Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Wieje cyganem, ale... podoba się, co mnie w sumie lekko martwi... ;):)

a mógłby być cały złoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinnakery robią się całkiem popularne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już Hulla Rivierę ? Myślę o niebieskiej wersji, jakby miał 40mm brałbym w ciemno - chociaż....ostatni seiko recraft (ten mniejszy 40mm) poszedł do ludzi, bo był strasznie klockowaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Spinnaker to nie taki pseudo majtkowiec - branduje go firma marketingowa z Londynu bez żadnych zegarkowych korzeni... A może taki jest właśnie "urok" małych brandów, ale czy na pewno są warte tych dolarów, na jakie są wyceniane? Tyle ludzi ma wątpliwości do ety z plastikowymi dodatkami (powermatic) a Spinnaker caly bezel ma plastikowy. Swatch też ma w ofercie plastikowe zegarki ze swoimi automatami za niższe kwoty a swatch jest do tego "swiss" ;)

Tak - to prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pite było?  :rolleyes:  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mieczus: Mam dwa Spinnakery i przyznaję że czasem zakładam je do majtek, przed spodniami. Bywało, że nosiłem je po domu bez spodniej bielizny, jedynie w piżamie. Można śmiało powiedzieć, że wyroby tej zacnej holenderskiej manufaktury pasują do rożnych kreacji. Osobiście polecam je w połączeniu z akcentami marynistycznymi: t-shirtem z wyłożonym kołnierzem w paski, ewentualnie do futra z morsa albo potrawki z ośmiornicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie dobrany pasek

W zasadzie to pasek miałem już wcześniej... więc można by powiedzieć, że to zegarek dobrany do paska  :D

Edytowane przez Lesioc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to pasek miałem już wcześniej... więc można by powiedzieć, że to zegarek dobrany do paska :D

Można i w tę stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mialem chwilę na cykniecie ładniejszej fotki :)

 

49066613987_98ff04d1a1_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku pamięci, bo fajny był z niego herbatnik ;)

 

Mistrzowskie są Twoje zdjęcia. Oglądanie ich to czysta przyjemność...

 

Pewnie dzięki nim wzrośnie sprzedaż tego modelu Spinnakera ;-)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowskie są Twoje zdjęcia. Oglądanie ich to czysta przyjemność...

 

Pewnie dzięki nim wzrośnie sprzedaż tego modelu Spinnakera ;-)

Jakby producenci wstawiali tej klasy zdjęcia, to sprzedaż byłaby niewyobrażalna Ja też jestem nimi zachwycona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Państwa zorientowanych w marce... Zastanawiam się nad zakupem Hull'a California i chciałbym się dowiedzieć coś więcej o marce. Skąd jest ta marka? Gdzie robią zegarki? I jak często zdarzają się "potknięcia" w jakości, według doświadczenia użytkowników? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skąd jest ta marka? Gdzie robią zegarki? I jak często zdarzają się "potknięcia" w jakości, według doświadczenia użytkowników? :D

Spinnaker chyba nie chce pochwalić się gdzie zegarki są produkowane, więc można podejrzewać Azję. Kiedyś szukałam tej informacji i też nic nie znalazłam. Mam Hulla Sp5020, kiedyś napisałam o nim kilka słów, tu możesz poczytać:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/178873-ahoj-przygodo-czyli-nieco-subiektywnie-o-spinnaker-hull-sp-5020-1/?hl=%2Bspinnaker+%2Bhull

 

Ogólnie, za tę cenę, naprawdę nieźle wykonany zegarek, bez większych zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowość - Spinnaker Amalfi Diver - koperta 46 mm, grubość 15 mm, rozstaw uszu 24 mm. WR 200. Szkło szafirowe. Werk NH35.

post-108708-0-53893300-1576770647.jpg

post-108708-0-79366700-1576770653.jpg

post-108708-0-83090900-1576770658.jpg

post-108708-0-97315700-1576770666.jpg

post-108708-0-92804100-1576770671.jpg

post-108708-0-10186200-1576770677.jpg

post-108708-0-84483200-1576770681.jpg

post-108708-0-88855700-1576770687.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być całkiem dobrym zawodnikiem w kategorii diverów. Są kolory, jest szafir, fajnie się prezentuje. No i cena całkiem sensowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.