Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

meinard

Gdybyś miał zostać ambasadorem jednej marki zegarkowej...

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że z punktu widzenia firmy zegarkowej jestem nikim wybrałbym możliwość noszenia każdego modelu - czyli ide do punktu [dealera] wybieram sobie 5 zegarków i je nosze. Jak pojawia się nowy to oddaję jakiś biorę nastepny.

Generalnie wybrałbym Seiko, Casio, może Certinę.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie smokingi ale też elegancko ;)

Może się czepiam, ale który z nich wygląda elegancko?

 

A w temacie, chyba GS: do stroju wieczorowego coś SBGW, casual SBGH, czasem SBGR, na sportowo któryś z diverów na SD. Kolory i tworzywo w zależności od stroju i nastroju B) Choć Omegą też bym nie pogardził (deVille, AT, 300). No i nad JLC też bym się zastanowił ( Duometre - a co? ;), jakiś złoty perpetual, Reverso. A no i memovox) :D

 

edit: Memovox :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines - za historię i w nadziei na lepsze czasy.

"Elegance is an attitude"

post-57210-0-55387800-1362248053.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że z punktu widzenia firmy zegarkowej jestem nikim wybrałbym możliwość noszenia każdego modelu - czyli ide do punktu [dealera] wybieram sobie 5 zegarków i je nosze. Jak pojawia się nowy to oddaję jakiś biorę nastepny.

Generalnie wybrałbym Seiko, Casio, może Certinę.

Masz jedyna szanse noszenia czegokolwiek co sobie wymarzysz a nosilbys casio ktore sobie zawsze mozesz kupic?? Czy cytryne?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mnie tu fantazja ponosi, gadam o PP a wy tutaj z Casio wyjeżdżacie. Panowie, serio marzycie o Casio ?:D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz jedyna szanse noszenia czegokolwiek co sobie wymarzysz a nosilbys casio ktore sobie zawsze mozesz kupic?? Czy cytryne?? :)

 

No jak cibie stac na najdrozsze casio albo seiko to gratuluje. Mnne nie stac


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz do wyboru kazda firme.. To tak jakby fan motoryzacji wybral marke Skoda, w jakiej wersji by ona nie byla. Zaskakujacy wybor ale szanuje. Ja bym wybral AP (za 10 lat pewnie Lange) ale dzis bardziej mi odpowiada, Diver lub ROO na sportowo, RO jumbo do koszuli jak i polowki, a wielkie komplikacje od swieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram Grand Seiko i Superb 3.6 4x4


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi rs6 kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się tylko tak w teorii mówi ;) Jakby tak naprawdę tygryskowi postawili na parkingu Skode i Ferrari, to wszyscy wiemy do którego tygrysek by wskoczył :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Ferrari nie rusza.

Ostatnio u znajomego blacharza było jedno.

Zrobilismy test drive i powiem Ci, że mając kasę w życiu bym nie kupił.

Nie mieściłem się na wzrost, sprzęgło chodziło jak w Ursusie.

Środek [akurat mróz był] trzeszczał jak stara stodoła.

 

Na plus - dzwięk silnika jak F1, zmiana biegów bajka - coś jak przeładowywanie sztucera dla snajperów.

Osiagi marszczą suty.

post-2912-0-92990100-1362378245_thumb.jpg

post-2912-0-16599800-1362378437_thumb.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa. Myślę, że mój wybór padłby na Zenitha. Głównie za chronografy El Primero i idealne garniturowce Ultra Thin. Nie obraziłbym się też na propozycję od Mido i Ball. Niższa półka, ale mają sporo modeli wpasowujących się w mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na różnorodność oferty i rozmiary zegarków to zdecydowanie sprzedałbym się Orisowi ;)

No jeszcze Omegą bym nie pogardził :D (co prawda tylko PO i Speedmaster mi podchodzi)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał zostać ambasadorem jednej marki to całkiem świadomie i bez przymusu wybrał bym Frederique Constant Geneve!

 

Edit.

 

Lawnowerman coś dla Ciebie TUTAJ


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko i wylacznie JLC.

