Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

SPINNAKER

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 tomaszzt

tomaszzt
  • Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 02 październik 2019 - 21:06

Ma ktoś już Hulla Rivierę ? Myślę o niebieskiej wersji, jakby miał 40mm brałbym w ciemno - chociaż....ostatni seiko recraft (ten mniejszy 40mm) poszedł do ludzi, bo był strasznie klockowaty.

• 0

#82 mieczus

mieczus
  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 08 październik 2019 - 20:38

Czy Spinnaker to nie taki pseudo majtkowiec - branduje go firma marketingowa z Londynu bez żadnych zegarkowych korzeni... A może taki jest właśnie "urok" małych brandów, ale czy na pewno są warte tych dolarów, na jakie są wyceniane? Tyle ludzi ma wątpliwości do ety z plastikowymi dodatkami (powermatic) a Spinnaker caly bezel ma plastikowy. Swatch też ma w ofercie plastikowe zegarki ze swoimi automatami za niższe kwoty a swatch jest do tego "swiss" ;)
Tak - to prowokacja.
  • 0

#83 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 2054 postów

Napisano 08 październik 2019 - 21:12

Pite było?  :rolleyes:  

• 0

#84 JacekPrzemysław

JacekPrzemysław
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 październik 2019 - 14:29

@ Mieczus: Mam dwa Spinnakery i przyznaję że czasem zakładam je do majtek, przed spodniami. Bywało, że nosiłem je po domu bez spodniej bielizny, jedynie w piżamie. Można śmiało powiedzieć, że wyroby tej zacnej holenderskiej manufaktury pasują do rożnych kreacji. Osobiście polecam je w połączeniu z akcentami marynistycznymi: t-shirtem z wyłożonym kołnierzem w paski, ewentualnie do futra z morsa albo potrawki z ośmiornicy.

• 0

#85 Rikimaru75

Rikimaru75
  • Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 17 październik 2019 - 15:35

Spinnaker Dumas w nowych kolorach już dostępny

https://ocarat.com/r...spinnaker dumas

9.jpg

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych