Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurdeeee!

Brat ma jutro urodziny, a ja nadal nic dla niego nie mam...

Ten czarny Adidas wydaje się być fajny, ale czy są jakieś inne kultowe perfumy, które są wręcz legendarne I dobre dla nastolatka?

Wybaczcie, że tak męczę :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może Davidoff Cool Water?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwisty - mega prezent, piękny zapach, zbieram się do niego od dłuższego czasu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co Guerlain, to Guerlain :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W mojej ocenie to zapach, który dla nastolatka będzie ok. To raczej świeżak. Co do parametrów technicznych to nie wypowiem się, bo nigdy nie było mi dane go wypróbować. Ja na Twoim miejscu poważnie zastanowiłbym się nad tym czarnym Adasiem. Zapach to zacny, a i parametry techiczne ma super! A, że nie nazywa się Dior, Chanel czy inny Hermes... Ktoś też proponował Fahrenheit Aqua i to też ciekawy kierunek. Zdecydowanie wyczuwalne DNA legendarnego protoplasty, jednak nieco świezszy, z dobrymi parametrami użytkowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po Vetiverze od Guerlaina miałem brać tego Heritage, ale wczoraj to mnie oczarowało w perfumerii...

 

i-giorgio-armani-eau-de-cedre-woda-toale

 

I mam zgryza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie to zapach, który dla nastolatka będzie ok. To raczej świeżak. Co do parametrów technicznych to nie wypowiem się, bo nigdy nie było mi dane go wypróbować. Ja na Twoim miejscu poważnie zastanowiłbym się nad tym czarnym Adasiem. Zapach to zacny, a i parametry techiczne ma super! A, że nie nazywa się Dior, Chanel czy inny Hermes... Ktoś też proponował Fahrenheit Aqua i to też ciekawy kierunek. Zdecydowanie wyczuwalne DNA legendarnego protoplasty, jednak nieco świezszy, z dobrymi parametrami użytkowymi.

Tyle że brat jest bardzo podatny na marki i chciałbym, żeby myślał, że to ekskluzywny prezent

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ten Davidoff będzie spoko. Tak samo jak Fahrenheit Aqua od Diora. Ze świeżych fajny jest też Bvlgari Aqua Pour Homme. Dość często jest w Superpharm w dobrej cenie. Świeżak, ale niebanalny, dość trwały...

Do tego to Bvlgari pięknie wygląda ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że brat jest bardzo podatny na marki i chciałbym, żeby myślał, że to ekskluzywny prezent

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tak jak pisałem wcześniej. Chanel Allure Homme Sport. Zapach ładny, brand konkretny, koleżanki brata będą sikały po majtach jak się dowiedzą i poczują ze to Chanel ;) a i brat będzie kontent Dior i Chanel to Dior i Chanel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chanel wskazany przez Kolegę @disaster3 to faktycznie spoko pomysł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chanel drogi, będę mu zazdrościl, Dior to samo :D Ten Davidoff przynajmniej brzmi drogo hahah

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chanel drogi, będę mu zazdrościl, Dior to samo :D Ten Davidoff przynajmniej brzmi drogo hahah

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Pisałeś o 200 pln za 50ml. W tej cenie można dostać ;)

Cool Water to dobry zapach ale już troche jest na rynku i mimo ze świeży to przez młodzież różnie może być przyjęty. Pamietam ze jak byłem na studiach powiedzmy w wieku 21-23 lata to średnio mi się podobał. Zdecydowanie wolałem Goodlife'a. Teraz zapach CoolWatero podobny mi pasują a już niedługo 4 dychy na karku. Jeśli coś ma być świeże, młodzieżowe i "markowe" to tez polecałem Giorgio Armani Code Sport. 75ml poniżej 200 pln spokojnie znajdziesz. Zawsze to taniej niż Chanel. Ewentualnie bardzo dużo osób porównuje go do powyższego Chanela to Versace Pour Homme "Medusa". I markowy, bardzo świeży i ładny i 1/2 ceny Chanela. Ok 150 pln za 100ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Versace Pour Homme wydają się być idealne :o To jest chyba to!

