Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Ja osobiście nie mógłbym znieść niecentrujacych wskazówek. Jakoś ten chapterring czy bezel może i bym przebolał. Ale wskazówek nie ma mowy a i takie wpadki się zdarzają
  2. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Rozumiem że to kwestią aparatu że tak wygląda kolor tej lumy?
  3. MieszkoMieszko

    Buty

    Czyli miałem szczęście [emoji13]
  4. MieszkoMieszko

    Buty

    Ja na moje Berwicki (a mam ich 3 pary) nie narzekam. Nie widzę zbytniej różnicy z Yanko które posiadam ale może albo trafiłem na tak dobre Berwicki albo na słabsze Yanko...
  5. @satanic jak nie będziesz wiedział co z nim zrobić to ja będę wiedział. Myślę że inni też [emoji2957][emoji2957]
  6. Dobra Chłopaki jest lepiej. Może nie jakoś super ale lepiej. Będę musiał więcej piwa pić żeby ręka zgrubła. Żona się nie ucieszy z takiego argumentu.....aaa zaraz zaraz żona nie wie że kupiłem zegarek [emoji16][emoji16]
  7. Trzeba było nie sprzedawać SARXa... Tam wszystko było cacy... Tu wystarczyło by tylko jeszcze jedno oczko więcej mikroregulacji tak na prawdę Czy chce mi się zwraca do Azji? Chyba prędzej na bazar pójdzie...
  8. To mnie akurat nie bawi... Jeszcze żeby zapięcie miało 18mm to bym podmienił na inne ale ma 16...
  9. d*pa. d*pa. Citizen mnie zawiódł znowu jeśli chodzi o bransoletę.sama bransoleta jest genialna. Każde ogniwo składa się z 5 części. Niestety tylko dwie dziurki do mikroregulacji. Brak takich półogniw jak w SARXie sprawia że albo jest za ciasno albo za luźno... nie mam jak nosić tego zegarka.
  10. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Ty to na prawdę masz pecha
  11. Żółwiu na chińskiej bransolecie Jubilee z Ali za jedyne 80 PLNów :-) Pełne ogniwa i endlinki. Idealnie spasowane elementy i dopasowanie do koperty.
  12. MieszkoMieszko

    Citizen

    Czekajcie czekajcie jeszcze ja tu wpadnę z nowym Citizenem niebawem [emoji4]
  13. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Jakby ktoś niedowierzał ze spasowaniem endlinków z kopertą
  14. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Przyjechała dziś do mnie bransa jubilee z aliekspres. Tak na szybko co mogę powiedzieć: Endlinki spasowane są I D E A L N I E. Tu Seiko mógłby by brać przykład. Wchodzą oryginalne piny FAT boy od Seiko. Całość wykonania oceniam na 5. Środkowe ogniwa są spolereowane a boczne szczotkowane. Tylko 5 ostatnich członów ma możliwość wyjęcia pinów (taki sam system jak w Orientach Mako Ray itd). To nie system pin & collar tylko piny z z pogrubieniem i nacięciem przy końcu. Skrócenie u mnie sprawa ten problem ze aby dopasować dobrze na nadgarstek tę bransoletę to będę musiał rozwalać jedno ogniwo bo układ zapięcia na nadgarstku wymusza aby jedna część bransolety była dłuższa od drugiej. Fabrycznie zapięcie jest z blaszki ale na stronie u tego samego sprzedającego dokupiłem kolejne o wiele lepsze. Reasumując chyba nie warto wydawać tyle kasy na niepewne Strapcode. Zwłaszcza że alternatywa z Ali jest zwłaszcza że cena tej bransolety to 80 zł plus dodatkowe zapięcie koło 26 zł.
  15. A wiadomo czy będzie coś w zieleni? Obawiam się że generacja 43 mm jest za duża jak na mnie. Wypada większą od biedamasa czy mm200 które mają ok 44mm i 50 L2L
  16. Panowie Coś kojarzę że miały być nowe certiny da action diver w automacie (na powermatic80?) tylko w mniejszym rozmiarze Kojarzycie referencje? Są gdzieś już dostępne?
  17. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    To tak jak Ci mówiłem problem jest na wałku [emoji4] moim zdaniem oczywiście :-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.