Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Przepraszam... Zawiodłem Was... :-( U mnie TT nie wyświetla stronami :-D
  2. https://watchesbysjx.com/2020/10/seiko-55th-anniversary-divers-sla043-spb183.html Widzieli?
  3. Te eleganty to bardzo ciężki temat... Np szary bambino z miedzianymi indeksami... Czad.. tylko co z tego jak nosi się go jak patelnie? Zresztą nie wiem który lepszy...
  4. A o co Ty uzupełnił byś pudełko na moim miejscu?
  5. Ja tego ecodrive od Citizen'a to nie za bardzo wiem z czym to się je... Myślałem też nad tym pilotem Citkowym co tu na bazarku jest za jakieś grosze...
  6. Budżet łącznie? 2.5 k max na oba Nadgarstek mam 17cm. Początkowo myślałem o tym nowym pilocie citizena w beczułkowej kopercie. Z chęcią spróbowałbym ichniego Super titatnium ale w automacie to tylko divery widziałem... Z orientów to tak na szybko pilota widziałem i taki model co trochę w duchu Rolka Explorera
  7. Jakoś mnie te japońce ciągną... Czego mi brakuje..? na pewno pilota lub cos w stylu military... Biorąc po uwagę że z Vratislavia chciałbym się pożegnać raczej (aż dziw że nikt nie chce) to zrobiłoby się miejsce na dwie sztuki. Chrono mnie nie jara w ogóle... Przydałoby mi się coś z szarą tarczą i taką piaskową/ecru?
  8. Ja bym jeszcze swoją kolekcję uzupełnił o j jeszcze dwa zegarki? Np. jednego Citizen'a i Orienta... Oczywiście w automacie ale co tu by dołożyć? Nie mam zielonego pojęcia...[emoji20][emoji20]
  9. Nie przemyślałem tego :-) ale w sumie nie używam :-D
  10. Chce ktoś nieużywane gumy? U mnie się kurzą...
  11. Zastanawiam się co się kryje pod tym: "Lens: Anti-scratch K1 Crystal With Anti-reflective treatment" Co to za szkło K1 :-P
  12. I nawet była wersja w Burgundowie tarczy :-P
  13. @Daito problem jest taki jak kamasu że trzeba Asię z nią obchodzić jak z jajkiem po odkręceniu loto jak dzik po lesie i masz wrażenie że odpadnie zaraz.
  14. Akurat tu się zgodzę że wskaźnik rezerwy chodu to najfajniejsza rzecz w Tritonie.... Kupiłbym go raz jeszcze ale największą bolączką u Orienta są zakręcane koronki.... Oto jest coś co mnie odpycha.... Sam Triton mimo swych rozmiarów leży na łapie IDEALNIE...
  15. W pierwszej kolejności myślałem o: Orient Star https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-star-classic-sel09003d0 Tu w wersji granatowej ale jest też wersja biała.... Oczywiście ściąganym z zagranicy bo tam cena 2x w dół Lub tisellu http://mobile--shop2.tisellkr.cafe24.com/product/tisell-marine-watch-9015-or-90s5-enamel-dial/38/?cate_no=1&display_group=2 http://mobile--shop2.tisellkr.cafe24.com/product/tisell-9015-r-40mm-miyota-9015-6h-date-automatic/35/?cate_no=1&display_group=2 http://mobile--shop2.tisellkr.cafe24.com/product/tisell-38mm-bauhaus-design-9015-automatic/30/?cate_no=1&display_group=2 Lub cos co byłoby bardzo zbliżone do Stowa marine. Na plus dla powyższych to rozmiar w okolicach 40mm Jak poszukiwałem czegoś w manualu ( chętnie bym spróbował) to raczej unitas ale tu rozmiar większy... Jak chociażby Steinhart...
  16. Jeden żółw zostać musi bo to dla mnie zegar który zabieram nad wodę/jezioro/morze i nie przejmuje się tym że go gdzieś zarysuje... Oba BiedaMASy zostają i już.... PADI chciałem mieć od samego początku tak jak limitke w zieleni i jak już je mam to nie sprzedam. Garnitur jako granitu noszę rzadko... Raczej Smart Casual typu chinosy/materiałowe spodnie o kroju jeansowym koszula (czasem nawet na spinki dla przełamania) marynarka i buty brogsy czasem halfbrouges a czasem full. Do tego zazwyczaj krawat knit bo mam do nich słabość. Ponieważ lubię przełamywać pewne style myślałem o tym aby to był zegarek właśnie w stylu Marine (ten niekoniecznie musi być przecież z rzymskimi indeksami) albo coś w ten deseń... Budżet będzie ograniczony raczej do kwoty za jaką uda się żółwia sprzedać jednego lub drugiego
  17. Bo słuchajcie moja cała kolekcja wygląda tak. (Patrz zdjęcie) Chciałbym pozbyć się jednego z żółwii i w to miejsce wstawić coś bardziej Clássic. Myślałem o czymś abo w stylu Marine czyli rzymskie indeksy i wskazówki (nie wiem jak się nazywa ten typ) Ewa coś innego... Automat manuał obojętnie Co sądzicie? A jeśli to dobry trop to w co uderzyć?
  18. Oo właśnie Panowie... Rzymskie indeksy. Uważacie że bardziej są przeznaczonej do zegarków garniturowych?
  19. MieszkoMieszko

    Orient

    Ja chciałbym wiedzieć co to za Hamilton z tymi wskazówkami jak w alpiniście? Bodajże nazywają się typu cathedral?
  20. @tomaliusz ładny ten ham... Jest wersja inna kolorystyczna? Jaka cena takowych?
  21. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Mam srp775j Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
  22. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Jaki masz na myśli ja mam wystawione swoje dwa na OLX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.