Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wocio19

Robert Kubica - klub kibica :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszych oficjalnych wypowiedziach Roberta można nie tyle wnioskować - co mieć pewność, że w jego żyłach płynie prawdziwa etylina :) Zawsze lubiłem jego czasami kontrowersyjne, różnego typu teksty, ale naprawdę mi teraz chłopak imponuje :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony póki nie ma żony i dzieci i kretydów na głowie (chociaż on nie musi się martwić tym akurat), to może sobie pofolgować na trasach rajdów. Później priorytety u wielu ludzi się zmieniają.

 

Czy coś już więcej wiadomo co z jego stanem zdrowia?


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza operacja przebiegła dobrze i rokowania są pomyślne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam newsa: W Bahrajnie (pierwszy wyścig F1 w sezonie) Roberta Kubicę zastapi jego stary kolega z BMW - Nick Heidfeld. Jak narazie podano informacje dotyczące tylko pierwszego Grand Pirix.


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiadomo czy Bahrajn pojedzie


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam newsa: W Bahrajnie (pierwszy wyścig F1 w sezonie) Roberta Kubicę zastapi jego stary kolega z BMW - Nick Heidfeld. Jak narazie podano informacje dotyczące tylko pierwszego Grand Pirix.

 

To taki news sprzed dwóch dni. ;) Lotus Renault potwierdził zastępstwo aż do powrotu Roberta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzenia od ekipy Top Gear.


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zainteresowani wiedzą, że Kubek wrócił do rajdów, tylko tym razem do samochodu w specyfikacji WRC, czyli mocniejszej niż te, w których do tej pory jeździł.

Pokonał wszystkich na pierwszym odcinku dziś http://www.f1wm.pl/php/news_id-27275.html :)

 

Piękna sprawa, ma facet talent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połyka, połyka :) Ok, powiedzmy sobie szczerze, że jest to tylko regionalny rajd z udziałem drugiej ligi włoskich kierowców, a może nawet trzeciej ;)

Ale co tam. Dobrze że Robert wraca i robi to co musi. To triumf siły woli.

 

Ktoś kiedyś mówił, że jego kciuk nigdy nie będzie działał. A niby czym się pisze sms-y :D

Robert_Kubica_Ronde_Lana_5896727.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :) patrząc na listę startowa i ilość aut klasy WRC możnaby obdarować tym nie jeden wysoko-notowany rajd :lol:

Przewaga rzędu 1 minuty na 4 OS-owym rajdzie to sporo, biorąc pod uwagę klasę samego rajdu.

Pozostaje cieszyć się i czekać na dalsze, równie miłe informacje!


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :) patrząc na listę startowa i ilość aut klasy WRC możnaby obdarować tym nie jeden wysoko-notowany rajd :lol:

Przewaga rzędu 1 minuty na 4 OS-owym rajdzie to sporo, biorąc pod uwagę klasę samego rajdu.

Pozostaje cieszyć się i czekać na dalsze, równie miłe informacje!

 

Zgadzam się,nawet gdyby byli "słabsi o klasę czy dwie" taka przewaga na 4 oesach robi wrażenie.

Oby tak dalej!


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rajd Kubica pewnie traktował jako sygnał dla teamów F1: patrzcie, żyję, ścigam się, a nawet wygrywam. Jednak obawiam się, że na już nie wróci do Formuły. 2 lata poza startami, w tym półtora roku bez trzymania jakiejkolwiek kierownicy może być zabójcze dla jego skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając fakt, że wypowiadasz sie o rzeczach, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia to napisz proszę co to skilla?

:) :) :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając fakt, że wypowiadasz sie o rzeczach, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia to napisz proszę co to skilla?

:) :) :)

 

driving-skills-skills-lamborghini-cars-skoda-demotivational-poster-1227433290.jpg

ate0085l.jpg

driving-skills-experiance-is-greater-than-money.jpg

crackdown-in-depth-driving-20061218044103694-000.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki Bartek ;)

chodziło mi raczej o fakt, żę w naszym rodzimym języku jest wiele odpowiednich wyrazów na określenie "skilla" ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :) patrząc na listę startowa i ilość aut klasy WRC możnaby obdarować tym nie jeden wysoko-notowany rajd :lol:

Ba! Nawet było tam kilka aut lepszy, nowszych, szybszych.. niż ten w którym startował Kubek.

 

Przewaga rzędu 1 minuty na 4 OS-owym rajdzie to sporo, biorąc pod uwagę klasę samego rajdu.

No i zgadzam się. To tylko dowodzi że czynnik ludzki jest bardzo ważny. Nie wystarczy dać pierwszemu lepszemu kierowcy najlepszy samochód żeby wygrał każdy rajd. Jeśli Kubica jest od nich o dwie klasy lepszy, to "połknie" ich nawet w nieco słabszym aucie, i nawet nie będąc do końca pełnosprawny :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, kto interesuje sie rajdami ten wie, że lokalni kierowcy o mniejszych umiejętnościach i doświadczeniu są groźni nawet dla najlepszych, kiedy prowadzą auto na swoim własnym terenie ;) tym bardziej gdy, jak w tym przypadku, rajd toczy się na wielokrotnie przejeżdżanym tym samym odcinku ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka kompilacja z udziału RK w rajdzie (materiał amatorski)

http://vimeo.com/49131539


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.