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią Medusa od zwykłych?

 

 

Sprawa jest taka...

Brat stwierdził, że chce ma urodziny pieniądze na wycieczkę... Brat zmienny jest -_-. A więc nici z perfum, wybaczcie za zamieszanie, ale wszystkie nazwy mam zapisane i wiem czego szukać na następny raz. Teraz przeglądam Iperfumy.pl w poszukiwaniu czegoś dla mnie

 

A do mnie pójdą za jakiś czas chyba Ck In2u, albo jak zaszaleje - obsession :D Ale one chyba dla mężczyzny, nie nastolatka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, spotkałem się z taką sytuacją. Koleżanka kupiła te same perfumy co miesiąc wcześniej i w ogóle nie były trwałe. Zareklamowała i bez problemu oddali kasę.

 

Ktoś, gdzieś, kiedyś, powiedział mi, że w iperfumy zdarzają się podróbki. Piszę serio i bez sarkazmu. Spotkaliście się z taką opinią?

 

Wysłane z MI 5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak w każdej plotce jest ziarno prawdy. Skoro jednak nie robią problemu w przypadku reklamacji, to zaryzykuję i zamówię u nich Egoistę Platinum.

@SzymonJestem, mam syna w wieku 25 lat, jest tylko trochę starszy od Ciebie, a bardzo lubię u niego zapachy: Versace Eros i Prada Luna Rossa. Może się pokusisz i sprawdzisz?

 

Wysłane z MI 5s

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak w każdej plotce jest ziarno prawdy. Skoro jednak nie robią problemu w przypadku reklamacji, to zaryzykuję i zamówię u nich Egoistę Platinum.

@SzymonJestem, mam syna w wieku 25 lat, jest tylko trochę starszy od Ciebie, a bardzo lubię u niego zapachy: Versace Eros i Prada Luna Rossa. Może się pokusisz i sprawdzisz?

 

Wysłane z MI 5s

Versace Eros wydaje się być fajnym zapachem :) Tyle, że nie ukrywam, nie mam dużych możliwości powachania w tych wszystkich perfum, kupujecie czasem w ciemno, czy lepiej zbyt często nie ryzykować?

 

Ps. Twoj syn jest starszy o 11 lat, to już dorosły mężczyzna jest :D Ale ten Versace to raczej świeży zapach, nadalby się

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam możliwość, to zawsze sprawdzam nowy zapach na sobie. W ciemno kupuję tylko perfumy od Armaniego, od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem, po prostu mi leżą :-)

 

Wysłane z MI 5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kliknąłem w ciemno Guerlaina Heritage edp zachęcony przez kolegę KRWISTY.Zamówiony na iperfumy.

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, wydawało mi się, że jesteś trochę starszy, luz ;) Ten Versace może nie jest typowym świeżakiem, ale powinien Ci się spodobać.

 

Wysłane z MI 5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kliknąłem w ciemno Guerlaina Heritage edp zachęcony przez kolegę KRWISTY.Zamówiony na iperfumy.

Ja przy tego typu zapachach pytam czy on ma pojedyńcze siwe włosy, siwą brodę czyli skalę "dziadkowości".

Dla mnie Zino czy Bois du Portugal już mają siwe włsoy i ich unikam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy, ale się uparłeś na tego biednego Zino - za każdym razem piszesz o jego "dziadkowości", z którą za każdym razem nie mogę się zgodzić i w cichości ducha za każdym razem to czynię.

 

Szczerze jakoś Guerlain Heritage nie zapadł mi w pamięci. Będę musiał go sobie przypomnieć.

 

Co do Armaniego Eau de Cedre, to faktycznie, na początku bardzo mnie zaintrygował, ale po jakimś czasie robi się słaby i nudnawy. Lepszy jest zwykły Armani Eau pour Homme, zwłaszcza oryginał z lat 80. :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.