Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konr@d

Użytkownik
  • Content Count

    73
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Konr@d

  1. Nieśmiały błękit... w komunikacji miejskiej 🙂
  2. Ja też klasycznie. Jeszcze świeżutki i pachnący nowością, taki mały, własny, mikołajkowy prezencik... 🙂
  3. Dziś na czarno kwadratowo, skromnie a przy tym elegancko 🙂
  4. Konr@d

    Casio do kwadratu

    Dzisiaj klasyczny, czarny... po prostu piękny 👌
  5. Dzięki za info @Paulus57 to bardzo ciekawa propozycja, ale chyba jednak pozostanę przy Invicie z ichnim podświetleniem. W razie czego Zegarownię mam za płotem... najwyżej wymienię na inny, jeżeli to jakaś ściema. A skośnoocy bracia też są dobrzy - na stronie podają WR 30 ATM, a na deklu jak byk 3 ATM 😁
  6. Napisali, że model z podświetleniem Tritnite... Kłamczuszki 🤔 https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-specialty-12847
  7. W Zegarowni znalazłem taką Invictę Specialty z podświetleniem trytowym za 380 zeta... 😮 Panowie, co Wy na to?
  8. Jestem tego samego zdania. Od wielu lat jestem miłośnikiem Casio (zwłaszcza tych budżetowych) ale od jakiegoś czasu uważam, że Invicta ma świetny design. Długo odkładałem ale jestem bardzo zadowolony - mega tarcza, super luma, pełne ogniwa, obrotowy bezel... czego chcieć więcej 🤩 Następna też będzie Invicta, tym razem planuję z Tritnite 😁
  9. Całość świeci jakieś 3-4 godziny, później indeksy słabną ale nadal świecą wskazówki. Zatem, jeżeli pogasisz światła ok. 23.00 to do 5.00 rano jest możliwość swobodnego odczytu godziny. Dla mnie ok 👍
  10. Na chwilę obecną posiadam go dwa dni i zasadniczo trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć. Wczoraj do północy święcił... 🤔 Postaram się udzielić rzetelnej informacji po upływie tygodnia.
  11. Witam Kolegów, Muszę się pochwalić... Invicta Speedway 25534 Długo nie mogłem się zdecydować, ale finalnie zakup przeszedł najśmielsze oczekiwania 🤩 I to, co dla niektórych (przynajmniej dla mnie) może być dość istotne
  12. I dlatego @Carrot twoja praca była moim zdecydowanym faworytem - moje gratulacje, super fota! W dodatku jedna z bodajże dwóch, których autorzy nie pokazali marki/logotypu zegarka. Szacun 👍
  13. Na lipiec proponuję "Pora na grilla" albo "Jak wyleczyć kaca po Euro", frekwencja gwarantowana 😁
  14. Głosy oddane ale przepraszam... tym razem, niestety, zagłosowałem nie na to, co mi się podoba ale na to, co mi smakuje 😅 Fantastyczne fotografie, gratuluję efektu i zazdroszczę talentu.
  15. Nie wiem czy było, bo nowe nie jest ale może, któremuś z kolegów się spodoba, tym bardziej, że w klimacie kilku wcześniejszych propozycji. Jeździ ze mną w samochodzie od ładnych kilku lat... A i teledysk niczego sobie 👌
  16. Ta wg mnie sprawia lepsze wrażenie, a przynajmniej wygląda tak jak te na e-bayu i casio. Gdybym miał wybierać z tych dwóch, wybrałbym tą. Pomijam już fakt, że przede wszystkim jest mniej zajechana 🙂
  17. 1. Kształt indeksów, zwłaszcza godz. 12 różni się od tego co można zobaczyć na stronie casio i na ogólnie dostępnych aukcjach tego modelu (np. ebay). 2. Przy dużym powiększeniu zdjęć widać niedokładności wykonania tj. zbyt duże szczeliny pomiędzy elementami tarczy, maskownica datownika jest zbyt szeroka w porównaniu do tej ze zdjęć oryginału. 3. Przejrzałem kilka stron z tym modelem i prawie wszystkie, a na pewno zdecydowana większość posiada subtarczki w kolorze niebieskim. 4. Znalazłem taką oto aukcję: https://pbuyvip.cf/ProductDetail.aspx?iid=253484840&pr=88.99 na której, wraz z każdym kolejnym wejściem, pojawiają się inne opinie, generowane przez boty. Ale nie chcę Cię zniechęcać tylko dlatego, że ja byłbym ostrożny (chociaż to naprawdę piękny model), dlatego proponuję, żebyś poczekał jeszcze na opinię, któregoś z bardziej doświadczonych kolegów.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.