Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lbraclaw napisał:

Ok, ale wolę odesłać do polskiego sklepu w razie co, a nie na drugi koniec świata 

 

A jak zwrócą ( z końca świata )  po naprawie nadal będziesz mógł płacić cło + vat.  Mało się zdadzą tłumaczenia że zegarek wysłałeś w celach gwarancyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem taki przypadek gdzie po wyslaniu komunikacji z producentem do Urzedu Celnego wraz z potwierdzeniem zakupu przeszlo ale moze zalezec od UC.

(Pamietajcie, ze do niedawna WSZYSTKIE Grand Seiko na przeglad i naprawy szly do Japonii, centra serwisowe w Europie i US funkcjonuja od niedawna dopiero)

 

Dodatkowo tutaj wydaje sie to byc kwestia nie miec nic (skoro w PL nie ma) badz miec  wymarzony zegarek (ale kupiony za granica).

 

Jak mowilem, nie namawiam, nie moje pieniadze, kazdy robi jak uwaza :)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona 🙂 Niezbyt fotogeniczna pora, ale cóż począć...

PSX_20200722_121537.jpg

PSX_20200722_121411.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carrot, bardzo ciekawy model, indeksy są wycięte w tarczy, dobrze widzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, kanapka😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba nowy model od Spinnakera, Boettger? 3 wersje kolorystyczne, limitowany do 300 szt. WR 300, szafir, Miyota 9015 i design vintagowego nurka.

Moim zdaniem dość ciekawy projekt🙂 Zdjęcie ze strony producenta.

SP-5083-11-Q_grande.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wysyłać siepaczy, to tylko moja opinia:

za gruba koronka, mimo, ze chroniona, wystaje i łatwo o uszkodzenie; wskazówki za grube, nie pasują do indeksów; sekundnik od innego zegarka wstawiony; ogólnie tylko tarcza 3-D się broni, reszta to frankenwatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałam gdzieś w necie recenzję tego modelu. Odczucia autora były podobne, zwłaszcza co do wskazówek. 

To, co można z pewnością napisać o tym modelu, to że jest zupełnie inny od dotychczasowych projektów Spinnakera. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2020 o 21:37, Carrot napisał:

Jak Wam się podoba nowy model od Spinnakera, Boettger? 3 wersje kolorystyczne, limitowany do 300 szt. WR 300, szafir, Miyota 9015 i design vintagowego nurka.

Moim zdaniem dość ciekawy projekt🙂 Zdjęcie ze strony producenta.

 

Wskazówki zdecydowanie zbyt grube, psują odbiór całkiem ciekawej tarczy. Bezel na plus. Koronka na czwartej na plus. Mechanizm na plus. Pełny dekiel na plus - pytanie tylko co przedstawia grawer na tym dekielku?


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie umiem odgadnąć tego grawerunku😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nic się nie dzieje w temacie takich ciekawych zegarków ;)

 

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.08.2019 o 16:14, Rikimaru75 napisał:

Nowe portki od WatchGecko

post-16140-0-62889200-1566828833_thumb.jpg

post-16140-0-30879900-1566828868_thumb.jpg

jak się ma Twój dumas. chodzi mi po głowie biała tarcza. nigdy nie miałem doświadczenia z tym żaglem


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, abir napisał:

jak się ma Twój dumas. chodzi mi po głowie biała tarcza. nigdy nie miałem doświadczenia z tym żaglem

Zegarka juz nie mam, ale miło wspominam.  Bardzo fajnie wygląda na meshu  jednak zakładanie paska nato jest dość problematyczne.  Mało miejsca między kopertą a teleskopem. Co do wykonania nie ma się do czego przyczepić  jak na zegarek za ok 1200 zł jest dobrze.  Ja kupiłem jako wakacyjny zegarek i spelnił swoje zadanie 🙂 aktualnie kilka sztuk jest na Ocarat,  ale trochę drogo wychodzi. 

20190806_103628.jpg

20190817_121107.jpg

Screenshot_20200906-224234_Opera Mini.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinnakery mają coś w sobie😃 Ostatnio doszłam do wniosku, że fajnie byłoby mieć do niego bransoletę, ale dedykowanej brak niestety... Z drugiej strony, nie wiem czy mój nadgarstek by udźwignął to wszystko razem 😉

PSX_20200921_130625.jpg

PSX_20200921_130521.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że moja bransoleta jest świetnie dopasowana i bardzo dobrze wykonana, tak więc, jeżeli któryś z modeli ma taką samą kopertę i występuje z bransoletą, to może być fajny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka modeli Hull'a z bransoletą, ale okazuje się, że mimo identycznych kopert, bransoleta nie będzie pasować, bo podobno różnią się dziurami w uszach🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2020 o 10:42, porcelanowy napisał:

Powitoł

Mesha na powyższym zdjęciu miałeś firmowego czy inny producent?

Jeśli zamiennik to od kogo jeśli można wiedzieć, bo wygląda satysfakcjonująco grupo :)

Mash to jakaś taniocha z Ali za 10 $

tmp-cam-4997616401879229830.jpg

Screenshot_20201011-200603_AliExpress.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników, czy spinnaker czasem rabatuje zegarki na stronie, czy zawsze trzyma sztywną cenę. Ciekawy model bicolor Hull wyszedł i nie wiem czy czekać


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku września było -20%, tylko nie pamiętam czy na konkretną linię czy na wszystko. Śledź też upatrzony model u dystrybutorów, u nich też zdarzają się dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, abir napisał:

Pytanie do użytkowników, czy spinnaker czasem rabatuje zegarki na stronie, czy zawsze trzyma sztywną cenę. Ciekawy model bicolor Hull wyszedł i nie wiem czy czekać

 

Pojawiają się na Massdropie w bardzo dobrych cenach : https://drop.com/search/spinnaker/drops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.