Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie, jak zamówić spinnakera, żeby nie płacić cła, Vatu itp. Istnieje jakaś europejska dystrybucja?

Wysłane z mojego Moto Z3 Play przy użyciu Tapatalka

Panowie, jak zamówić spinnakera, żeby nie płacić cła, Vatu itp. Istnieje jakaś europejska dystrybucja?

Najprościej z polskiej dystrybucji. Np tu:

https://timeandmore.pl/zegarki-spinnaker (zawsze jest dodatkowy rabat),

https://zegarek.pl/pl/c/Zegarki-SPINNAKER/294

https://minuta.pl/zegarki-spinnaker/?skad=GoogleSpinnaker&gclid=EAIaIQobChMIvo38-rTe4gIVFOR3Ch2ovQODEAAYASAAEgLMd_D_BwE

Małżeństwo i zegarki.

Dzięki:)

Czy ktoś z was ma model Hull lub Hull California? Zamarzył mi się ten ostatni. Chcieliby poznać opinie na forum.

Edited by Symonid

Po szczegółowej  analizie własnej "kolekcji" stwierdziłem, że pozbyłem się wszystkich zegarków z okrągłymi indeksami i wskazówkami tzw. "pekaesami". Czy prawdziwy kolekcjoner może sobie na to pozwolić?  :lol: NIE!
Musiałem w trybie pilnym to niedopatrzenie uzupełnić, by nie narazić się na ostracyzm środowiska zegarkowego przed corocznym spotkaniem w ramach naszego podstolika....
(...) trzeba sobie jeszcze tylko wewnętrznie wyjaśnić, że nie będzie to oczywiście hommage Submarinera, ale przecież tego.... mniej znanego :ph34r:  Bregueta 1646 (będę to powtarzał na spotkaniu ze 100 razy) oraz jakiś rozmiar powyżej 41mm (które zdominowały "kolekcję") i już pędzę do sklepu (przy donośnych i pomocnych okrzykach kolegów-zegarkomaniaków: "bierz, bierz, bierz!")
Tak po 3 dniach przyjeżdża do mnie z Holandii ten ogromy (43 mm) potwór, który teraz będę musiał nosić  :blink: 

66297477-345205066405178-113419388812315

66390734-2405471903042805-38463244869576

Zdjęcia dzięki uprzejmości kolegi tymancjo, który krzyczał najgłośniej  :P
Edited by leoric

Po szczegółowej  analizie własnej "kolekcji" stwierdziłem, że pozbyłem się wszystkich zegarków z okrągłymi indeksami i wskazówkami tzw. "pekaesami". Czy prawdziwy kolekcjoner może sobie na to pozwolić?  :lol: NIE!Musiałem w trybie pilnym to niedopatrzenie uzupełnić, by nie narazić się na ostracyzm środowiska zegarkowego przed corocznym spotkaniem w ramach naszego podstolika....(...) trzeba sobie jeszcze tylko wewnętrznie wyjaśnić, że nie będzie to oczywiście hommage Submarinera, ale przecież tego.... mniej znanego :ph34r:  Bregueta 1646 (będę to powtarzał na spotkaniu ze 100 razy) oraz jakiś rozmiar powyżej 41mm (które zdominowały "kolekcję") i już pędzę do sklepu (przy donośnych i pomocnych okrzykach kolegów-zegarkomaniaków: "bierz, bierz, bierz!")Tak po 3 dniach przyjeżdża do mnie z Holandii ten ogromy (43 mm) potwór, który teraz będę musiał nosić  :blink:   Zdjęcia dzięki uprzejmości kolegi tymancjo, który krzyczał najgłośniej  :P

Leon nie ma strachu, jak potwór będzie za duży zawsze możesz sprzedac

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Leon nie ma strachu, jak potwór będzie za duży zawsze możesz sprzedac

Jurek - nie mogę - bo przecież muszę mieć jakieś mercedesy i okrągłe indeksy w "kolekcji" :lol: 

... no chyba, że wyszukasz mi jakiegoś vintage z mercedesami i okrągłymi indeksami  :ph34r: Choć jak dobrze obaj wiemy, ja już nic nie kupuję  :lol:

Bo Spinnakery to fajne zegarki są :-)

Dzisiejsza dostawa :-)

Widziałem w innym temacie, że Twój nowy nabytek jest już na bransolecie. Wstaw więcej fotek z tym meshem, także od strony mocowania. Całkiem ciekawie na nim wygląda.

I oczywiście niech się dobrze nosi.

Małżeństwo i zegarki.

Bo Spinnakery to fajne zegarki są :-)

Widziałem w innym temacie, że Twój nowy nabytek jest już na bransolecie. Wstaw więcej fotek z tym meshem, także od strony mocowania. Całkiem ciekawie na nim wygląda.

I oczywiście niech się dobrze nosi.

Mesh nie jest od tego zegarka, kupiony na Ali.... za 40 pln jednak ładnie się komponuje. Aktualnie jest na nato :-) z zakładaniem jest trochę zabawy paska nie da się przecisnąć pod teleskopem, trzeba przyłożyć nato i następnie wpinać teleskop.

post-16140-0-06142900-1563628264_thumb.jpg

post-16140-0-59868100-1563628274_thumb.jpg

post-16140-0-32805100-1563628294_thumb.jpg

post-16140-0-08230300-1563628572_thumb.jpg

post-16140-0-73000600-1563628582_thumb.jpg

post-16140-0-14986300-1563628590_thumb.jpg

Edited by Rikimaru75

Mesh nie jest od tego zegarka, kupiony na Ali.... za 40 pln jednak ładnie się komponuje. Aktualnie jest na nato :-) z zakładaniem jest trochę zabawy paska nie da się przecisnąć pod teleskopem, trzeba przyłożyć nato i następnie wpinać teleskop.

Całkiem paskolubny zegarek, mimo, że wymagający przy przebierankach ;-).

Na tej bransolecie naprawdę super!

Małżeństwo i zegarki.

Tu nas jeszcze nie było. ;)

post-94542-0-29045800-1564681544_thumb.jpg

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

Dla zainteresowanych zakupem - na stronie producenta www.spinnaker-watches.com działa aktualnie kod promocyjny -30%  JOHAE30

post-94542-0-61134100-1565383341_thumb.jpg

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403