Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Alternatywa z mechanizem inhouse dla Rolexa Submarinera czy Omegi Seamaster

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rwtnt

rwtnt
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 09 październik 2019 - 20:39

Zastanawiam się nad diverem, lub innym podobnym tool watchem. Obecnie noszę prawie cały czas 16013 two tone do dresu i wszędzie :), nawet kopię ziemię w ogrodzie w " złotym rolku".

Mam dosyć mały nadgarstek, więc kosmiczne rozmiary raczej odpadają. Może być to propozycja vintage, bądź nowa, nie boję sie też małych rozmiar, wszak dj ma tylko 36mm.  

Najlepiej jakby był mechanizm inhouse, chociaż jak coś chwyci moje serce to przeżyje etę czy satelitę. 

Zastanawiałem się też nad stalowym dj czy air kingiem, ale może czas na urozmaicenie, wpadł mi do głowy Tudor (wiem, że to bliźniacza marka) mini sub, ale eta itp. podobieństwo do rolexa, homarów nie chcę raczej. 

Może macie jakieś propozycje ? 

• 0

#2 sanik

sanik
  • Użytkownik
  • 10522 postów

Napisano 09 październik 2019 - 20:49

Grand Seiko warto rozważyć.
  • 0

#3 Repsak

Repsak
  • Użytkownik
  • 1113 postów

Napisano 09 październik 2019 - 20:50

Tak na szybko

Longines Legend Diver jest już chyba wersja 36mm

Tudor 58 

PAM682

• 0

#4 rwtnt

rwtnt
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 09 październik 2019 - 21:02

Zapomniałem musi być branoseleta i nie mesh…, gdyż nie przemawia zupełnie do mnie. Pama miałem już,  więc raczej odpada (skradziony przy włamaniu ;/). Miałem też tag heuera link divera, już nie pamiętam referencji. Z tudorem mam ten problem, że patrzę na tarczę i widzę logo zamiast rolexa, chociaz te nowe są ok z inhousem. Jeszcze rozważałem girard perregaux seahawk lub zenith jakiegoś divera. Tylko problemem jest tutaj ewentualna odsprzedaż i utrata wartości, chociaż zegarek kupuję głównie dla siebie. 

• 0

#5 Mr. M

Mr. M
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 09 październik 2019 - 21:06

Właśnie miałem napisać o Longinesie, ale to chyba 42mm. Ewentualnie w takim rozmiarze Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 (41mm)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych