po dzisiejszej wizycie w Bytomiu juz mogę sam na to odpowiedzieć: nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie juz po fakcie (rozmyslnie ) Warto było? 

Oczywiście mam swoje zdanie ale ciekawi minie co myślą inni dlatego nie podpowiadam  ale ogólnie napiszę, że to nie jest w 100% oryginał :)

 

https://allegro.pl/mega-unikat-kirow-k-43-z-1937r-oficerskie-i7646777622.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, jak kupiłeś to napewno warto było :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem Grzegorz. Licytowałem ale nie miałem parcia bo mam Sborkę (Łukasz  - dzieki :)

Zastanawiałem się bo zegark rzadki i z ładna tarczą ale  składak.

Powinien być w kieszonkowej kopercie, powinien być z mechanizmem  1MCzZ, powinien miec wskazówki "łezki""heart"  jak zwał tak zwał, te  nie sa oryginalne.

 

Z drugiej strony - tarcza ładnie zachowana. Mechaznizm 2CzZ sprawny. Koperta od naręcznego - to nie jest przerobiona kieszonkowa IMO. 

Z trzeciej strony - jak dostałęm tarcze od Łukasza i udało sie złożyć w miarę oryginał to okazało się, że  tak naprawde to zwykły k-43 z troszkę inną tarczą,  ciekawy ale szału nie ma, mit wyprzedza rzeczywistość.

Pewnie jakbym nie miał tej tarczy to bym nie odpuścił - kiedyś na aukro.ua  walczyłem tez o skladaka i przegrałem (pożniej się okazało że z Hansem :)  )

 

Jeżeli zwycięzca jest na forum to gratuluję - kiedyś dalbym dwa razy tyle za ten zegarek na pewno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto i więcej było dać.... Ja nie gustuje w takich jeszcze i mało się znam ale zawsze oceniam po tym ile dawali licytując, i tu widzę, ze cztery osoby ponad 200 - już z tego wynika, że warto. Ci co nie wygrali plują sobie w brodę, że wystarczyło dać 20, 30 zł więcej - tak zawsze jest. :)

 

Ja dzisiaj też odpuściłem Wympieła... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś dał 200 albo nawet 4 osoby to nie jest wyznacznik wartości. Nie piszmy tak bo zaraz do każdej aukcji będzie po 4 holowników. To jest zegarek kolekcjonerski i z nimi jest jak pisal Romek. Jakbym nie miał a zbierał to bym brał. Ale m.zd to tylko dla amatorów lub "zwyczajnych" kupujących którzy mają kasę a im się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że cena 260 zł nie oznacza, ze jakbyś ktos dał 270 to by go kupił. Czasami wystarczy zalicytować o 1 zł więcej a czasami i 100 zł więcej może okazać się za mało. 

Gdyby ten zegarek pojawił sie 2 lata temu to dałbym i 400 zł i moze więcej :)

 

Na pewno jest to ciekawostka i można spróbować doprowadzić do oryginalnego stanu choć to będzie wymagać cierpliwości i kasy, można tez zostawić jak jest i cieszyć się Troszke nieoryginalnym ale jednak pięknym k-43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w naszej forumowej poczcie mozna piszac wiadomosc załączyć plik, np zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.