Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl BaselWorld 2013 LIVE!

Rekomendowane odpowiedzi

 

omega57.JPG

 

 

Jak nie przepadam za Omegą, tak ten zegarek odrazu wrzuciłem do mojej listy zegarków do zrealizowania :) Mam tylko nadzieje, że na żywo będzie się równie fajnie prezentowała jak na tym zdjęciu. Super jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega poza Dark Side of the Moon bez rewelacji dla mnie.

Zenith - nareszcie ludzki rozmiar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dla mnie jednym z najlepszych zegarków na tegorocznej Bazylei jest Patek Ref. 5539G-001. Przy czym oceniając mam na myśli całość: design + mechanizm. Ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie news z Baselworld, ale Corum zostało kupione przez chiński holding Haidian za 90,6 mln $.

http://www.swissinfo...ml?cid=35616750

Ciekawe. Może to strategia wycelowana w budowę nowej, chińskiej mini Swatch Group. Małymi kroczkami ale zawsze.. - najpierw Eterna, teraz Corum - różne półki. Albo rynek chiński okazał się nadspodziewanie chłonny i perspektywiczny. Ciekawe też czy takie transkacje upubliczniane tuż przed Basel2013 to nie jest pewnego rodzaju demonstracja siły i jednak skupianie na sobie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przepadam za Omegą, tak ten zegarek odrazu wrzuciłem do mojej listy zegarków do zrealizowania :) Mam tylko nadzieje, że na żywo będzie się równie fajnie prezentowała jak na tym zdjęciu. Super jest.

 

Myślę, że jest będzie bardzo fajna.

 

1061269d1366895746-basel-new-speedmaster-57-dsc02238-1024x683.jpg

 

1061270d1366895804-basel-new-speedmaster-57-dsc02239-1024x683.jpg

 

1061271d1366895826-basel-new-speedmaster-57-dsc02248-1024x683.jpg

 

1061272d1366895849-basel-new-speedmaster-57-dsc02251-1024x683.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miazga :) Zdecydowanie najfajniejsza Omega, jak dla mnie oczywiście.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał ! Coś w moim stylu :)

 

post-27475-1366979866,02_thumb.jpg

 

post-27475-1366979874,8954_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest będzie bardzo fajna.

 

To Omega Broad Arrow jak sądzę, chyba najładniejsza z nowych zaprezentowanych na Basel.

 

 

 

Łał ! Coś w moim stylu :)

 

Bransoleta ciekawa i bardzo fajna, sam zegarek nie nowy a i wielokrotnie Ci proponowany. Wtenczas uznawałeś go za dziadkowy jak dobrze pamiętam :lol:


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wersje z gumą, przez co zegar zdecydowanie odmłodniał :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, teraz dopiero się przyjrzałem..., że to guma. A ja wziąłem to za bransoletę. Sorry. Faktycznie na gumie wygląda nieco odmiennie. Mógłby być alternatywą dla Aquanauta.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być alternatywą dla Aquanauta.

O tym samym właśnie pomyślałem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Omegi mi sie podobaja oprocz modelu Omega President


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 na 12? Co to za głupota? Pomijając ten szczegół bardzo dobrze wygląda. Szczególnie z pomarańczową wskazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zegarek nocny - nie 12 tylko 00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 na 12? Co to za głupota? Pomijając ten szczegół bardzo dobrze wygląda. Szczególnie z pomarańczową wskazówką.

Dlaczego głupota? Bardzo ciekawa i sympatyczna innowacja. Jak ktoś ma piętnaście zegarków z 12, to sympatycznie jest dołączyć do kolekcji coś odmiennego w tym względzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Alpina...

 

alpina130pilotchronoal8.jpg

 

alpina130pilotchronoal8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpina śliczna, wreszcie zmierza designem tam gdzie jej korzenie. Trójkąt na koronce mogli sobie podarować w historyzującym modelu. Jaki rozmiar ? 55mm ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jaki rozmiar ? 55mm ? :lol:

 

Nie, tym rozmiar idealny..............41,5mm :)

 

A co do trójkąta..............to historyczne logo Alpiny, więc pasuje idealnie do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.