Marzenie :)

 

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ;) "topikowo", ale może kilku forumowiczów zaciekawi przebieg tej oto 'dyskusji', gdzie jest parę ciekawych fotek:

http://forums.watchuseek.com/f2/tracking-celebrities-what-watches-they-wearing-lets-keep-going-300966.html


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nienawidzę w polskich pseudo-fachowcach. Oddajesz auto i nie masz pewności że robol (bo inaczej nie można określić kogoś kto tak postępuje) nie będzie sobie robił wycieczek pod remizę. Miałem taką samą sytuację, co prawda nie z ferrari ale gość wyjeździł 1/4 baku i nie raczył nawet zatankować, dodam że były to małe poprawki lakiernicze na zderzaku więc robota nie wymagała jazdy testowej.

 

 

Auto miało demontowany cały środek i trzeba było zobaczyć,  czy nie czeszczy.  :D

Czeszczał.  :D

Po to był test drive. :rolleyes:

Wyjeździliśmy 1/876 baku  B)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu pałam nieodwzajemnionym uczuciem do Orisa i na pewno wybrałbym po jednym modelu na każdą okazję, a gdyby mi dali tylko jeden, to wziąłbym któregoś wypasionego Aquisa i nosił nawet do garniaka:-)

Pewnie że fajnie byłoby mieć na ręku PP czy coś z tej półki, ale z drugiej strony na codzień bałbym się tą ręką cokolwiek zrobić, żeby nie porysować, albo żeby mi ktoś nie pomógł tego cuda "zgubić"...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór padłby na Rolexa :) Na salony, do eleganckiego stroju Datejust I gładki bezel, biała tarcza, Oyster, a tak na co dzień Submariner bez daty i Daytona różowe złoto + pasek. To by było życie :wub:


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na plus - dzwięk silnika jak F1, zmiana biegów bajka - coś jak przeładowywanie sztucera dla snajperów.

Osiagi marszczą suty.

 

te Ferrari ma osiągi słabsze od MB A klasy z 2 litrowcem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chyba najlepiej czułbym się mając na ręce Zenitha. Na każdą okazję można znaleźć coś naprawdę pięknego.

Na co dzień, El Primero Tourbillon

03-2050-4035-01-c713-3.jpg

Do garnituru, Heritage Ultra Thin

03-2010-681-01-c493-3.jpg

Gdy przyjdzie pożeglować lub lepić z córką zamki na plaży, El Primero Stratos Flyback

03-2067-405-51-m2060-4.jpg

A na wakacyjne wyjazdy,  Pilot Montre d'Aéronef Type 20

96-2430-693-21-c703-3.jpg

Ach, żeby tak rano się obudzić i stwierdzić, że to rzeczywistość :D


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tourbillon na co dzień? Tak, jeżeli na co dzień chodzisz raczej elegancko ubrany.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loverman -jaki to model Ferrari? 

 

Co do ambasadorowania to ja chciałbym Richard Mille ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje zrobic kilaset kilometrów modelem 458 Italy i na pewno mam inne odczucia niz Bartka ..

fenomenalne auto do szalenstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kabza
      Witam, na wstępie dodam, że jestem tu nowy więc mam nadzieję, że wszystko robię zgodnie z regulaminem. 
      Mam zapytanie konkretnie do marki zegarków Beltane. 

      Nie wiem co to za marka, nie mogę znaleźć żadnych informacji o niej w internecie. (podobno szwajcarski)
       
      Proszę o pomoc  
      Co to za zegarek, kiedy był produkowany-(wydaje mi się, że jest z lat 60tych) 
      Czy warto go odnowić? 
      Gdzie mogę odnowić cyferblat? (Gdańsk) 

      Pozdrawiam
       
       




    • Przez CamilleCross18
      Niestety nie znam się na zegarkach a chciałabym w prezencie ślubnym podarować młodej parze zegarki. Niestety nie za bardzo wiem na jakie firmy warto spojrzeć, ponieważ słyszałam że na przykład Fossil ma ładne zegarki, ale mechanizm jest kiepski i ich zegarki mogą się szybko psuć. Zależy mi żeby kupić na prawdę ,,porządny" zegarek w granicach od 700 - 1500 zł, zdaję sobię sprawę że nie będą to zegarki bez żadnych ograniczeń ale tylko na tyle mogę sobie pozwolić. Proszę o poradę, zegarek młodzi wybiorą sobie sami ale chciałabym zaproponować dobrą markę, jedyne czego mogę się spodziewać to to że nie będą to raczej zegarki sportowe.
       
      Czy któraś z tych firm jest odpowiednia ? Ktoś zna lepszą ?
       
      A może ktoś zna miejsce w Trójmieście do którego mogłabym się udać po taką poradę ?
       
