Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl BaselWorld 2013 LIVE!

Rekomendowane odpowiedzi

Alpina rzeczywiście ciekawa. Trafne porównanie do powrotu do korzeni. No i w nazwie bez Geneve. Ciekawa wariacja tarczy - wszystko co najlepsze - i z Longinesów (Telemeter, Lindbergh) i z B&M Capeland - ale wysoka czytelność tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tarcza też jest z historycznego modelu Alpiny, ale było wtedy wiele takich podobnych modeli zegarków.

 

57989210151157042467145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpina rozbiła bank ! Genialny zegarek, po prostu genialny :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak narazie dwa zaprezentowane na Basel zegarki osiągnęły status "must have"

 

post-27475-1367090261,3488_thumb.jpg

 

post-27475-1367090270,5246_thumb.jpg

 

Bomba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpina super. Co do logo - mam budzik Alpiny z lat 30' i logo jest takie samo - trójkącik w kółeczku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Alpina super :)

Wiadomo co w srodku tyka?

cal. 860

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

czyli tanio raczej nie będzie...

Tanio tzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przepadam za damskimi tarczami w meskich zegarkach tak zegarki Don Corsona wywarly na mnie bardzo pozytywne wrazenie.

Podobaja mi sie tez dobrane kolory. Mam tez slabosc do tego typu wskazowek. Bardzo ciekawa koperta.

Zdjecia na koncu pierwszej strony:

 

http://www.timetotal...t5833.html#wrap

 

http://www.timetotal...ile.php?id=2198

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio tzn?

 

myślę, że cena nie będzie poniżej 3-3,5 tys USD, jeśli jednak to będe mile zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Alpina pozamiatała! Choć oddać musze, ze Zenith Pilot w tej odsłonie tez prezentuje sie swietnie! Omega na poziomie mistrzowskim, do czego już zdążyła nas przyzwyczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

myślę, że cena nie będzie poniżej 3-3,5 tys USD, jeśli jednak to będe mile zaskoczony

Obstawiam, że wersja stalowa będzie w okolicy 10kPLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to my wróciliśmy z pełną torbą materiałów i zdjęć do opisania...

 

...plus dwie relacje z dwóch bardzo ciekawych miejsc ;)

 

945353_10151580236053464_600293213_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Seiko zrobiło to, na co od dawna czekam, czyli wzięło się za historyczne linie GS-ów:

 

 

 

W złocie białym, żółtym, różowym albo w stali. Do wyboru do koloru. Więcej (w tym ceny) tutaj.

 

I małe porównanie:

 

stary 44GS

 

 

nowa wersja

 

Seiko piękne, mam nowy obiekt westchnień :D i cena w stali wcale nie jakaś powalająca.

no to my wróciliśmy z pełną torbą materiałów i zdjęć do opisania...

 

...plus dwie relacje z dwóch bardzo ciekawych miejsc ;)

 

 

Kielas ma ładniejszą poszetkę. Ale za to Twoje buty fajniejsze - 1:1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jak co roku, Omega nie potrafi ciekawie zaprezentować swoich nowości na oficjalnej stronie internetowej.

Poniżej link do dobrych zdjęć tegorocznych nowości. Bullhead bardzo ciekawy moim zdaniem.

 

http://forums.watchu...oad-856278.html

 

 

 

bullhead.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam w sieci po raz enty wszystkie te nowości zaprezentowane na Basel i z wielką przykrością ( ;) ) muszę stwierdzić, że Omega w tym roku pozamiatała konkurencje w porównywalnym przedziale cenowym. Rolex pomimo, że bardzo sobie cenię i uwielbiam, to odpadł w przedbiegach, jedynie Tudor mógłby stylistycznie konkurować z Omegą, ale oferta Ladymatic przebiła wszystko, pozamiatała, zmiażdżyła etc. Szkoda, naprawde bardzo żałuje, że moja lepsza połówka nie lubi tego typu zegarków, bo chętnie bym jej kupił takie małe dzieło sztuki. Coś pięknego. No i coś mi się wydaję, że po nieudanej mojej przygodzie z Planet Ocean spróbuje dać Omedze jeszcze jedną szanse i coś sobie wybiore w niedalekiej przyszłości z ich oferty :)

 

Ukłony dla Omegi !

 

ps. Bullhead świetny, bardzo jestem ciekaw jak się zaprezentuje na żywo....


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam w sieci po raz enty wszystkie te nowości zaprezentowane na Basel i z wielką przykrością ( ;) ) muszę stwierdzić, że Omega w tym roku pozamiatała konkurencje w porównywalnym przedziale cenowym.

 

Ja też tak uważam, choć w przeciwieństwie do Ciebie, cieszę się z tego stanu rzeczy ;)

 

Speedmaster Liquid Metal też się prezentuje wyśmienicie :

 

speedyb.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuje, tylko na żywo te nowe Speedmastery mają ciut za małe subtarczki, co nie wygląda dobrze. Dlatego moim faworytem jak narazie jest ten Speedy :

 

post-27475-0-70084900-1367615360_thumb.jpg

 

Tarcza się prezentuje fenomenalnie, już nie mogę sie doczekać przymiarki tego zegarka. Bardzo też jestem ciekaw Bullheada, coś mam wrażenie, że będzie miazga :) Wiadomo coś na temat cen tych zegarków ?

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Speedy pokazany przez Michała super, poza bransoletą. Bullhead w ogóle do mnie nie gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullhead - świetna tarcza, ale już koperta (kształt) niestety nie dla mnie. Speedy rzeczywiście bardzo ładny, ale jest ich już tak wiele odmian i tak często wypuszczanych, że po prostu mnie zamęczyły i przestały na mnie działać. W moim przypadku potwierdza się chyba prawdziwość przysłowia: "Co za dużo, to niezdrowo" ;) A szkoda bo wiem, że to świetny zegar, którego brakuje mi w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.