Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marak

Użytkownik
 • Content Count

  1,122
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marak

 1. Najważniejsze, że jest i bez dopłaty. OT trochę, zamówiłem na początku grudnia 2020 dla 12 letniego syna który przymierza się do samodzielnego złożenia komputera, kartę graficzną RTX 3060 TI w Morele net, który porwał się na pre - order na ten towar. Około 2100 PLN. Potem rynek zaczął wariować, cena ostro w górę, zaliczka w końcu zwrócona bo nie mogą trzymać pieniędzy a fakturę wystawili. W trakcie bezowocnego, jak się w końcu okazało, oczekiwania opowiadałem mu co się dzieje w tej kolejce. Ale Tobie się udało 🙂.
 2. Mnie się również strasznie podoba 🙂
 3. Wszystkiego najlepszego ! 🙂 Zegarek niesamowicie dopasował się (został dopasowany 🙂) do tak pięknych okoliczności.
 4. Marak

  Citizen

  oraz inny wariant kolorystyczny tego czerwonego 🙂 (BN0159) Niedługo wyjdzie pewnie pomarańczowy
 5. Przepraszam za faux pas :-). Nora sympatyczna bardzo, uśmiechnięta. 🙂 PS rzeczywiście on występował jako gość dzisiaj,
 6. no to OK 🙂 bo to fajny zegar jest
 7. Pytanie z ciekawości, czy była wytypowana potencjalna przyczyna awarii (upadek, udzerzenie) ?
 8. No super. Ostatnio na TV Historia pt. "Po PRL-u" był temat, jaki był kibel w latach 90, tzn. policja/milicja nic. Tak było. Nie ma szans na nutę optymizmu ? Nie mam broni i nie będę miał.
 9. niektórzy byli ubecy, milicjanci czy ORMOwcy, Tyle dobrego, jak sądzę, że to już nie jest liczna grupa posiadaczy broni (matematycznie tak się wydaje).
 10. a może raz szczoteczka, raz zegarek 🤭 epistoły o tym: https://www.watchuseek.com/threads/induction-chargers-that-work-with-seiko-kinetic.482363/ https://www.watchuseek.com/threads/charging-a-kinetic-with-a-toothbrush-charger.3980930/
 11. Tak, na WUS pewnie oglądałem i stąd omyłka. No na żywo nie miałem okazji oglądać. Mam jeden model z funkcją auto-relay i tam rezerwa chodu przy uśpieniu wynosi wg producenta 4 lata. Ale chyba tego nie sprawdzę nigdy, noszę go ca tak raz na miesiąc po kilka dni, startuje i działa, pewnie kiedyś aku do wymiany ale lubię słuchać rotorów w tych mechanizmach. Więc Paulus57 u mnie przed baterią. Potwierdzam 🙂 Szafir, cyfry 24 h nie namalowane ale "wyfrezowane" i fajnie leży na ręku. Były różne wersje kolorystyczne m.in. a la Rolex Ex 😉
 12. Ja miałem to samo i jednak nie. Natomiast przemawiała do mnie niebieska limitka dla WUS, któryś z kolegów forumowiczów sprzedawał chyba na forum ale nie podjąłem decyzji, gdybym kupił sądzę, że byłbym zadowolony.
 13. Wg. Citizena 134 g. Super kolor I ten żółty wspaniale się prezentuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.