      Uprzejmie proszę o pomoc
    • Przez Lincoln Six Echo
      Nie wiem, czy było kiedyś, ale jeśli nie, to proszę:
       
      SWATCH GROUP (Switzerland):
      Breguet, Blancpain, Glashütte Original, Harry Winston, Jaquet Droz, Omega, Léon Hatot, Longines, Rado, Union Glashütte, Tissot, Calvin Klein, Balmain, Certina, Mido, Hamilton, Swatch, Flik Flak
       
      RICHEMONT GROUP (Switzerland)
      Vacheron Constantin, A. Lange & Söhne, Jaeger-LeCoultre, Roger Dubuis, Piaget, IWC Schaffhausen, Officine Panerai, Ralph Lauren**, Baume & Mercier, Cartier, Van Cleef & Arpels, Montblanc, Dunhill
       
      LVMH GROUP (France)
      TAG Heuer, Bulgari, Hublot, Zenith, Dior, Fred, Chaumet, Louis Vuitton
       
      KERING GROUP (France)
      Ulysse Nardin, Girard-Perregaux, JeanRichard, Gucci, Boucheron, Qeelin, Bottega Veneta
       
      SEIKO GROUP (Japan)
      Seiko, Grand Seiko, Credor, Pulsar, Lorus, Alba, Orient
       
      FOSSIL GROUP (USA)
      Fossil, Relic, Michele, Zodiac, Skagen, Adidas*, Burberry*, Diesel*, DKNY*, Michael Kors*, Tory Burch*, Marc Jacobs*, Emporio Armani*, Emporio Armani Swiss Made*, Armani Exchange*, Karl Lagerfeld*
       
      MOVADO GROUP (USA)
      Ebel, Concord, Movado, ESQ by Movado, Coach*, Hugo Boss*, Juicy Couture*, Tommy Hilfiger*, Lacoste*, Scuderia Ferrari*
       
      CITIZEN GROUP (Japan)
      Citizen, Campanola, Q&Q, Arnold & Son, Bulova, Bulova Accutron II, Bulova AccuSwiss, Wittnauer, Caravelle New York, Bulova Clocks, Frank Lloyd Wright*, Harley-Davidson*, Frédérique Constant, Alpina, Ateliers de Monaco
       
      TIMEX GROUP (USA)
      Timex, Nautica*, Opex*, GC*, Guess*, Salvatore Ferragamo Timepieces*, Versace*, Versus*
       
      FRANCK MULLER GROUP (Switzerland)
      Franck Muller, Pierre Kunz, European Company Watch, Rodolphe, Martin Braun, Barthelay, Backes & Strauss**, Pierre Michael Golay, Smalto Timepieces*, Roberto Cavalli*
       
      BINDA GROUP (Italy)
      Breil, Freestyle, Hip Hop, Moschino*, Kenneth Cole*, Kenneth Cole Reaction*, Tommy Bahama*, Ted Baker London*, Chronotech*, Gametime*, Sperry Top-Sider*, Zoo York*
       
      CITYCHAMP GROUP (Hong Kong)
      Corum, Eterna, Ebohr, Rossini, Codex, Rotary, Dreyfuss & Co., J&T Windmills
       
      FESTINA GROUP (Spain)
      Perrelet, L.Leroy, Candino, Festina, Lotus, Jaguar*, Calypso*
       
      INVICTA GROUP (USA)
      TechnoMarine, S. Coifman, Glycine, Invicta
       
       
      Może ktoś coś skoryguje, doda do listy...
    • Przez Antosia
      Witam
       
      Od niedawna jestem w posiadaniu zegara typu holenderskiego z atlasem. Jest po renowacji, pięknie zrobiony i działa bez zarzutu, jednakże chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie producentów i historii zegarów holenderskich. Byłabym bardzo wdzięczna za informacje 
       
      Pozdrowienia dla wszystkich zegarowych pasjonatów 
    • Przez bloodm
      Witam,
      Poszukuję zegarka w celu sprezentowania go swojemu świadkowi w ramach podziekowania na moim ślubie.
      Chcę, aby na tarczy zegarka było jego imię i nazwisko. Nie chodzi mi o coś drogiego - raczej grest - elegancki zegarek z jego imieniem i nazwiskiem - jest gadżeciarzem, więc będzie wniebowzięty
       
      Jeżeli macie namiar na firmę, która robi zegarki ze spersonalizowaną tarczą, lub wykona grawer na tarczy - dajcie znać!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.